12 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 12 Ağustos 2016 Cuma günü AT YARIŞI Programında 9 koşu vardır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 17:15'de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. koşu ile saat: 18:30'da ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat: 19:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

12 Ağustos Cuma günü İzmir'de İKİ ALTILI PROGRAMINA ev sahipliği yapacaktır. Akşam ekranlara gelecek İZMİR programında için değerlendirmelerimizi, çalışmalarımızı sizlere aktarmaya çalışacağız. Gün geliyor YÜKSEK AGF'leri yıkıp sizlere kazandırma fırsatı buluyoruz, gün geliyor bazen AGF'den bile yarış verebiliyoruz. Bu oyunun kaderi ile alakalı birşey tabiki… Yarışseverlerin bu oyunu gelir kapısı olarak görmediğini, eğlence ve zevkini çıkarmak olduğunu biliyoruz. Burada bazen değişik yorumlar geliyor… Siliyorum tabiki açık ve net bizde yanlış yok. Olur olmadık şeyler yazılıyor. Yahu hiç kimseye zorla oyun oynatmıyoruz, biz de sizin gibi YARIŞSEVERİZ…. Şunu artık bir kenara yazın. İçerden tanıdık vs. yok ki sizlere sorup soruşturup at söyleyelim… Tek veriyoruz, adam gelmiş diyor ki gelir mi ? Buyur burdan yak… Yahu gelir ve gelmez biz burada tahmin sitesinde onun gelebileceğini söylüyoruz. Gelirse ne mutlu gelmezse şansına küs… Neyse yine uzatıyoruz konuşmaları bir an önce yorumlara geçelim… 12 Ağustos İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile İZMİR'de BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 7 – BLACK OF WESPORT ve 13 – ROHAN kazanmasını beklediğim safkanlardır. Rakip yazmak isterseniz; 4 – LONG WAY , 3 – FELEKSOR ve 1 – ÇEVİK TAY'ı değerlendirmeye alabilirsiniz.

2. KOŞU3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesinde; 5 – HANIM SULTAN ilk tuttuğum safkandır. Rakipleri ise; 3 – GÖNÜL AVCISI ve 6 – SOĞUK ÇERMİK değerlendirmeye alınabilir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR'de Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunları ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 3 – WESTSIDE günün ilk bankosu olarak önerebileceğim isimdi.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ile İKİNCİ ALTILI GANYAN programı başlayacaktır. 2000 mt.'lik uzun mesafeli çim pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 7 – ONUR , 4 – HÜRBEYİM ve 1 – KORKUT EBRU kuponlara ayrımsız olarak yazılmasını önereceğim isimlerdir.

5. KOŞU: BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağında yine MAIDEN bir mücadele ekranlara gelecektir. 13 – NİLSTAR ve 1 – MIGHTY RIVER arasında birincilik için çekişme olabilir. Bu iki safkan birinciliği paylaşamazlarsa 2 – NERI VALIANT ve 14 – PEACE TIME hata affetmeyecek isimlerdir.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 yarışı 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Son koşusunda sprintini ayarlayamayıp koşudan yarım boy fark ile ikinci ayrılan 5 – SAHTEKAR mesafenin birazdaha uzaması ile potoya uzanacaktır…

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-7 mücadelesi 2000 mt.'lik çim pistte gerçekleşecektir. Son üç çim yarışını başarılı bir şekilde kazanan 2 – VOLDEMORT birincilik serisine bir yenisini daha ekleyeceğini düşünüyorum. Günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerebileceğim safkandır.

8. KOŞU: 1900 mt.'lik çim pistte 4 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesini izleyeceğiz. Bu koşu ile İZMİR'de Altılı Ganyan'ın tabela ayağına start verilmiş olacaktır. Şüphesiz ağır gruplarda start alarak son iki yarışında tabela dışında kalan 5 – DÜŞÜMDEKİ bu uygun grupta birinciliğe uzanacaktır….

9. KOŞU: Günün son ayağına geldiğimiz de ise; Bir diğer MAIDEN mücadelenin gerçekleşeceği yarışı izleyeceğiz. 13 – PEDALIZA ve 12 – ÖZDENİZKIZI koşuyu kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Rakip arayanlar; 11 – MISS SHY , 3 – HALOWANGO ve 8 – DO IT EASY geniş kuponlara ekleyebilirler.

12 AĞUSTOS 2016 – İZMİR BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 7 – 13 // 4 – 3 – 1
 2. AYAK: 5 – HANIM SULTAN // 3 – 6
 3. AYAK: 3 – WESTSIDE (BANKO)
 4. AYAK: 7 – 4 – 1
 5. AYAK: 13 – 1 // 2 – 14
 6. AYAK: 5 – SAHTEKAR (BANKO)

12 AĞUSTOS 2016 – İZMİR İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 7 – 4 – 1
 2. AYAK: 13 – 1 // 2 – 14
 3. AYAK: 5 – SAHTEKAR (BANKO)
 4. AYAK: 2 – VOLDEMORT (BANKO)
 5. AYAK: 5 – DÜŞÜMDEKİ (BANKO)
 6. AYAK: 13 – 12 // 11 – 3 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.