Loading...

12 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

12 KASIM 2015 – KOCAELİ ALTILISI

 

Kocaeli bugün 8 koşudan oluşmaktadır. Yedili Please ve Yedili Ganyan ayağı 2. koşu’dan başlar. Altılı Ganyan ayağı ise 3. Koşu ile devam etmektedir. Herkese bol şanslar dileriz. Aşağıda sunmuş olduğumuz tahmin / şablon ile kendi tuttuğunuz atları karıştırarak güzel kuponlar çıkarabilirsiniz.

 

1. AYAK: 8 – STEEL HORSE jokeyi H.ŞİMŞEK hata yapmadığı müddetçe daha önceki yarışlarına nazaran bu grupta birinciliğe uzanmasını bekliyorum. Şayet hata yaparsa arkadan gelecek olan 3 – NORTH VALLEY bu hatayı lehine çevirecektir. Ama ben STEEL HORSE bugün banko olarak önereceğim.

2. AYAK: 1 – ONURLU bence A.CAN İŞLEYEN’e hazır şekilde sunulmuş bir nimettir. Ama ne yazikki ALİCAN kardeşim beni hep yanılttı. Favorilere çok biniyor ama getirmekte zorlanıyor, zaten nadir bir şekilde at getirdiğini hep söylerim. Bu yüzden bu atın yanına istemeyerekte olsa rakip yazacağım. 4 – ZATI ŞAH ve 5 – İLTERŞAH buraya yeterli olacaktır.

3. AYAK: 1 – FORGET ME NOT  günün en sağlam bankosu olacaktır. SO HELP ME GOD ‘a 5 Boy fark atan bu atı burada tek atmamak için bence çılgın olmak lazım.

4. AYAK: 2 – BLACK FOX , 5 – PATATUKA ve 3 – GOLD CLAMP

5. AYAK: 3 – BİŞARIN KIZI ve 7 – SENİ SEVİYORUM diğer atlara göre öndeler. Ama MAIDEN koşu her ihtimali de düşünürüm diyen olursa burayı kapatarak rahat bir şekilde çayını ve kahvesini yudumlar.

6. AYAK: 1 – 2 – 3 – 4 – 5 – 7  Bu ayakta özellikle bomba yapacağını tahmin ettiğim 3 – YAŞARNUR’u kuponlarda bulundurunuz.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...
Etiketler:, ,

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!