11 OCAK 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

11 Ocak Cumartesi (11.01.2020) günü ikinci yarış yeri olarak ekranlara gelecek olan 8 koşulu İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromu’nda ki at yarışı programında; ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı 3. Koşu ile saat 18:30’da verilecektir..

Sitemizde ki çalışma sonucu çıkarılan şablon haricinde, sizlerde tahmin yollayarak katkı sağlayabilirsiniz. Lütfen bu tahminin / şablonun hemen altında bulunan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünden; Kendi oynayacağınız oyunu atarak, yarışseverlerle paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde orada paylaşılan kuponlara da göz atabilirsiniz.

11 OCAK 2020 İSTANBUL 4. Yarış gününde; 8 koşulu altılı ganyan programı için hazırladığımız at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 5 ve Yukarı 8 Arap atının katılacağı 1400 metrelik kum pist üzerinde ki ŞARTLI-5/DHÖW koşusu ile İSTANBUL’da Altılı Ganyan oyunu başlayacaktır. Eşit güçte isimlerin bir araya gelmesinden ötürü risk almadan HEPSİ denilmesi taraftarıyız.

 4. KOŞU :3 Yaşlı 11 İngiliz safkanın start alacağı MAIDEN/Dişi koşusu ile Beşli Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pistte izleyeceğimiz birincilik çekişmesinde; 4 – ILSA IN VERSAILLES , 3 – ELIKA , 1 – ARAGONA ve 2 – DOS GARDENIAS kuponlara birlikte yazılmasını öneriyoruz.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1500 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14/DHT yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan oyununun başlangıç startı verilecektir. Uygun grubu bulan ve koruduğu formuyla bir adım öne çıkan 1 – HAZAR DENİZİ‘ni günün ilk bankosu olarak kuponlarda değerlendirebileceğinizi belirtmek isteriz.

 6. KOŞU : ALİ AKŞİT KOŞUSU KISA VADE-6/DHÖW mücadelede; 4 ve Yukarı 6 Arap safkanın 2200 metrelik uzun mesafeli kum pist çekişmesi ekranlara gelecektir. Üçlü Ganyan oyununun başlangıç startını oluşturan bu yarışta; 1 – AFACAN başarılı koşularıyla küçük kuponların alternatif teki olarak değerlendirilebilir… Geniş oyun yapacakların; 2 – BUDAKHAN , 3 – FATİH AĞA ve 4 – GÜMÜŞKESEN‘i ihmal etmesinler diyelim.

ALİ AKŞİT

Uzman Veteriner Ali Akşit 1920 yılında İzmir’de doğdu. Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nden 1944 yılında mezun oldu. İlk görev yeri olan İzmir Veteriner Müdürlüğü’nün ardından Sivas’ın Kangal ilçesinde 5 yıl görev yaptı. 1955 yılında Selimiye Hayvan Sağlık Okulu’nda Dış Hastalıklar ve Doğum alanında ihtisasını tamamladıktan sonra burada Cerrahi Klinik Şefi ve Okul Müdürü olarak iş hayatına devam etti. Türkiye Jokey Kulübü tarafından 1974 yılında Yarış Atları Hastanesi’nin kurulmasıyla birlikte göreve başladı. Böylece İzmir Şirinyer’de ata binenleri izlerken perçinlenen bu sevda tüm hayatının aşkını değiştirdi. Görevini büyük bir tutku ve sevgi ile 2008 yılına kadar sürdürdü. Mesleki deneyim ve tecrübelerinden yola çıkarak yazdığı kitaplar Sağlık Meslek Liseleri’nde ders kitabı olarak okutuldu. 17 Mayıs 2015 tarihinde aramızdan ayrılmıştır…

 7. KOŞU VELİEFENDİ Hipodromu’nda tabela ayağına geldiğimizde ise; Günün bir diğer MAIDEN/Dişi yarışını izleyeceğiz. 3 Yaşlı 11 İngiliz atının 1200 metrelik kum pistte ki birincilik çekişmesinde; İçlerinde en hazır gördüğümüz 6 – FREE YOUR HEART günün bir diğer teki olarak önerimizdir… 

 8. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin 2000 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 yarışı ile programın kapanış startı verilecektir. 4 – ENGEL YOK , 3 – URLA KARASI , 5 – FAHRENHEIT , 10 – ALEXANDRAPOLI ve 7 – LONGSTAR‘ın kazanması en muhtemel isimler olduklarını düşünüyoruz.

11 OCAK 2020 – İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 4 – 3 – 1 – 2
  3. AYAK: 1 – HAZAR DENİZİ (BANKO)
  4. AYAK: 1 – AFACAN // 2 – 3 – 4
  5. AYAK: 6 – FREE YOUR HEART (BANKO)
  6. AYAK: 4 – 3 – 5 – 10 – 7
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.