11 OCAK 2017 – İSTANBUL ALTILISI

11 OCAK 2017 ÇARŞAMBA günü İSTANBUL'da 7 koşulu at yarışı programı bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 18:00'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

11 OCAK 2017 Çarşamba günü İKİNCİ ALTILI (gece) programı olan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 7 koşulu at yarışı programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları; 3. Koşu'da; "MEHMET ANUŞ SEL KOŞUSU" ve 5. Koşu'da "TAKSİM KOŞUSU" olacaktır. 11 OCAK 2017 (11.12.2017) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların 2000 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 mücadele ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için ilk start verilecektir. 2 – GÖKKALE, 1 – SEMADA YILDIZ ve 3 – BİLGEKURT burada şanslı gördüğüm isimlerdir.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 10 İngiliz safkanın ŞARTLI-1 mücadele ile yarış hayatlarına MERHABA diyecekleri 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pist yarışı ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 Yaşlı İngilizlere ait olan bu koşuda; 7 – TREE OF WISDOM ve 6 – SUPER ALP birinciliğe yakın safkanlar olup 3 – INDIANAPOLIS, 2 – DATOME ve 9 – GÜL AYŞEM sürprizde değerlendirilebilir.

3. KOŞU: MEHMET ANUŞ SEL KOŞUSU günün ilk önemli yarışı olup 1500 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 4 ve Yukarı İngilizlerin KV-21 koşusu olan bu yarışta; 1 – DUKE OF KENT öncelikli olarak tuttuğum safkandır. Alternatif banko olarak küçük kuponlara yazılabilir. Rakip arayanlar; 5 – MIDNIGHT MAGIC, 2 – KRAL AMED, 3 – UNCLE MEVLUT ve 4 – YAĞIZINOĞLU'nu geniş kuponlara ekleyebilirsiniz.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arap safkanların HANDİKAP-14 mücadelesi ise DÖRTLÜ GANYAN'ın ilk ayağını oluşturacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan bu zorlu koşuda; 1 – KORİK ve 5 – ALİNAZİK kazanmasını beklediğim safkanlar olarak önplanda tuttuğum isimlerdir. Rakip ve sürpriz için; 2 – SHESHBESH, 3 – GÜLENYÜZ ve 4 – NADİRBEY yazıp sigortalı bir yarış izleyebilirsiniz.

5. KOŞU: TAKSİM KOŞUSU ise VELİEFENDİ Hipodromunun ev sahipliği yaptığı günün bir diğer önemli yarışı olup KV-6 bir mücadeleyi izleyiciyle buluşturacaktır. 4 ve Yukarı 6 Arap safkanın start alacağı bu koşuda; 5 – VELİ CAN KIZI ve 6 – ALDERAMİN yazıp sakata gelmemek gerektiğini düşünüyorum. Hatta bu ikili dışına çıkacak olursa 1 – DERİN SULTAN sürpriz yapabilir diye de not düşmüş olalım.

6. KOŞU: Tabela ayağında ise yine ŞARTLI-1 mücadele bizleri bekliyor… Elbetteki bu ŞARTLI-1 koşularda öncelikli olarak safkanlarımızın ayaklarının düz basmasını temenni ederiz. Kısa mesafede izleyeceğimiz bu yarışta; Galobunu beğendiğim 5 – URASHAN günün ilk bankosu olarak seçtiğim isimdir. Riskli gibi görünüyor, tuttuğunuz safkanları yanına yazabilirsiniz.

7. KOŞU: 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte yapılacak günün son yarışında; 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu gerçekleştirilecektir. 9 – ÖZBAYHAN günün bir diğer riskli teki olarak sizlere öneriyorum. NEDEN RİSKLİ diyorum. ÇÜNKÜ; Herkes puanlara göre oynuyor ve benim verdiğim bankolar favori olmadığı için riskli diyorum. Tutar AGF de sizlerin seçtiği birinci at gelir karışmam.

11 OCAK 2017 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 7 – 6 // 3 – 2 – 9

2. AYAK: 1 – DUKE OF KENT // 5 – 2 – 3 – 4

3. AYAK: 1 – 5 // 2 – 3 – 4

4. AYAK: 5 – 6 // 1

5. AYAK: 5 – URASHAN (BANKO)

6. AYAK: 9 – ÖZBAYHAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.