Loading...

12 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

12 KASIM 2015 – ADANA ALTILISI

 

Adana’da iki altılı bizleri bekliyor. ADANA’da 1. Altılı Ganyan 1. Koşu ile başlarken, Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunları 3. Koşudan başlamaktadır. 2. Altılı Ganyan ise, 4. Koşu ile başlar… Bol şanslar.

 

1. KOŞU: 7 – AKAD PRENSİ, 1 – ARAP ÇOCUĞU ve 3 – BAYSAL ZAFERİ

2. KOŞU: 5 – KİBAR HATUN öncelikli olarak yazılması gerekir. Daha sonra rakip olarak, 7 – OLGUNABİ, 4 – HASAN ABİ diyerek geçebiliriz.

3. KOŞU: 3 – ALTIN ADIM günün bankosu olacaktır. Bu koşuda bir de dikkatimi çeken tek erkek tay var bu da 6 – SAHALARIN EFESİ her ne kadar koşuları başarılı olmamış olsa da bu kadar dişinin yanında bu erkeğin ne işi var diye geliyor insanın aklına. Geniş kupon yapanlara dikkat edilmesi gereken at diye öneririm.

4. KOŞU: 1 – 2 – 5 – 6 – 7 – 10 yeterlidir. Küçük kuponlara önerim 5 ve 7 ye öncelik tanısınlar.

5. KOŞU: 7 – HATİCESULTAN, 5 – LİDER bunların yanına 8 – PEREFESYONEL, 12 – HULUSİBEY ve 3 – NATUHAY

6. KOŞU: 1 – GETLOUD bir diğer banko olarak önereceğim isimdir.

7. KOŞU: Burada hangi atı çıkarıp da sizlere ufak yazmanız için önereyim bilmedim. Kendim buranın içinden çıkamadığım için HEPSİ demek zorunda kaldım. Ama küçük kuponlara 4 – SEAWIND, 6 – DARK MAGIC, 3 – SELMET ve 1 – ABRAJ olarak geçebilirler ama tehlikeli bir ayak olduğunu unutmasınlar.

8. KOŞU: 6 – TUMBUL TURBO banko olur.

9. KOŞU: 3 – DOCTOR PRETI, 1 – DERSPLAY, 10 – GIFTED SULTAN, 2 – GENÇ ARSLAN, 11 – FAVORİ, 8 – BAHÇEŞEHİRLİ ve 9 – GOWANGO

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this
Loading...

Loading...

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz