12 MART 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

12 MART 2019 SALI günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

12 MART 2019 SALI (09.03.2019) ADANA 31. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 koşusu ile ADANA’da ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 6 – LUCKY FALCON beğenilen stili ve koşularıyla çalışmalarımızda önplana çıkardığımız safkan olup, küçük kurgularda alternatif tek şeklinde değerlendirilebilir… Rakip yazacaklar ise; Son yarışlarında beklenileni veremese de 5 – KAISER SOZE bu mesafede LUCKY FALCON’a yakın derecesi bulunduğundan ilk başta yer vermelidir… Daha sonra; 4 – MALONES , 3 – FOREST EAGLE , 7 – SPLENDOR ve 2 – RUMET şanslı safkanlardır… 

 3. KOŞU 5 ve Yukarı 8 Arap safkanın ŞARTLI-4/DHÖW mücadelesiyle birlikte BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik kum pistte seyredeceğimiz mücadelede; Uyumlu pilotu ile uygun grupta 4 – KATI SEMİH günün bankosu olarak önereceğimiz safkandır. 

 4. KOŞU ÖZGECAN ASLAN KOŞUSU KISA VADE-8 yarışı ise, 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Günün önemli mücadelesi olan bu koşuda; 4 ve Yukarı 8 İngiliz atının birincilik çekişmesini seyredeceğiz. 1 – HAS YAĞIZ , 6 – ÖMER IN MY HEART , 4 – SPARTACUS ve 8 – SUMEL HAN birinciliğin güçlü adayları olarak gözükmektedir. 

 5. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı ŞARTLI-5 mücadele, 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecektir. 6 İngiliz safkanın sahaya çıkacağı ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu koşuda; 1 – HEYMARJA ve 5 – SOLOMON ikilisi kazanması en muhtemel isimler olarak önplana çıkmaktadır… 

 6. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 Yaşlı Arapların start alacağı G-3/DHT yarışı izleyeceğiz… 1400 metrelik kum pistte yapılacak mücadelede; Eşit şans tanıdığımız 1 – DEDE SEYDO , 3 – OĞUZBOYLU ve 6 – ATEŞBİBİ kuponlara ayrımsız yazılması taraftarıyız…

 7. KOŞU 3 Yaşlı 14 İngiliz atının birincilik mücadelesi vereceği, günün son ayağını oluşturan HANDİKAP-15/Dişi koşuda 1800 metrelik çim pistte gerçekleştirilecektir. Aradan sonra gördüğü yarışta 1.54..67’lik derece ile pistten üçüncü ayrılan 2 – LUCKY FOOT aynı pist ve mesafede bu defa kazanmasını beklediğimiz günün ikinci banko atı olarak önerimizdir.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

12 MART 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 6 – LUCKY FALCON // 5 // 4 – 3 – 7 – 2
  2. AYAK: 4 – KATI SEMİH (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 6 – 4 – 8
  4. AYAK: 1 – 5
  5. AYAK: 1 – 3 – 6
  6. AYAK: 2 – LUCKY FOOT (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.