11 OCAK 2016 – BURSA ALTILISI

11 OCAK 2016 Pazartesi BURSA Yarışları 7 Koşulu program. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunu 1. koşu ile saat: 13:00’da başlarken, ALTILI Ganyan oyunu 2. koşu ile saat: 13:30’da başlayacaktır. BOL ŞANSLAR DİLERİZ.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞU İLE BAŞLAR): 1 – ARSIZ ve 2 – KALAYCIKAYA arasında birincilik mücadelesi olacaktır.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞU İLE BAŞLAR): 2 – AYZA , 3 – CRAZY ISLAND ve 4 – LADY HUNTERS arasında geçecek yarışa 7 – HİCRAN SULTAN süpriz olarak yazılabilir.

3. KOŞU: 8 – NORDİN , 1 – BEYLERDERESİ , 6 – DİRİKKIZI ve 5 – ÖZÜMBEYAZ ilk atlar olarak kuponlarda bulunmalıdır. 7 – FIŞFIŞKAYA süprize imza atabilir.

4. KOŞU: 7 – VEZÜV günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 1 – RED LABEL , 2 – KÜLÜNK HAN , 5 – PERFECT YILDIZ ve 3 – DİDİ KOÇİ bu ayak için yeterli olacaktır.

6. KOŞU: Kısa mesafeli yarışlarında başarılı olan 2 – ISONIC pisti yadırgamaz ise burada rahat bir birincilik elde edecektir. Daha sonra; Bursa pistini tanıyan ve bu mesafelerde etkili olan 5 – MI VIDA en ciddi rakibi olacaktır. 7 – İRLANDA KARTALI ve 10 – ABİDİN EFENDİ süprizcilere önereceğimiz safkanlar olacaktır.

7. KOŞU: 3 – CANKOPARAN yine kazanmaya en yakın safkan. Günün bir diğer bankosu olarak öneriyorum.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.