11 ŞUBAT 2017 – ADANA ALTILISI

11 ŞUBAT CUMARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile Saat: 18:30’da başlayacaktır… Bol Şanslar Dilerim.

11 ŞUBAT 2017 CUMARTESİ gecesi ADANA’da 6 koşulu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 4. Koşu’da YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU”olacaktır. 11 ŞUBAT 2017 (11.02.2017) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi 1900 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. Hem ALTILI GANYAN’ın başlangıcını hem de GÜNÜN GANYANI’nın olduğu yarışta; 7 – KALENDER KIZ ilk dikkatimi çeken safkan oldu ve alternatif banko olarak düşünülebilir. Rakiplerini sıralayacak olursak; 2 – BEYAZ ÖRTÜ , 4 – BÜNYAN , 3 – BİLGİLİKIZ ve 1 – ALBURAK KIZI (9 ile eküri) değerlendirilebilir.

2. KOŞU: 1400 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz BEŞLİ GANYAN ayağında; 3 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN mücadelesi ekranlara gelecektir. 2 – BAŞYİĞİT ve 7 – MAYTENALLY ikilisi önplanda tuttuğum safkanlardır. Rakipleri ise; 5 – DEUCALION , 10 – SAGAMI ve 8 – MOUNTAIN EAGLE geniş kuponlara eklenebilir.

3. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-4 yarışı 1400 mt.’lik kum pistte yapılacaktır. 6 – YOLDAŞ ve 1 – DAŞTANBEY yazıp geçebiliriz… Bu ikilinin diğer rakiplerine göre daha hazır ve formda girecekleri bu koşuyu kazanmalarını bekliyorum.

4. KOŞU: YÜREĞİR BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU Adana’da günün önemli yarışı olacaktır. 4 ve Yukarı Arap safkanların katılacağı KV-8 mücadelede; 2 – BİLDENHAN günün ilk banko safkanı olarak tuttuğumu söylemek istiyorum. Daha ağır gruplarda koşmuş ve başarılı yarışlar sergilemiş olan BİLDENHAN buradaki rakiplerini kolay bir şekilde geride bırakacaktır diye düşünüyorum. 

5. KOŞU: 1500 mt.’lik kum pistte yapılacak koşu ile ADANA’da tabela ayağını izleyeceğiz. 4 Yaşlı 8 Arap atının katıldığı HANDİKAP-15 mücadelede; S. KAYA idaresinde start alacak olan 2 – ASALETLİ (4 ile eküri) rakiplerine göre daha şanslı olarak gözüküyor… Bir önceki koşuda yine Selim KAYA ile start alacak olan BİLDENHAN’ı banko olarak sunduğumuz için buraya rakipli bir kurgu yapabiliriz. 3 – OĞLUM BURAK ve 5 – YALNIZKARTAL hata affetmeyecektir diye düşünüyorum ve sürpriz için ise; Grubun tek dişi safkanı olan 6 – TEZGEL GÜR önerebilirim.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin 1900 mt.’lik kum pistte gerçekleştireceği HANDİKAP-15 koşu ile günün son startı verilecektir. Bu koşuda iki safkan arasında gittim geldim… gittim geldim… 3 – HÜRKUŞ‘u alternatif banko olarak çıkarıp, 4 – LADİN‘i ciddi rakip olarak yazılması gerektiğini düşündüm. 

11 ŞUBAT 2017 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 7 – KALENDER KIZ // 2 – 4 – 3 – 1

2. AYAK: 2 – 7 // 5 – 10 – 8

3. AYAK: 6 – 1

4. AYAK: 2 – BİLDENHAN (BANKO)

5. AYAK: 2 – ASALETLİ // 3 – 5 // 6

6. AYAK: 3 – HÜRKUŞ // 4

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.