12 EKİM 2019 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

12 EKİM 2019 CUMARTESİ günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu’nda düzenlenen 10 koşulu at yarışı programında; BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 13:00’de ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 5. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

12 Ekim 2019 (12.10.2019) Cumartesi, ANKARA 73. Yarış gününde 10 koşu ekranlara gelecektir… altilim.net ailesi olarak ANKARA yarış tahminlerimizi her daim olduğu gibi ücretsiz bir şekilde sizlerle paylaşacağız… Hiç bir zaman altılı ganyan oyununda kazanma garantisi verilen tahmin / kupon olamaz… Bunu yapan veya yaptığını sanarak sizlerden üç beş kuruş koparmaya çalışanlara müsaade etmeyiniz. Bu oyunun tek bileni bizim gözümüzde “TJK” dır. Çünkü; Bakınız verilen ikramiyelere uçuk rakamlar… Bunları sen, ben gibi insanların kazandığını mı düşünüyorsun ? Düşünme, boşuna yorulursun… Burada ki amaç günün stresinden az da olsa uzaklaşarak kafayı boşaltmaktır… Sitemizin açıldığı günden bugüne hep şunu savunduk “küçük kupon” yapılması… Hala daha diyoruz ki geniş oyunlar sadece TJK’ya yarar. Sosyal medya hesaplarından veya farklı tahmin sitelerinden tutmuş ya da hazırlanmış şablonlar veriliyor ki akıllara zarar… Durup iki dakika düşünseniz, yarışlar başlamadan önce neredeydiniz sorusunu o kişilere sorsanız sahteliği günyüzüne çıkarabilirsiniz. Diyeceğimiz şu ki; Herkes bir şey söyler, en iyisi sizin fikrinizdir… Burada şablon veriyoruz belli çalışmalarımız sonucunda. Hemen sitenin altından da sizlere tahmin gönderebilmeniz için imkan sunuyoruz. Paylaşım yaparak siteye ve yarışseverlere katkı sağlamak sizlerin elinizde… 

 1. KOŞU  – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin 1400 metrelik çim pist üzerinde ki ŞARTLI-3 mücadelesiyle 1. Altılı Ganyan oyununun başlangıç ayağını seyredeceğiz. 2 – WIND , 4 – BAY BAY HEPİNİZ , 5 – DOUBLE DIAMOND ve 3 – ALTO grubun şanslı isimleri olarak gözükmektedir. 

 2. KOŞU 3 Yaşlı 10 Arap safkanın MAIDEN/DHÖ/Dişi koşusuyla birlikte 1. Beşli Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1400 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 1 – DOĞU ESİNTİSİ , 6 – NAZZA , 7 – SER KUMRU , 9 – SÜRSOYLUM ve 5 – MEİS kazanması en muhtemel safkanlar olarak kuponlara yazılması taraftarıyız.

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15/DHÖ mücadelesi 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. 9 safkanın katılacağı bu koşuda; 2 – MAHZUNKRAL , 7 – KARA ATİK ve 4 – AÇIK KIRMIZI (8 ile eküri) bu ayağın önde gelen safkanlarıdır…

 4. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-8 yarışı ile 7’li Plase oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte seyredeceğimiz mücadelede; 1 – INNOVATION ve 2 – BABA HANCI arasında ki çekişme birinciyi belirleyecek gibi duruyor.

 5. KOŞU  – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)YUMURTA KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW mücadelesiyle birlikte 2. Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1600 metrelik çim pistte, 4 ve Yukarı 10 Arap atının katılacağı birincilik çekişmesinde; Yarış hayatına İZMİR’de başlayan ve üst üste katıldığı kum pist koşularını başarılı bir şekilde kazanan 10 – KARAMUSTAFA orjiniyle (ÇAŞ) çim pistte de etkili koşacağını düşündüğümüz isimdir… 

 6. KOŞU : 3 Yaşlı 11 Arap atının start alacağı günün bir diğer MAIDEN/DHÖ/Dişi koşusu ise, 2. Beşli Ganyan oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 metrelik çim pist üzerinde ekranlara gelecek yarışta; Grubun formda safkanı olarak gördüğümüz 2 – BALÜZÜMLÜ bu defa MAIDEN’a veda etmeye en yakın isim olarak karşımıza çıkmaktadır.

 7. KOŞU SIR PERCY LORAINE KOŞUSU KISA VADE-7 yarışı ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 1900 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek günün bir diğer önemli mücadelesinde; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atı start alacaktır. Form durumu açısından bir adım öne çıkardığımız 5 – GLEN küçük kuponların sığınabilecekleri liman konumundadır… Rakip yazacaklar ise; 7 – AEGEANS DREAM , 8 – I SAW THE SUN ve 6 – VICTORY IS OURS gözardı etmesinler diyelim.

 8. KOŞU ULUSLARARASI KRALİÇE II. ELIZABETH KOŞUSU AÇIK G-2/ULS mücadelesi, 1400 metrelik çim pistte yapılacak olup Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 2 Yaşlı 9 İngiliz safkanın birincilik çekişmesini ekranlara getirecek bu yarışta; 1 – ARDAŞAH ve 9 – PRIOR (7 ile eküri) ikilisi fotoyu önde geçmesini beklediğimiz isimler olarak önplanda tutulması taraftarıyız. 8 – FLORIDA COAST , 5 – MAGIC MAN , 3 – HASANET ve 2 – BİROLAĞA‘yı ise geniş oyun yapanların değerlendirmesini önerebiliriz.

 9. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin KISA VADE-9 yarışında; 3 ve Yukarı 6 İngiliz atının 2100 metrelik kum pist mücadelesini seyredeceğiz. Grubun üst sınıf isimleri olarak gördüğümüz; 1 – HOT CHOCOLATE ve 2 – KING SERKAN burada eşit şans tanınması gereken isimlerdir… 

 10. KOŞU : ANKARA’da kapanış startında yine bir diğer MAIDEN/DHÖ/Dişi koşuyu izleyeceğiz. 3 Yaşlı 10 Arap atının 1400 metrelik çim pist mücadelesinde; 9 – SİHİRBAZKIZ yine burada birinciliğe uzanmasını beklediğimiz öncelikli safkandır… Rakip yazacak yarışseverlerin; 8 – SARIHANDAN , 2 – BUĞU ve 1 – BAMBİNO GIRL ekleyebileceklerinin altını çizmiş olalım.

12 EKİM 2019 – ANKARA BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Ankara banko altılı

 1. AYAK: 2 – 4 – 5 – 3
 2. AYAK: 1 – 6 – 7 – 9 – 5
 3. AYAK: 2 – 7 – 4
 4. AYAK: 1 – 2
 5. AYAK: 10 – KARAMUSTAFA (BANKO)
 6. AYAK: 2 – BALÜZÜMLÜ (BANKO)

12 EKİM 2019 – ANKARA İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 10 – KARAMUSTAFA (BANKO)
 2. AYAK: 2 – BALÜZÜMLÜ (BANKO)
 3. AYAK: 5 – GLEN // 7 – 8 – 6
 4. AYAK: 1 – 9 // 8 – 5 – 3 – 2
 5. AYAK: 1 – 2
 6. AYAK: 9 – SİHİRBAZKIZ // 8 – 2 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.