11 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

Bursa Osmangazi Hipodromu‘nda gerçekleştirilecek 7 koşulu yarış programında, Altılı Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır. 11 Mart 2020 (11.03.2020) Çarşamba, BURSA 21. Yarış günü için hazırlamış olduğumuz at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

Burada sunulan at yarışı tahminlerinin, kendi kurgularınızı oluştururken fikir vermesi amaçlı olduklarını unutmayınız. Öncelik her daim kendi takip ettiğiniz veya gözünüze çarpan safkanlar olsun. Burada bizlerin sunduğu yarış tahminlerinin yanı sıra, aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümünü doldurarak kendi altılı kurgunuzu paylaşabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey; Geçerli bir mail adresi ile tahminlerinizi yazarken her ayağı bir satıra gelecek şekilde göndermenizdir. Yan yana yazılan altılı tahminleri karışıklığa yol açtığından onaylanmamaktadır. Her satıra bir ayağı yazarak anlaşılır bir şekilde, birden fazla rakam yazacaksanız aralarına virgül veya nokta koyarak bu siteyi kullanan her yaşta ki kesime faydalı olabilirsiniz.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin katılacağı MAIDEN/Dişi mücadele ile Altılı Ganyan’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1800 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 8 safkanın sahada ki birincilik çekişmesini seyredeceğiz… 4 – LILIAN , 8 – VICTORINA , 6 – SET ME LOOSE ve 5 – SEDA KIZIM‘ın kuponlarda ayrımsız değerlendirilmesini öneririz.

 3. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların start alacağı 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-5/DHÖW yarış ise, Beşli Ganyan oyununun ilk ayağını oluşturmaktadır. 1 – ALPTUĞHAN ve 2 – NİNOŞUN OĞLU bu grubun üzerinde isimler oldukları için kurgularınızda eşit şans tanınması taraftarıyız… Zaten bu ikili eksik koşar ise, geniş oyun yapmayı düşünen yarışseverlerin; Diğer safkanların şanslarının artacağını unutmaması gerekir.

 4. KOŞU : GELİBOLU KOŞUSU KISA VADE-8 yarışı ile Dörtlü Ganyan oyunu başlayacaktır. 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecek günün önemli mücadelesine; 4 ve Yukarı 6 İngiliz atı katılacaktır. 3 – KIRCAALİ , 5 – MADENCİ ve 6 – VILLAGE HOOF kazanması en muhtemel safkanlar olarak gözükmektedirler.

 5. KOŞU : 3 Yaşlı İngilizlerin bir araya geleceği Üçlü Ganyan’ın başlangıç ayağında ise; 1300 metrelik kum pistte yapılacak HANDİKAP-15 koşu için start verilecektir. 5 – THE LAST DREAM ve 1 – DİLİMYANDI‘yı kurgularda ayrımsız değerlendiriniz.

 6. KOŞU 3 Yaşlı 8 İngiliz safkanın katılacağı program üzerinde ki bir diğer MAIDEN/Dişi yarış ise Altılı’nn tabela ayağını oluşturmaktadır. 1800 metrelik kum pistte yapılacak zorlu sınavda; Gördüğü yarışlar ile daha iyi duruma gelen 3 – HEADS ABOV (1 ile eküri) günün ilk bankosu olarak önerimizdir. 

 7. KOŞU : 4 ve Yukarı 11 İngiliz atın start alacağı ŞARTLI-3/Dişi mücadele ile programda yer alan günün son koşusu ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; Uygun grubu bulan 9 – MISS BALKAN günün bir diğer teki olarak kurgularda değerlendirilebilir. 

 

11 MART 2020 – BURSA AT YARIŞI TAHMİNİ

1. AYAK: 4 – 8 – 6 – 5

2. AYAK: 1 – 2

3. AYAK: 3 – 5 – 6

4. AYAK: 5 – 1

5. AYAK: 3 – HEADS ABOVE (BANKO)

6. AYAK: 9 – MISS BALKAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.