11 ŞUBAT 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

11 Şubat 2020 Salı günü ekranlara gelecek Adana Yeşiloba Hipodromu‘nda ki 7 koşulu altılı ganyan oyununda, at yarışı programının başlangıç startı 2. Koşu ile saat 15:30‘da verilecektir. 

11 ŞUBAT 2020 (11.02.2020) ADANA 18. Yarış gününde 7 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı 10 Arap atın katılacağı MAIDEN mücadele ile Adana Yeşiloba Hipodromu’nda Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. 1500 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek zorlu sınavda; Gördükleri yarış ile daha iyi duruma gelen 9 – TURBO GÜLÜ ve 5 – KUDRETHANIM‘ı küçük kuponlarda ayrımsız yazılması taraftarıyız… Bu ikilinin eksik koşması halinde; 1 – DAMLAKIZ ve 4 – HAFİDEKIZ adından söz ettirebileceğini düşündüğümüz diğer şanslı safkanlardır.

 3. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı 1500 metrelik kum piste yapılacak olan HANDİKAP-15 yarış ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 9 – SÜPER BABA , 10 – LEVENT BEY , 8 – DOCTOR HOUSE , 4 – STAR SCREAM ve ağır kilosuna rağmen kalitesiyle 1 – ÖZDEMİR BEY‘i de ekleyerek bu ayağı sağlama alabiliriz…

 4. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların 2400 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki ŞARTLI-4 mücadelesiyle Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz… Hışman ÇİZİK’in 8 yarışta 5 defa birinci getirdiği 3 – ATOM SAÇAN ile burada ilk şans verilmesi gereken isim olduğunu düşünüyoruz. 5 – KATI SEMİH için aslında grup uygun ama ara ara ters yarışlar çıkarmasından ötürü burada ikinci planda yer vereceğimiz safkandır… Tabiki ATOM SAÇAN’ı tek atmayanlar KATI SEMİH’i yazmadan kupon yapmasınlar diyelim.

 5. KOŞU 3 Yaşlı 6 İngiliz safkanın bir araya geleceği 1900 metrelik kum pistte yapılacak KISA VADE-6 yarış ile Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Koşularını incelediğimizde tüm isimlerin gelirinin yüksek olduğunu gözlemledik… Bu yüzden hiç risk almadan HEPSİ yazılması taraftarıyız.

 6. KOŞU : Program üzerinde yer alan bir diğer MAIDEN yarış ile Altılı’nın tabela ayağı ekranlara gelecektir. 1500 metrelik kum pistte izleyeceğimiz birincilik çekişmesinde; 4 Yaşlı 10 Arap atı start alacaktır. Aslında çoktan MAIDEN’a veda etmesi gereken 3 – BALÜZÜMLÜ için bu zamana kadar talihsizlik mi diyelim, binici hatası mı diyelim bilemedik… Bu defa değişen binicisi Ahmet ÇELİK idaresinde MAIDEN’dan çıkmaya hazır gibi gözüküyor…

 7. KOŞU 4 Yaşlı Arapların start alacağı Adana yarış programının son ayağını oluşturan ŞARTLI-2 mücadele ise 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 1.25.66’lık derecesiyle bir adım öne çıkardığımız 8 – BEGÜMTAY (5 ile eküri) günün bir diğer banko adayı olarak önerimizdir.

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

11 ŞUBAT 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 9 – 5 // 1 – 4
  2. AYAK: 9 – 10 – 8 – 4 – 1
  3. AYAK: 3 – ATOM SAÇAN // 5
  4. AYAK: HEPSİ (6 at)
  5. AYAK: 3 – BALÜZÜMLÜ (BANKO)
  6. AYAK: 8 – BEGÜMTAY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.