11 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILISI (Gürhan)

11 MAYIS ÇARŞAMBA günü İSTANBUL’da 8 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7’li Plase ve 7’li Ganyan 2. Koşu saat 18:30’da başlayacaktır. 6’lı Ganyan oyunu  3. Koşu saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

Merhabalar dostlar,

Bugün İstanbul’da ikramiyeleri güzel bir program ile karşı karşıyayız.

1. KOŞU: Yarış programının ilk koşusu olan Handikap 15 , 3 Yaşlı İngiliz taylarının koşusunu izleyeceğiz. Benim buradaki favorim koştuğu yarışların hepsi kum olan ve Ahmet ÇELİK ile yarış kazanmış  2- GALLOP TO WEST olacaktır. Yarış çim pistte olacak ve ben bu safkanın çim performansından çok şey bekliyorum. Şablonum aşağıdadır.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yarış programının ikinci koşusu, 7’li Plase ve 7’li Ganyanın başlangıç koşusu olan ŞARTLI 3/DHÖW , 4 ve Yukarı Araplar Tayların mücadelesinde 3-KIRMANŞAH çok kaliteli kan hattına sahip bir safkan, benim düşüncem bu tay yarışa yön verecektir. Rakip olarak 2-YOLALAN, 6-SEMADA YILDIZ ve 5-MOHAÇ.  Burada bombayı patlatabilecek isim ise 4-DEVKAYA olacaktır.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yarış programının üçüncü koşusu 6’lı Ganyanın ilk koşusu olan Maiden/DHÖW/Dişi , 3 Yaşlı Arap Tayların mücadelesinde son çim koşusunu çok beğendiğim 6-KÖSTEBEK jokeyi D.YILDIZ tarafından yol bulmakta zorlanınca ikincilikte kaldı. Bu defa daha dikkatli olacağını düşünüyorum. Bu tayı ALTERNATİF TEK olarak düşünebilirsiniz. Gelmezse her tayın gelme şansı vardır. Şablonum aşağıdadır.

4. KOŞU: Yarış programının dörtüncü koşusu 5’li Ganyanın ilk koşusu olan Handikap 15/Dişi , 4 ve Yukarı İngiliz Tayların mücadelesinde 2-FİNY bu gruptan üstün olduğunu düşünüyorum. Fakat gruptaki tayların durumları vasatın altında olduğu için tam olarak kim gelebilir kestirmek zor. Ben bu ayağı rahat izlemek istiyorum ve HEPSİ diyorum.

5. KOŞU: Yarış programının beşinci koşusu 4’lü Ganyanın ilk koşusu olan ŞARTLI 5 , 4 ve Yukarı İngiliz Taylarının mücadelesinde çim performansını çok beğendiğim  3-HEIWA IWA en son 30.01.2016 ‘da koşmuş 4 aydır koşmuyor. Eğer nefes problemi yaşamazsa yarışı kazanabilir, benim baş safkanımdır. Bekleneni veremediği taktirde devreye  2-YALPAGAN girecetir. Bu iki tay bu ayak için yeterli olacaktır.

6. KOŞU: Yarış programının altıncı koşusu 3’lü Ganyanın ilk koşusu  olan G 3/DHÖ , 4 Yaşlı Arap Taylarının mücadelesinde CANKARDEŞLER gibi klas bir safkanın arkasından güzel bir ikincilik alan ve diğer taylara göre daha iyi bir dereceye sahip olan 8-TORAMAN favorimdir. 7-SERHANTAY çok ciddi rakibi olacaktır. Şablonum aşağıdadır.

7. KOŞU: Yarış programının yedinci koşusu olan KV-6 , 3 Yaşlı İngiliz Taylarının mücadelesinde 4-GLOİN uzun mesafeden etkilenmez ise yarışa ağırlığını koyacaktır. Bu tayı ALTERNATİF TEK olarak düşünebilirsiniz. Tay bekleneni veremediği taktirde 1-FAMİLY JOY, 2-BİNDOKUZYÜZYEDİ, 3-CHİCAGO devreye girecek diğer isimlerdir, ayırt edilmeden yazılmalıdır. 8-CESUR  bomba..

8. KOŞU: Altılı ganyanın kapanış koşusu olan Handikap 15/DHÖW/Dişi , 4 ve Yukarı Arap Taylarının mücadelesinde 14-UMUDUN KIZI son koşularında ilerleme kaydetti başta işaretleyelim. Son yarışını kesinlikle ölçü almadığım 5-ŞANSKÜPÜ, son yarışını kolay kazanan 3-NURTOPU diğer şanslı isimlerdir. Kuponlarda olması gereken safkanlar şablonumdadır.

 

11 MAYIS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONUM:

  1. AYAK: 6 – KÖSTEBEK // 1-2-3-8-9-5
  2. AYAK: 2 – FİNY  // HEPSİ
  3. AYAK: 3 – HEIWA IWA // 2
  4. AYAK: 8 – TORAMAN // 7
  5. AYAK: 4 – GLOİN // 1-2-3-8
  6. AYAK: 14 – UMUDUN KIZ // 5- 3-4-13
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz