11 KASIM 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMA günü İSTANBUL'da 9 koşulu yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 16:45'de, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 18:00’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

11 Kasım Cuma günü yapılacak olan İSTANBUL gece yarışlarındada 9 koşu ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 5. Koşu'da; "YÜRÜYEN KÖŞK KOŞUSU" ve 6. Koşu'da; "Ş. KAYA KAYIKÇI KOŞUSU KOŞUSU" olacaktır. 11 KASIM 2016 (11.11.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-17 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de verilecek olan ilk start 1. ALTILI GANYAN oyununun başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1400 mt.'lik çim pistte yapılacak koşuda; 6 – GEZEGEN ve 5 – CANKURTBEY ikilisinden birincilik bekliyorum. Bu ikiliye rakip olabileceğini düşündüğüm 4 – ÖZREİS (2 ile eküri) geniş kuponlarda değerlendirilmelidir.

2. KOŞU3 Yaşlı Arap atların MAIDEN koşusunda ise; 2 – AKSAKAL (9 ile eküri) ve 5 – ERTEMİZ kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. Rakip olarak; 7 – SURKAPI ve 3 – ALİNAZİK kuponlara eklenebilir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-5 yarışı ile YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu başlayacaktır. 2200 mt.'lik uzun mesfeli kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; Kilosu uygun olan 4 – SEMADA YILDIZ sonlarda etkili gelerek koşuyu kazanabilir. En ciddi rakipleri ise 2 – YOL BULAN ve 1 – GÖKKALE olacağından şüpheniz olmasın.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı Arap atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL'da 2. ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte izleyeceğimiz yarışta; 4 – ATILIM günün ilk bankosu olarak önereceğim safkandır.

5. KOŞU: YÜRÜYEN KÖŞK KOŞUSU günün ilk önemli yarışı olup 2000 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-24 mücadelesinde; Koşunun önemini ve bu tür yarışları kazanmayı seven jokeyi ile 5 – THE WORLD IS YOURS (umarım yakmazsın bizi KARATAŞ) günün bir diğer bankosu olarak değerlendirilebilir. Biliyorum son zamanlarda KARATAŞ isteğe bağlı yarışlar oluyor gibimize geliyor. Ama burada bu safkanıda getiremezse artık daha ben bu KARATAŞ'ın bindiği hiç bir atı tek atmam. Evet büyük konuşuyorum belki ama burada bizleri yakmayacağını ümit ediyorum.

6. KOŞU: Ş. KAYA KAYIKÇI KOŞUSU KOŞUSU ise 3 ve Yukarı İngiliz safkanların katılımı ile 2100 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 9 – İBRA , 2 – BLACK KING , 3 – PAN REKA ve 4 – ALLSHANTI yazarak sağlama almak gerekiyor diye düşünüyorum. Evet burada da KARATAŞ ön planda yine… Kapmış güzel safkanı ama bir önceki ayağa daha çok güveniyorum burası karışmaya müsait olduğundan rakipli yazdım. Dilerseniz burayı tek atıp diğer ayağa at ekleyebilirsiniz. Tamamen sizin kurgunuza kalmış birşey…

7. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu için VELİEFENDİ hipodromunda start verilecektir. 5- ÇIĞ ve 6 – KARAHEVES birlikte şans verilmesi gereken isimlerdir. Bu ikilinin kazanamaması durumunda ise geniş kuponlar HEPSİ yazarak sağlama alsınlar derim. Çünkü; Favori ve pleaselerin gelmemesi durumunda karışabilecek bir ayak olduğunu hissediyorum.

8. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 koşusu ile TABELA AYAĞI için start verilecektir. 1900 mt.'lik çim pistte yapılacak yarışta; Z. KARABULUT ile katıldığı son iki yarışında da başarılı birincilikler elde eden 1 – HIDDEN JEWELS yine günün bir diğer banko safkanı olarak önerimdir. 

9. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN koşusu ile 2. ALTILI'nın son ayağı ekranlara gelecektir. 10 – TETİNA , 9 – GÖKNAZGÜLÜ , 6 – PİRKANBABA ve 2 – CEFAKEŞ öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Sürpriz için; 4 – MALKOÇOĞLU gözlerden uzak tutulmamalıdır.

11 KASIM 2016 – İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 6 – 5 // 4
 2. AYAK: 2 – 5 // 7 – 3
 3. AYAK: 4 – SEMADA YILDIZ // 2 – 1
 4. AYAK: 4 – ATILIM (BANKO)
 5. AYAK: 5 – THE WORLD IS YOURS (BANKO)
 6. AYAK: 9 – 2 – 3 – 4

11 KASIM 2016 – İSTANBUL İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – ATILIM (BANKO)
 2. AYAK: 5 – THE WORLD IS YOURS (BANKO)
 3. AYAK: 9 – 2 – 3 – 4
 4. AYAK: 5 – 6 // HEPSİ
 5. AYAK: 1 – HIDDEN JEWELS (BANKO)
 6. AYAK: 10 – 9 – 6 – 2 // 4
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.