12 KASIM 2016 – ANKARA ALTILISI

CUMARTESİ günü ANKARA'da 9 koşulu bir yarış programı ile ekranlara gelecektir. Ankara 75. Yıl Hipodromunda Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat: 13:00'da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat: 14:00'da ve İKİNCİ 6'Lı Ganyan oyunu 4. Koşu saat: 14:30'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

12 KASIM Cumartesi gündüz BAŞKENT ANKARA'da yapılacak olan 9 yarış ile İKİ ALTILI programına oyun oynanabilecektir. 12 KASIM 2016 (12.11.2016) Ankara at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN mücadelesi ile ANKARA'da 1. ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte yapılacak koşuda; 1 – AZADAĞA ve 7 – MALTA ŞAHİNİ ikilisi birincilik için öncelikli tuttuğum safkanlar olacaktır. 2 – BEDRİ (8 ile eküri) ve 9 – SABRETKAYA rakip olarak kuponlarınıza ekleyebileceğiniz diğer şanslı isimlerdir.. 3 – ÇELEKAN ise ilk defa start almasına rağmen jokey faktöründen dolayı sürprize yazılabilecek bir isimdir.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 koşusu 1400 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 4 – AKARÇAY burada rakiplerini geride bırakarak potoya uzanmasını beklediğim ilk isim olup, alternatif banko olarak değerlendirmeye alabilirsiniz. Tek yazmayanlar için; 1 – FİLOZOF TAY , 2 – BAŞPEHLİVAN ve 5 – ARAPKIR kuponlara ekleyebilirsiniz.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)1900 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 koşusu ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. Son koşusunu kazanan ve grubun bir adım önünde olduğunu gözlemlediğim 4 – ORFİA bir diğer alternatif banko safkanı olabilir. Geniş kuponda; 1 – BERRAKSU ve 3 – IRKIM gözardı edilmemesi gerekir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleşecektir. Yarışlarını beğendiğim ve takip atım olan 7 – BRACCIOFERRO günün ilk banko safkanı olarak önerimdir. Umarım D. YILDIZ önceki yarışlarda olduğu gibi kontrol altında tutar safkanı…

5. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusu ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1 – ADİLABİ ve 9 – TRUVAPRENSİ ikilisi birinciliğin en güçlü adaylarıdır. Rakipleri ise; 7 – KEKEÇ BEY , 6 – KARAZİNDAN ve 2 – BABAFİKRİ olacaktır.

6. KOŞU: PERİ BACALARI KOŞUSU ile 2 Yaşlı İngilizlerin AÇIK A-3 mücadelesi ekranlara gelecektir. Aynı zamanda DÖRTLÜ GANYAN oyunuda bu koşu ile başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecek bu önemli yarışta; 3 – COPPERFIELD anlaştığı jokeyi ile sevdiği pistte bir kez daha günün bankosu olacaktır.

7. KOŞU: 1300 mt.'lik kum pistte yapılacak bu koşu ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için ANKARA'da start verilecektir. 2 Yaşlı İngiliz atların katılacağı KV-7 mücadelede; 7 – PRINCESS IZABEL ve 4 – RUMET çekişmesinin potoya kadar uzanacağını düşünüyorum. Rakip yazmak isterseniz; 5 – LADY TULPAR , 2 – SİNKIZI ve 1 – DUBLIN kuponların sigortası olacaktır. 

8. KOŞU: ANKARA'da günün bir diğer önemli yarışı olan SEYMENLER KOŞUSU ise; 3 ve Yukarı İngilizlerin 2100 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. AÇIK A-3 mücadele olan bu koşuda; Sağı solu belli olmayan 8 – SERTTAŞ bir kere yazmadan geçmeyeceğiz orası kesin. Yanına 2 – CEMCEM , 5 – HOT CHOCOLATE (1 ile eküri) ve 7 – OĞLUM BERAT'ıda ekleyerek bu ayağı rahat bir şekilde izlemek istemezmisiniz…

9. KOŞU: Geldik günün anlam ve önemini belirleyecek koşuya… Genelde son ayaklarda ve ilk ayaklarda hele ki ANKARA ise dikkate almakta fayda var. Ya kafadan hoşgeldin yaparlar (1. Altılı başlangıç ve 2. Altılı başlangıç ayaklarında) ya da son ayak bir başka programda görüşmek dileğiyle, özletmeyin kendinizi dedirtirler… Bunları size söylüyorum ki aşağıdaki şablonu dikkate alırken kendi tuttuğunuz safkanları silip atmayın. Bizim gözümüzden kaçanları siz yakalayın ve bağlayın kuponlara. Tamam bir yerde ŞANS işi ama bu belirttiğim koşularda genelde sürpriz geldiğinden uyarmak istedim. He bakarsın bu sefer favori hoplaya zıplaya gelir, birşey diyemeyiz. Günün son ayağını oluşturan 3 Yaşlı Arapların HANDİKAP-15 mücadelesi 1400 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. 3 – BENAZİR KIZ (9 ile eküri) , 4 – AKARNEJAT , 7 – ÇİFTE KAVRULMUŞ ve 2 – HAKTAN BEY öncelikli olarak kazanmasını beklediğim isimlerdir. Eksik koşmaları halinde ise yarışı lehine çevirebileceğini düşündüğüm sürpriz safkanlar; 1 – KESKİNNAZ ve 8 – ÇAĞRILAN gözardı edilmemesi gerekir.

12 KASIM 2016 – ANKARA 1. ALTILI ŞABLONU (at yarışı tahminleri):

 1. AYAK: 1 – 7 // 2 – 9 // 3
 2. AYAK: 4 – AKARÇAY // 1 – 2 – 5
 3. AYAK: 4 – ORFİA // 1 – 3
 4. AYAK: 7 – BRACCIOFERRO (BANKO)
 5. AYAK: 1 – 9 // 7 – 6 – 2
 6. AYAK: 3 – COPPERFIELD (BANKO)

12 KASIM 2016 – ANKARA 2. ALTILI ŞABLONU (yarış tahminleri):

 1. AYAK: 7 – BRACCIOFERRO (BANKO)
 2. AYAK: 1 – 9 // 7 – 6 – 2
 3. AYAK: 3 – COPPERFIELD (BANKO)
 4. AYAK: 7 – 4 // 5 – 2 – 1
 5. AYAK: 8 – 2 – 5 – 7
 6. AYAK: 3 – 4 – 7 – 2 // 1 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.