12 MART 2016 – ADANA ALTILISI

ADANA 12 Mart 2016 CUMARTESİ günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 15:00’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının ilk ayağını oluşturan bu koşuda geçen ki koşusunu kazanarak formda olduğunu ispatlayan ve son yaptığı galoplarında iyi görünen 4 – OFSAYT rakiplerine göre günün bankosu seçilebilecek bir isimdir. Rakip olarak ise 1 – LASER GIRL öneriyorum.

2. KOŞU: Bu koşuda ağır kilolardan kurtulup hafif kilo avantajlarını kullanabileceklerini inandığım safkanlar bir arada. Yani en düşük puanlı safkanın bile şansının burada olabileceğini düşünerek elinizden geldiğince çok at yazmayı tercih ediniz. Lakin benim gözüme çarpan isimleri sıralamak gerekirse; 7 – BİNDOKUZYÜZYEDİ bu pist ve mesafede en iyi dereceye sahip olan safkan bence diğer isimlere göre ön planda tutulması gerekilen bir isim. Daha sonra; 2 – ENDLESS , 3 – KOZBEYİ , 1 – DELİ İMPARATOR ve 5 – GALLOP TO WEST sırasıyla yazılabilir. Dediğim gibi ben az at vermek zorundayım. Kimseye burada yüksek tutarlı kuponlar yaptırıp zan altında kalmayı sevmem. O yüzden sizler bütçeniz el verdiği müddetçe tuttuğunuz safkanları bunların yanlarına ekleyebilirsiniz. Unutmayın bu koşuda kilo avantajları olduğu için her atın gelirinin olduğunu biliniz.

3. KOŞU: Adana yarış programında 1 – BURÇAKHAN günün ilk bankosu olacaktır.

4. KOŞU: 1 – EUPRHATES (5 ile eküri) ve 4 – ROCKET MAN bu koşu için yeterli görünüyor.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Araplar ŞARTLI-5 mücadelesinde önerebileceğim safkanlar; 3 – YOLDAŞ ve 4 – ATMACA BEYİ burada birincilik için mücadele edecek iki isim. Süprizcilere önerim ise 5 – İMPARATOR değerlendirmeye alınabilir.

6. KOŞU: Geldik altılının son ayağına… 4 Yaşlı Arapların MAIDEN mücadelesi ile karşı karşıyayız… Ya altılıyı bulacağız ya da altılı bizi bulacak. Buraya kadar geldiğimizi varsayarak ve temenni ederek yazılabilecek isimleri sıralayayım. 10 – TUMBUL TUMBUL ilk önereceğim isimdir. Daha sonra; 2 – DİLŞAH GÜLÜ , 9 – SEVİMKIZ ve 6 – KAYNAKLI KIZI‘nı yazıp köşemden bu koşuyu izleyeceğim.

 

12 MART 2016 – ADANA ALTILISI ŞABLONU:

1.AYAK: 4 – OFSAYT // 1

2.AYAK: 7 – BİNDOKUZYÜZYEDİ // 2 – 3 – 1 – 5

3.AYAK: 1 – BURÇAKHAN (BANKO)

4.AYAK: 1 – 4

5.AYAK: 3 – 4 – 5

6.AYAK: 10 – 2 – 9 – 6

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.