Merhaba Değerli Yarışseverlerimiz;

Bugün bir değişiklik yapıp "Yabancı Yarış Tahmini" vermek istedik. Belki sürekli olarak bunu yapamayabiliriz ama arada sizler için değerlendirme yapmaya çalışabileceğiz mi göreceğiz. Tabiki yabancı safkanları tanımak, koşularını ve galoplarını görebilme imkanımız henüz yok denecek kadar az bir veri var elimizde. Bir kaç yabancı bültenlerden faydalanarak bu akşam ekranlara gelecek olan CLUPHIPICO SANTIAGO ŞİLİ HİPODROMU'nda gerçekleştirilecek yarış için genel bir ŞABLON çıkarmaya özen göstereceğim. Ne kadar başarılı olur ne kadar doğru olur bunu ilerleyen zamanda görebiliriz. Hem kendimizi deneme amçlı hem de sitemizde yeni bir programın tahmininin yer alması belki değişiklik getirir umuduyla 12 ARALIK 2016 Pazartesi gecesi ekranlara gelecek olan ŞİLİ yarışları 7 Koşulu bir program içermektedir. Saatler; 20:15'i gösterdiğinde YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile başlayacaktır. 20:41'de ise ALTILI GANYAN oyunu için start verilecektir. 12 Aralık 2016 (12.12.2016) Şili Hipodromu tahminimiz şu şekilde olacaktır.

12 ARALIK 2016 – CLUPHIPICO SANTIAGO ŞİLİ YEDİLİ ve ALTILI ŞABLONU:

1. KOŞU (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP koşusu ile YEDİLİ GANYAN Şili Hipodromunda başlayacaktır. 1100 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte izleyeceğimiz bu mücadelede; 5 – EL TACO birinciliğe yakın duran safkandır. Yabancı verilere göre söylüyorum bunları sakın şimdi YERLİ ile karıştırmayın. 11 – MARINA CANDY , 13 – DEFER ENTE ve 1 – LADY FOUNDLAND rakip olarak gözüküyor. Sürpriz için; 7 – STEVEN ME ve 8 – PORETTI olabilir.

2. KOŞU (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların katılacağı MAIDEN yarış 1600 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. ALTILI'nın ilk ayağı olan bu koşuda; 9 – CANTERITA (6 ile eküri) , 1 – AMAZING GABY ve 2 – LA BANDITA öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken safkanlardır.. Sürpriz için 5 – CELTIC FOURTUNE ve 8 – MI ESTELA değerlendirmeye alınabilir.

3. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların katılacağı ŞARTLI bir koşu olan bu yarışta; 2 – EL BROMISTA yurtdışı verilerine göre çok tutulan bir safkan olduğundan küçük kuponlara tek atılabilir. Rakip arayanlar; 4 – AGATON yazmayı ihmal etmesinler. 

4. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. Burada ise verilerimize baktığımızda 4 – DULCE DE CAMOTE çok ağır birinciliğe yakın gözüken bir safkan olduğundan bizlerinde banko olarak sunmamız uygundur diye düşünüyorum.

5. KOŞU: Yine bir HANDİKAP koşu ile karşı karşıyayız… Kısa mesafede izleyeceğimiz bu yarışta; 1 – PITUCA SIN LUCAS , 3 – UN ELEGIDO , 7 – NIDO DE CONDORES ve 9 – MOROCHO GUAPO sıralaması yurtdışı bülteninde öncelik verilen isimler olarak duruyor. Sürpriz için; 2 – ONDA DISCO , 5 – FA YI ve 8 – CHIMUELO değerlendirilmeye alınabilir.

6. KOŞU: 1200 mt.'lik kum pistte yapılacak olan 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP mücadelesinde; 2 – BIENVENU HAYEK alternatif banko olarak yazılabilecek bir isimdir. Rakip yazmak isteyenler; 1 – GWENDAR ve 7 – DANDOLO TODO geniş kuponlarda yer verilebilir. 6 – MI REBELDE sürprizcilerin burada göz ardı etmemesi gerekir. Tabiki oranına göre…

7. KOŞU: ŞİLİ'de son ayak 1100 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. HANDİKAP bir koşu olan bu yarışta; 3 ve Yukarı İngilizlerin mücadelesi ekranalra gelecektir. 2 – QUINTUN burada günün bir diğer bankosu olarak tuttuğum isim olup, kendi kuponumda da yer vereceğim safkandır. Burada ne yazdıysam emin olun aynısını kendimde yatıracağım denemekten birşey çıkmaz… Sonuçta Yerli Yarışlardaki şaibeler olduğu müddetçe bakarsınız YABANCI Yarışlarda şansımız döner…

NOT: Şablonda veya yukarıda HATALAR olabilir, eğer denk gelirseniz lütfen aşağıdan bildiriniz… Teşekkürler.

12 ARALIK 2016 – ŞİLİ HİPODROMU ALTILISI

1. AYAK: 9 – 1  – 2 // 5 – 8

2. AYAK: 2 – EL BROMISTA // 4

3. AYAK: 4 – DULCE DE CAMOTE (BANKO)

4. AYAK: 1 – 3 – 7 – 9 // 2 – 5 – 8

5. AYAK: 2 – BIENVENU HAYEK // 1 – 7 // 6

6. AYAK: 2 – QUINTUN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.