12 ARALIK 2016 – ŞANLIURFA ALTILISI

ŞANLIURFA'da 12 ARALIK 2016 Pazartesi günü 7 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat: 18:00'da, 6’Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30’da başlıyor. 

12 ARALIK Pazartesi gecesi izleyeceğimiz URFA at yarışı programı 7 koşu ile ekranlara gelecektir. 12 ARALIK 2016 (12.12.2016) Şanlıurfa at yarışı tahminlerimiz şöyledir;

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): URFA'da YAMAK-2'lerin at bineceği, YEDİLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağında 4 ve Yukarı İngiliz safkanların 2100 mt.'lik kum pistteki ŞARTLI-3 mücadelesini izleyeceğiz. 1 – ZAHAN ve 3 – DEDE ME ayrımsız olarak bu koşuda değerlendirmeye alınmalıdır diye düşünüyorum.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR):  3 ve Yukarı DİŞİ İngiliz safkanların 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-16 yarışı ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 2 – LEA ve 1 – AKAYLA'nın birincilik için çekişmesi potoya kadar sürecektir. Bu ikilinin eksik koşması halinde sonraki şanslı isimler olarak; 3 – TAY BİKE , 5 – KAKTEE ve 4 – ÇİFTÇİ SULTAN geniş kuponlara eklenebilir.

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olan 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile hem BEŞLİ GANYAN başlamış olacak hemde GÜNÜN GANYANI oyunu gerçekleştirilmiş olacaktır. 4 – DENİZCİKIZI (9 ile eküri) ve 11 – STRES TOPU koşudaki birinciliğin en güçlü adaylarıdır. AMA GÜNÜN GANYANI bu koşuda olduğu için; 7 – HAYALET SÜVARİ ve 3 – BÜŞRAHATUN (6 ile eküri) ekleyerek sigortalı bir koşu izleyebilirmiyiz diye düşünüyorum. Çünkü; Artık günün ganyanı oyunlarında tahminlerimiz dışıda kalan bazı safkanların çıkıp geldiğini görüyoruz. Olmadık atlar kendilerini potoya atıyor. Ama yine de ben bu dört safkanın dışına çıkabileceğini düşünenlere tuttukları atları yazmalarını öneririm. Tehlikeli bir yarış türü çünkü. Hem MAIDEN hem GÜNÜN GANYANI ikisi bir arada o yüzden dikkatli oynayın bu ayağı.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap atların HANDİKAP-17 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN'ın ilk ayağı için start verilecektir. Yine 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak bu yarışta; Ağır kilodan etkilenmez ise 1 – SONBABA'nın kazanmasını bekliyorum. Rakip yazacaklar 3 – PRENSES SARA ve 5 – İNANLI OĞLU'nu es geçmesinler derim. Koşuda sürpriz yapmasını beklediğim safkanlar ise; 4 – COŞANMERİÇ ve 2 – YÜREKKAAN olacaktır.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 yarışı 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. ÜÇLÜ GANYAN oyununun başlayacağı bu koşuda ise; Son yarışlarını başarılı şekilde kısa mesafelerde uzak farklarla kazanmış olan 3 – RACON yine günün bankosu olarak burada önermek istediğim safkandır. Mesafenin uzamış olmasından etkileneceğini pek düşünmüyorum ama düşünenler var ise yanına tuttukları rakipleri ekleyebilirler…

6. KOŞU: 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz tabela ayağında; 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ekranlara gelecektir. 1 – DAMPERCİDAVUT baya bir göz bebeği oldu bu aralar. Üst üste iki yarış kazanarak bültenlerin kalbini çalmayı başaran DAMPERCİDAVUT favori olarak gözükmektedir. Ben bu koşuda biraz tereddütlüyüm tamam son yarışlarına bakılınca DAMPERCİDAVUT geliri yüksek bir at ama rakip olarak yanına; 5 – GÜNDÜZKAAN , 4 – USBEY , 7 – MARAZ ALİ ve 2 – DİLAVERAĞA'yı yazarak sağlama alalım derim.

7. KOŞU: URFA'da günün son startında yine bir MAIDEN koşu gerçekleştirilecektir. 3 – KAFKASLIDEVRANI geçen ki yarışından güzel bir ikincilik ile ayrılmıştı. Şimdi aynı jokeyi ve aynı mesafede tekrar start alması avantajıyla günün bir diğer bankosu olarak önerimdir.

12 ARALIK 2016 – ŞANLIURFA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 2 – 1 // 3 – 5 – 4

2. AYAK: 4 – 11 // 7 – 3

3. AYAK: 1 – SONBABA  // 3 – 5 // 4 – 2

4. AYAK: 3 – RACON  (BANKO)

5. AYAK: 1 – DAMPERCİDAVUT  // 5 – 4 – 7 – 2

6. AYAK: 3 – KAFKASLIDEVRANI  (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.