11 KASIM 2016 – İZMİR ALTILISI

CUMA günü İZMİR at yarışı programında 8 koşu bulunmaktadır… Günün ilk altılı programı olan İZMİR'de; Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat 14:30'da başlarken, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat 15:00'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim…

11 Kasım CUMA İZMİR ŞİRİNYER Hipodromunda 8 koşu'lu yarış programı ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları 6. Koşu'da; "EKİNLİK ADASI KOŞUSUolacaktır. 11 KASIM 2016 (11.11.2016) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: İZMİR'de 1. ÜÇLÜ GANYAN oyunun başlayacağı bu koşuda; 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ekranlara gelecektir. 11 – TINAS FIRTINASI ve 3 – BALERA ikilisi önplanda tuttuğum safkanlardır. Rakipleri ise; 12 – WINGED VIICTORY , 7 – KALINKA ve 1 – ANGEL FIRE geniş kuponlarda yer verilebilir.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngiliz safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 3 – OLIVE KING , 7 – THATS THE MOMENT (4 ile eküri) ve 6 – ALTINBEŞİK kazanmaya yakın duran isimlerdir. 8 – SLAYER SCREAM sürpriz için düşünülebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İZMİR'de ALTILI GANYAN heyecanı yaşamaya hazır iseniz buyrun bu koşu ile başlayacak… Bütün dikkatlerinizi toplayın, rahat bir ortamda bültenlerinizi elinize alarak güzel bir çalışma yapın. Tabiki arkaplanda altilim.net sitesinin açık olması gerekiyor. Sonuçta bizde burada sizler için varız. Elimizden geldiğince ÜCRETSİZ bir şekilde tahmin sunmaya gayret gösteriyoruz. Günün ilk ayağına baktığımızda yine bir MAIDEN mücadelenin ekranlara geleceğini görüyoruz. 5 – LÜBBEY ve 10 – SUNNY VALLEY koşunun favori ve pleasesi olarak gözüküyor. 2 – DEKMAN (8 ile eküri) ve 12 – YAĞMURUM ciddi rakip olabilecek safkanlar konumunda. 

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-3 mücadelesi ile İZMİR'de BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik çim pistte yapılacak koşuda; 3 – BARSKAN ve 12 – URFA birinciliğin güçlü adayları olarak görüyorum. 2 – KAFTAN , 7 – UÇANDAĞ ve 13 – ÖZBARIŞ hata kollayacak safkanlar olup geniş kuponlarda yer verilebilecek diğer şanslılardır. Sürpriz için; 8 – KÜÇÜKŞİLAN takibe alınmalıdır.

5. KOŞU: 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak olan bu koşuda ise; 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 yarışı ekranlara gelecektir. 3 – ESRAR DEDE bu defa kazanmasını beklediğim isimdir. Geçen ki yarışında yarım boyluk bir fark ile rakibine potoda yenik düşmüştü. Şimdi günün alternatif bankosu olmaya adaydır. Tek atmayanlar en ciddi rakibi olan 2 – BAYKETENCİ'yi kuponlarından eksik etmemelidirler. 9 – YİĞİTSOY ise bu ikilinin en ufak hatasını lehine çevirebilecek bir isim olup, sürpriz yapmaya müsait olduğunu belirtmek isterim.

6. KOŞU: EKİNLİK ADASI KOŞUSU günün önemli yarışı olup 3 Yaşlı İngilizlerin katılımı ile gerçekleşecektir. 1900 mt.'lik kum pistte yapılacak olan KV-6 koşuda; Jokeyi ile uyumluluğu gözlerden kaçmayan 2 – İPEKKIZ yine yarışın en gözde ismi olarak duruyor. Yanına rakip bulamadım bu yüzden günün ilk banko safkanı olarak kuponlarınıza yazmanızı önereceğim.

7. KOŞU: Bir MAIDEN mücadelede tabela ayağını oluşturuyor. 1 – AYLAVYU ve 9 – PRESTO birlikte şans verilmesini önereceğim. Geniş kupon yapan yarışseverler buraya 10 – SACRED SPRINT , 12 – WINNER TUANA ve 3 – GISELE'yi yazmadan geçmesinler derim.

8. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-3 mücadelesi ile İZMİR'de günün son startı verilecektir. 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek yarışta; 2 – POTOMYA öncelikli olarak tuttuğum safkan olup, alternatif banko değerlendirmesine alabileceğiniz bir diğer isimdir. Son koşusunu kazanan 11 – SEROTONIN en ciddi rakip olabilecek safkandır. 4 – SALAR BEYİ ve 3 – GÖLCÜKLÜ sonraki ihtimaller olarak geniş kuponlara yazılabilir.

11 KASIM 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 10 // 2 – 12
  2. AYAK: 3 – 12 // 2 – 7 – 13 // 8
  3. AYAK: 3 – ESRAR DEDE // 2 // 9
  4. AYAK: 2 – İPEKKIZ (BANKO)
  5. AYAK: 1 – 9 // 10 – 12 – 3
  6. AYAK: 2 – POTOMYA // 11 // 4 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.