11 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

İstanbul Veliefendi Hipodromu‘nda yapılacak 8 koşulu Cumartesi akşamı at yarışı programında, Altılı Ganyan oyunu 3. Koşu ile saat 19:00‘da başlayacaktır.

At yarışı tahminlerimizin yanı sıra, sizlerinde gönderdiği altılı kuponlarınızı (yatırılabilir şekilde olanları) onaylıyoruz… Yarış başlama vaktinden önce (30 dakika kalaya kadar), siteye abartılı olmaksızın yollanan her tahmini değerlendirip, gerçek bir kişi tarafından gönderildiğine kanaat getirdikten sonra (sistem otomatik boş mail göndererek, yazılan tahminin gerçekten o kişiye ait olup olmadığını teyit etmektedir) yayınlanmasına izin vermekteyiz. Tabi burada girilen isim veya kullanıcı adı pek bir önem arz etmemektedir. Siteye katkı sağlamak amacıyla verilen tahminde, kişinin gerçek mail adresi kullanarak tahmin girişi yapması asıl önemli olan olaydır. Birde düzenli bir şekilde tahmini yazmak… Bu çok zor değil, alt alta her ayağı sıralayarak siteye girenlerin kolay bir şekilde tahmininizi değerlendirmesini sağlamanız gerekmektedir. Takdir edersiniz ki her tahmini düzenleme imkanımız yoktur. Bu yüzden paylaşılmış yani onay almış tahminleri inceleyerek, yazım ve düzeni görebilirsiniz. Daha sonra bu düzene uygun şekilde, sizlerde siteye altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Unutmayın bazı yarışseverler, başkasının gönderdiği tahmine cevap olarak yorum yapıyorlar. Bu tarzda olan tahminlerde silinmektedir. Her yazının sonunda “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” başlığı yer almaktadır. Bu alanı her kişi ayrı ayrı doldurup, paylaşım yapabilir. Bu başlığın altında bulunan yorumlar ise paylaşılmış veya onaylanmış tahminlerdir. Onların altına gidip cevap yaz veya yorum yaz şeklinde kendi tahmininizi yayınlanmanız hem görsellik açısından hem de yarışseverlerin değerlendirmesi açısından zorluk çıkaracağından dikkate alınmaz. Bu tarz gönderileri de düzeltme imkanımız bulunmadığı için mecburiyetten siliyoruz… Burada ki amaç herkesin farklı altılı tahminini değerlendirebilmenizdir… Tahmin Gönderme ekranında sorun yaşıyorsanız veya tam olarak nereye yorum yazacağınızı bilmiyorsanız, sitemizde anasayfada o güne ait tarihli yazının hemen altında “TAHMİN GÖNDER” ve “DEVAMI” diye iki ayrı buton bulunmaktadır. Buradan Tahmin Gönder’e basarak direk o programa ait yazının “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümüne geçiş yaparsınız ve kolayca o alanı doldurarak at yarışı tahmininizi sitemize yollayabilirsiniz. Bu sorunu bir çok yarışsever yaşadığı için açıklık getirmek istedik… Daha sonra benim tahminim neden silindi diye tekrar soru sormak zorunda kalıyorlar… Bir de kupon miktarları çok önemli tabiki… 70 TL – 80 TL’nin üzerinde bir paylaşım da bulunmak burada yarışseverlere katkı sağlamaz aksine bütçelerini zorlamalarına sebebiyet verir… Bu yüzden sitemizin ana kuralı olan küçük kurgularla, başarı elde etmeyi hedeflediğimizi tekrar belirtmek isteriz.

11 Mart 2020 (11.03.2020) Çarşamba 21. Yarış gününde akşamı ekranlara gelecek olan İSTANBUL at yarışı oyununda; Sizler için hazırlamış olduğumuz ve çalışmalarımız neticesinde ortaya çıkan altılı tahminimiz şu şekildedir.;

 

 3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR) 4 Yaşlı 11 Arap atın katılımıyla gerçekleştirilecek MAIDEN/DHÖW mücadele, İstanbul’da Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; 1 – BAWIKAL NEVZO , 2 – BÜYÜK ATLI , 5 – KARGO , 10 – DEFNECİĞİM ve 11 – GÜVENİLİRSULTAN‘ı ayrımsız bir şekilde yazmanızı öneririz.

 4. KOŞU : 3 Yaşlı 12 İngiliz safkanın bir araya geleceği HANDİKAP-14/Dişi yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek koşuda; 9 – KIND OF GREY , 1 – TIA DALMA , 2 – JOSEPHINE , 8 – GÜZELKIZIM ve 6 – BYE BYE LULLABY burada eşit şans verilmesi gereken başlıca isimlerdir

 5. KOŞU 4 ve Yukarı İngilizlerin 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte ki HANDİKAP-17 koşusuyla Dörtlü Ganyan’ın ilk ayağı ekranlara gelecektir. 6 – TRIBUTE TO JOSS ve 2 – DOĞA KANUNU (1 ile eküri) başlıca birinciliğin güçlü adayları olarak önplana çıkan safkanlardır… Sürpriz arayanlar için; 9 – MAKARACI ÇOCUK ve 8 – REKOR‘u değerlendirmelerini öneririz.

 6. KOŞU NAFİZ KURT KOŞUSU KISA VADE-7 mücadele; 3 Yaşlı 5 İngiliz atın katılımıyla 2000 metrelik kum pistte yapılacaktır… Aynı zamanda Üçlü Ganyan oyunu da bu yarış ile başlamış olacaktır. 5 – UPPER CUT gördüğü yarışlar ve mesafede deneyimiyle küçük kuponlarda alternatif tek olarak değerlendirilebilir… En ciddi rakibi ise; 3 – PROKOPİ (4 ile eküri) geniş oyunlarda muhakkak yer verilmesi gereken diğer şanslıdır.

 7. KOŞU 4 ve Yukarı 11 İngiliz atın bir araya geleceği tabela ayağında ise; 2000 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek ŞARTLI-3 koşuyu izleyeceğiz. Etkili pilotuyla 7 – ALY WINS günün ilk bankosu olarak kurgulara yazılabileceğini düşündüğümüz isimdir.

 8. KOŞU 5 ve Yukarı Arapların 1500 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-15/DHÖW yarışı, günün kapanış ayağını oluşturacaktır… Son koşusu’nu ölçü almadığımız 4 – AKDAMAR‘ın değişen pilotuyla bu defa fotoyu önde geçmeye en müsait isim olduğunu görüyoruz…

 

11 MART 2020 – İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ

  1. AYAK: 1 – 2 – 5 – 10 – 11
  2. AYAK: 9 – 1 – 2 – 8 – 6
  3. AYAK: 6 – 2 // 9 – 8
  4. AYAK: 5 – UPPER CUT // 3
  5. AYAK: 7 – ALY WINS (BANKO)
  6. AYAK: 4 – AKDAMAR (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.