12 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altılı Tahminleri İSTANBUL 12 AĞUSTOS CUMA günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Siz değerli yarışseverlerimiz için www.altilim.net adresinde İSTANBUL PROGRAMI için oluşturduğumuz şablon ve yorumları sunmaya çalışacağız. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 15:00'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Cuma gündüz yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları "SABIRLI KOŞUSU" , "MURAT YAZICI KOŞUSU" , "CELAL BAYAR KOŞUSU"  ve "HİKMET BİROL KOŞUSU" olacaktır. 12 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL'da 1. ÇİFTE ve 1. ÜÇLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – KIRBULUT ve 5 – KRALINADAMI yarışı kazanmasını beklediğim isimlerdir. 1 – BECOCAN ciddi rakip olabilir. Sürpriz için koşudaki iki dişi safkan olan 2 – SARAYCARİYESİ ve 7 – ELMASINKIZI değerlendirilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL'da Yedili Ganyan oyunu için başlayacaktır. 2100 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 5 – BİLGEKURT banko olarak tutuyorum.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 koşusu ile 12 safkan yarış hayatına başlamış olacaktır. İlk defa start alacak olan safkanlarımızın ayaklarının düz basmasını temenni ederiz. 1300 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Galoplarında dikkatimi çeken 4 – LAST STAND, 6 – NO PARSADAN ve 8 – ASHRAQA bir kenara yazmak lazım. Daha sonra 9 – AZA LEA,  2 – FIRST NIP ve 5 – NEON KNIGHT şanslı isimler olarak görüyorum. Daha geniş kupon yapacak yarışseverler için 1 – ASLAN KOÇUM ve 3 – GAZIBORA KHAN sürpriz olarak değerlendirilebilir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 mücadelesiyle İSTANBUL VELİEFENDİ HİPODROM'UNDA BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 3 – HAYAL DÜNYASI ve 6 – GAGAUZ son koşuda da birincilik ve ikincilik yapmışlardı. Yine aynı performansı sergilemelerini bekliyorum. Evet kafaları kurcalayan asıl isim ise 4 – YEDİİKLİM burada rakiplerinin eksik koşması durumunda söz sahibi olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların KV-7 koşusunda; 5 – HALİÇ günün bankosu olarak yazılabilir düşüncesindeyim. İyi idare edildiği taktirde bu safkanları geride bırakabilmek bir isim. 

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların GR-2 yarışı 2400 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. 4 – OĞLUM BERAT önceki yarışlarını da beğendiğim için burada rakiplerine tekrar üstünlük sağlamasını bekliyorum. Sizler tabi tek yazmaz iseniz diğer safkanları da ekleyebilirsiniz. G. KOCAKAYA idaresinde OĞLUM BERAT Altilim.Net sitesinin ikinci bankosu olarak önerimizdir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin KV-6 koşusu ile TABELA AYAĞI ekranlara gelecektir. 1400 mt.'lik kum pistte 6 İngiliz safkanın birincilik için mücadele verecektir. 2 – SON OF LEGEND, 4 – LEMNOS ve 5 – ÇAĞ TUFANI kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Sürpriz için ilk defa kuma çıkacak olan 6 – DRIVE FASTER değerlendirilebilir.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların SATIŞ-1 mücadelesi ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda günü sonlandırmış olacağız… 4 – GREEN ALLEY yarışı rakiplerine oranla kazanmaya bir adım önde safkandır. Eksik koşması halinde çarşı karışır bunu baştan söyleyeyim… Zaten adı üstünde SATIŞ KOŞUSU… Bizim uyguladığımız yöntem en yüksek handikaplı safkanların koşuyu kazandıkları için burada da en yüksek puan GREEN ALLEY'de olduğundan ilk tuttuğum isimdir. Daha sonra 9 – PRENSESIRMAK, 10 – CRAZY ISLAND, 7 – LIGHT IN BABYLON (14 ile eküri) ve 5 – QUICK STEP diğer şans verilecek safkanlar olarak ön plana çıkmaktadır. 

12 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 4 – 6 – 8 // 9 – 2 – 5 // 1 – 3

2. AYAK: 3 – 6 // 4

3. AYAK: 5 – HALİÇ (BANKO)

4. AYAK: 4 – OĞLUM BERAT (BANKO)

5. AYAK: 2 – 4 – 5 // 6

6. AYAK: 4 – GREEN ALLEY // 9 – 10 – 7 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.