11 ARALIK 2016 – ADANA ALTILISI

11 Aralık PAZAR günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. YEDİLİ GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'da başlarkenALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

11 ARALIK ADANA'da PAZAR gecesi 7 Koşu'lu yarış ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışları 5. Koşu'da; "SAVATLI KOŞUSU" olacaktır. 11 ARALIK 2016 (11.12.2016) Adana yarış tahminlerim şu şekildedir; 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​2 Yaşlı İngiliz atların MAIDEN koşusu ile ADANA'da YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte ilk start verilecektir. 1 – ALİ bu ayağın bankosu olarak gözüküyor. Nedenine gelecek olursak; Bu pist ve mesafede 1.16'lık dereceye sahip tek safkandır. SEFİR BEY gibi atın arkasından ikincilik ile ayrılmıştı hatırlarsanız… Yinede at eklemek isterseniz sizin kurgunuza kalmış bir şey genelde bu boş koşuları tek geçmeye özen gösteriyorum ki yedili oynayanlara kolaylık olsun diye. Tabiki her tuttuğumuz atta bazen gelmeyebiliyor. ŞANS… 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Dişi İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ile ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 3 – MISS MELODY , 5 – EYOTA ve 8 – BENGUN bu ayağın şanslı safkanları olarak gördüğüm isimlerdir. 4 – LEGENDARY QUEEN , 11 – JAMAICA GIRL , 9 – QUICK STEP ve 2 – KÜLÜNK SULTAN sürprizde değerlendirilmesini önereceğim safkanlardır.

3. KOŞU: 2 Yaşlı Dişi İngilizlerin 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri HANDİKAP-14 yarışta ise; 6 – AMERICAN BILLION ve 1 – BLUE MOONLIGHT birincilik çekişmesine girecektir. Bu safkanların en ufak hatasını lehine çevirebilecek isimler; 2 – GIPSY DANCER , 4 – OCEAN GODDESS ve 5 – SAINT LUCIA geniş kuponlara yazılmalıdır. Daha önceden bu pistte start almış olan 7 – TANSELİ ve 10 – MY NERİS derecelerini beğendiğim için burada sürprizde takibe alınmasını önereceğim.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… Aynı zamanda günün bir diğer MAIDEN mücadeleside bu yarış ile ekranlara gelecektir. 3 – DOWN TOWN normal şartlarda burada bankonun kralı olarak gözüküyor. Ama gel gör ki GÜNÜN GANYANI uygulaması zımbırtısı bu ayakta olduğu için her ihtimali de düşünüp koşunun sürprize açılması halinde; 8 – YOLCU HAN , 1 – BERLIN , 9 – DESTING STORM , 7 – TYPHOON ve 5 – RAPIDAMENTE'yi geniş kuponlara yazmamız gerekir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların 2100 mt.'lik uzun mesafeli kum pistteki ŞARTLI-4 koşusunda; 2 – ADALI HALİL günün ilk banko safkanı olarak seçtiğim isimdir.

6. KOŞU: ​SAVATLI KOŞUSU günün önemli yarışı olup 4 ve Yukarı Arapların katılımı ile gerçekleştirilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte yapılacak KV-7 mücadelede; M. AKYAVUZ'un ADANA'da baya hırslı bir şekilde at bindiğini gözlemler oldum… Yanlışım varsa düzeltin lütfen ama bakıyorum hep birinciliği hedefliyor bu çok güzel birşey. KAZANMA hırsı olmadan iyi bir jokey olamazsın. Yanındaki büyük jokey mi iyi jokey mi diye takılmıyor. İşini seri yapıyor ve bindiği safkanlara güveni veriyor… Burada 2 – İMPARATOR isimli safkana binen M. AKYAVUZ kilo ağır olsa da geçen ki yarışında ağır rakiplerinin yanında üçüncülük ile pistten ayrılmıştı. Bu defa o koşunun bütün izlerini silmesini bekliyorum ilk at olarak öneriyorum. Rakip arayanlar; 8 – TAŞÇI PEHLİVAN , 4 – BAŞPEHLİVAN ve 1 – CAPPADOCIA geniş kuponlarda yer verilebilir. Sürpriz için; 3 – YÜKSELİM ve 9 – TUNAHANBEY takip edilmelidir.

7. KOŞU: 1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 yarışı ile ADANA'da günün son startı verilecektir. 63 kg. ile yarışıp ikinci olarak koşudan ayrılan 3 – ÜNLÜOĞLU bu defa 58 kg. ile rahat bir yarış çıkararak kazanmasını beklediğim safkandır. Günün bir diğer banko ismi olarak önerimdir.

11 ARALIK 2016 ADANA ALTILI ŞABLONU:

1. AYAK: 3 – 5 – 8 // 4 – 11 – 9 – 2

2. AYAK: 6 – 1 // 2 – 4 – 5 // 7 – 10

3. AYAK: 3 – DOWN TOWN // 8 – 1 – 9 – 7 – 5

4. AYAK: 2 – ADALI HALİL (BANKO)

5. AYAK: 2 – İMPARATOR // 8 – 4 – 1 // 3 – 9

6. AYAK: 3 – ÜNLÜOĞLU (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.