11 OCAK 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ŞANLI URFA 11 Ocak 2016  Pazartesi günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

Şanlı urfada yine cazip bir programla karşı karşıyayız dürüst koşular olduğu taktirde tahminlerde başarı oranımız artıcaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 11 – TUMBUL PINARI bu gurubu geçer görüşündeyim. Rakip 7 – MAİDE HANIM.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının ilk ayağı ve maiden yarışların ikincisinde sürprizler bekliyorum , ama favoride gelebilir diyerek sizlere sıralamam şu şekilde olacak: 8 – İDAL SULTAN, 2 – ALMEDA, 12 – TURBONAZ, 6 – EZBÜRÜSKÜM gelebilecek atların başında geliyor. Bombayı ise şu iki attan birinden bekliyorum: 1 – AKÇAKÖY GÜZELİ, 11 – ŞEDAT KIZI.

3. KOŞU: 10 – GOLD CHANCE ve ekürilerden 7 – WARHEAD kapışmasından 2 – DEDE ME faydalanabilir 14 – BAYRAMOĞLU’ndan bir bomba gelebilir.

4. KOŞU: 1 – BÜYÜK BEREN tek yazılabilir. ikincilik için tavsiyem 3 – HIZLI ZELİŞ ve 9 – TEKFORDUNGÜLÜ.

5. KOŞU: Bu koşuda ilk atım 1300’de 1 – EZMATRAYI geçebilen 2 – İRON ROSE en sıkı rakibi tabiki 1 – EZMATRA koşuda çok azda olsa bir bomba ihtimali var o bombada son günlerin başarılı jokeyi H:Çizik’in bindiği 6 – LADY BELLA’dan gelebilir.

6. KOŞU: 10 – MAHMUT BERAT ile 7 – TEK ZULUT’u ayıramadım beraberce yazılmalı. 9 – ALZENGİNOĞLUM bu iki atın hatasını kesinlikle affetmez.

7. KOŞU: 12 – CESARET kesinlikle yazılmalı yanlız onu rahatsız edebilecek hatta birinci olabilecek atlarda mevcut bu koşuda. Onlardan ilki 15 – DÜŞEŞ diğerleri ise 6 – ÇELİKSOY, 4 ORFEUS ve son yarışları kötü olsada 9 – HÜCUMCAN.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.