11 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 11 MART 2016 Cuma günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

10 MART 2016 Perşembe İZMİR yarışlarından bizlere düşen 2 TL sanırım tüm TÜRKİYE’yi hüsrana uğrattı. Böyle bir şey TARİHTE bir ilk olarak yaşanılmış durumda. Hiç kimse 2 TANE AGF atın devrildiği yarış programında 2 TL vereceğini tahmin bile edemezdi. Elbetteki at ile deve beklemiyorduk ama 2 TL’ de biraz ayıp oldu sanırım… Bunu da demeden geçemeyeceğim kusura bakmasın kimse… Neden bunu yazdım 11 MART 2016 Cuma yarış programına şöyle bir göz gezdirdim… 10 Mart 2016 Perşembe günü yapılan yarışların tekrarı da olabilir, tam tersi de olabilir. Sizlere her zaman dediğim ufak kupon yapalım, hem cebimiz yanmasın hem de eğlencemizden mahrum kalmayalım.

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Burada koştuğu atların hemen hemen hepsini geçen 2 – KAÇIN GELİYOR yarın yine rakiplerini geçerek kazanması bence normal olarak karşılanacaktır. Çok değişik bir at ummadığımız yerlerde sprinte kalkarak yarışı lehine çevirmesini biliyor. Elbetteki anlaştığı jokey ile yarışa katılması artı olarak görülüyor. Lakin rakip yazmak isteyenlere; 5 – BÜREBEY öncelikle önereceğim isim daha sonra 1 – GÖKBAKIR ve 3 – SIRACA geniş kuponlar da bulunmalıdır.

2. KOŞU: Günün ikinci ayağını oluşturan 3 Yaşlı İngilizler ŞARTLI-3 yarışında sanırım biraz çarşı pazar karışacak gibi birbirlerine denk güçte safkanların yer aldığı bu koşuda sıralamam şu şekilde olacaktır; 1 – DEM BABA , 5 – UNCHAIN MY HEART , 6 – SNOW BUNNY ve 7 – KAVUNİÇİ öncelikli olarak kuponlar da bulunması gereken safkanlardır. Her koşusunda olmasa da genelde start sorunu yaşayıp 2 – 3 boy geç çıkan 4 – SOYSAL HAN süpriz de değerlendirilebilir.

3. KOŞU: 4 – KEHKEŞAN ve 3 – KARA TURBO et ile tırnak gibi görünüyorlar. Bence ayırmadan kuponlara yazılmalıdır. Ciddi rakipleri ise 1 – ÖZDAMAR ve 2 – TULYARBABA olacaktır. Bu ayakta süpriz arayanlar 6 – AĞAZAMANI değerlendirebilirler.

4. KOŞU: 4 – KINOWA günün bankosu olacaktır.

5. KOŞU: 1 – MY SULTAN günün bir diğer bankosu olacaktır.

6. KOŞU: 7 – MY SPACE , 1 – TAHİRİ , 5 – BLACK SUN ve 8 – MY GOLD benim tuttuğum safkanlardır. Bunlara rakip olarak verebileceğim isim ise; 9 – GHOST OF DARKNESS olacaktır. Altılının son ayağını beş at ile geçebiliriz diye ümit ediyorum. Bakalım 11 Mart 2016 Cuma günü İZMİR’de altılıyı bulabilecek miyiz…

 

11 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – KAÇIN GELİYOR // 5 – 1 – 3
  2. AYAK: 1 – 5 – 6 – 7 // 4
  3. AYAK: 4 – 3 // 1 – 2 // 6
  4. AYAK: 4 – KINOWA (BANKO)
  5. AYAK: 1 – MY SULTAN (BANKO)
  6. AYAK: 7 – 1 – 5 – 8 // 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.