Loading...

11 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

11 ARALIK 2015 – KOCAELİ ALTILISI

11 ARALIK 2015 Cuma KOCAELİ At Yarışı programında 7 Koşu vardır. 7’li Ganyan ve 7’li Please oyunları 1. koşu ile saat: 18:00’da, Altılı Ganyan 2. Koşu saat: 18:30’da başlamaktadır. Bütün Yarışseverlere Bol Şanslar Dilerim.

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN VE YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): Yedili ayağı için; 4 – GURBETÇİLE (5 ile ekürü) ve 8 – SELVİHAN arasında bir yarış olacaktır.

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1 – FLAME GIRL , 9 – PAN IKONA , 2 – MISS TURKEY arasındaki çekişme, önceki yarışlarında da olduğu gibi birinciyi belirleyecektir. Hangisi iyi sprint atarsa o birinciliği kapacaktır. Çünkü önceki yarışlarında da öyle çok uzak ara kazanılmış veya kaybedilmiş durumlar olmadı hep birbirlerine yakın baş, boyun gibi farklarla sonuçlandı…

3. KOŞU: 1 – AKJOLTOI , 5 – MEGAS , 6 – LEO , 10 – FORGOT ME NOT , 12 – BLUE POWER bu ayak için yeterli olacağını düşündüğüm safkanlardır.

4. KOŞU: 10 – THOR ve 5 – GENÇTAY diğer safkanlara göre galopları daha iyi. Bu ayak için bu iki safkanı önerebilirim.

5. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar MAIDEN koşu sıralamamız; 1 – BERCAKIZI , 2 – DADAŞ STAR , 4 – KALKANDELEN , 5 – MONTREAL (Doğukan Sav son galobunu kendisi yaptırmış) yeterli olacaktır.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizler ŞARTLI-4 olan bu ayak biraz karışık geçeceğe benziyor… Sıralamamız; 4 – RUNNER CAT , 2 – TAMERCAN , 1 – DİDİ KOÇİ , 7 – VELİAHT ve son safkan olarak 6 – DAYIM BENİM kuponlarda bulunması gerekir.

7. KOŞU: Bu ayağı tek geçmek isteyenler için 2 – RİO KARNAVALI sığınılacak bir limandır. Kalitesiyle ve anlaştığı jokeyi ile birinciliğe en yakın safkan. Rakip olarak önerebileceğim isimler ise; 4 – SEVEN SISTERS , 3 – ALDALGA , 6 – İBİN , 13 – ASLAN BERKE ve 1 – TURBOCU kuponlarını geniş tutacaklar için yazılaacak safkanlardır.

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.