11 OCAK 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

5. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 11 OCAK 2019 (11.01.2019) CUMA günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15/Dişi yarışı ile ŞİRİNYER’de günün ilk startı, ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı için verilecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; Risk almadan HEPSİ diyerek, ilk ayaktan yatıp BEŞLİ’ye dönülmemesini yeğliyorum… Favori de gelirse artık nasip. 

 2. KOŞU 4 Yaşlı Arapların start alacağı HANDİKAP-14/DHÖ/Dişi mücadele, 1600 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir… Aynı zamanda BEŞLİ GANYAN oyunu da bu yarış ile başlamış olacaktır… Son yarışında 1.40’lık derecesiyle MAIDEN’a veda eden 9 – GÜLTEN ANA koruduğu formuyla bir kez daha kazanmaya en yakın isimdir… 2 – PİŞKİN KIZ , 1 – CAN HÜMEYRA ve 8 – MOGAN GÜZELİ rakip olarak değerlendirilebilir.

 3. KOŞU GÜZEL İZMİR KOŞUSU AÇIK A-2 yarış ise, günün önemli mücadelesi olup 1600 metrelik kum pistte gerçekleştirilecektir. 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının katılacağı zorlu koşuda; 2 – CAN DADAŞ ve 3 – KINOWA artık ayrılmaz ikili oldular… Her yarış birbirlerine üstünlük sağlayabilen bu safkanlara eşit şans verilmesi taraftarıyız.

 4. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin 1600 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri HANDİKAP-15 koşu ise, ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. İlk kum yarışında 1.40.55’lik dereceyle HANDİKAP-15 mücadele kazanan 2 – GRAND ZOFF etkili orjiniyle daha çok adından söz ettireceğe benziyor… Bugün İZMİR’de günün ilk bankosu olarak sizlere sunmak istediğimiz safkandır. GRAND ZOFF koşmayacağı için 3 – PERFECT RUNNER ve 1 – REFLEX yazılabilir…

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde ise; 1900 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-4 koşuyu izleyeceğiz… 3 Yaşlı İngilizlerin start alacağı bu yarışta; 2 – HASFIRTINA galobu ve koşuları ile diğer rakiplerinin bir adım önünde olduğunu gözlemliyoruz… Günün bir diğer teki olarak düşündüğümüz HASFIRTINA şablonumuzun ikinci bankosu olacaktır.

 6. KOŞU 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacak HANDİKAP-15/DHÖW yarış ile günün son startı verilecektir. Koşuya katılacak 5 ve Yukarı 11 Arap atının birincilik çekişmesinde; 1 – ASİ KALP (2 ile eküri) , 6 – SURKAPI , 8 – BUBONA (7 ile eküri) , 3 – ZAMAN YOLCUSU ve 11 – BİLGELİ sıralaması bizim çalışmalarımızda çıkmaktadır… Sizlerin tuttuğu safkanlar var ise kuponlar da yer vermeyi unutmayın diyelim ve programı sonlandıralım… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

11 OCAK 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: HEPSİ
  2. AYAK: 9 – GÜLTEN ANA // 2 – 1 – 8
  3. AYAK: 2 – 3
  4. AYAK: 3 – 1
  5. AYAK: 2 – HASFIRTINA (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 6 – 8 – 3 – 11
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.