11 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 11 AĞUSTOS 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 2. Koşu ile saat: 18:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

PERŞEMBE gece yarışlarında İZMİR Şirinyer HİPODROMU 8 koşulu bir yarış programına ev sahipliği yapacaktır. Günün önemli yarışı 4. Koşuda ekranlara gelecek olan 4 ve Yukarı Arap safkanların AÇIK GR-3 mücadelesi ile "BABAKURUŞ KOŞUSU" olacaktır. 11 AĞUSTOS Perşembe İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi 1900 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşu ile 1. ÜÇLÜ GANYAN OYUNU başlayacaktır. 2 – FLYING QUEEN ve 1 – BEST GUNNER yeterli olacağını düşünüyorum.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 mücadelesi ile Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunları başlayacaktır. 3 – ZABALAM burada favorimdir. Zaten bu grubun üzerinde olduğunu da her türlü görmekteyiz. Altilim.Net olarak günün ilk bankosu ZABALAM diyelim…

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): ​İZMİR'de Altılı Ganyan heyecanı 3 Yaşlı Arap safkanların MAIDEN mücadelesi ile gerçekleşecektir. 1200 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan bu yarışta; 11 – KURALSIZ ön planda tutmak istiyorum. Son koşusundan üçüncülükle ayrılması ve galoplarında gelişme kaydettiğini gözlemlediğim KURALSIZ yarışı kazanmaya en yakın safkan olup BANKO olarak yazılabilir.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların GR-3 mücadelesi ile BABAKURUŞ KOŞUSU'nu izleyeceğiz. Günün önemli yarışı olan bu koşu 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecektir. 12 – AMANKAYA. 2 – BESLENEY ve 6 – OLGUNABİ kazanmasını beklediğim isimlerdir.

5. KOŞU4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Burada uygun kilosu ve etkili bir binici ile start alacak olan 6 – ADONİSİM banko olarak düşünüyorum.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-5 mücadelesinde; 2 – RAMAZAN EFENDİ yine bu koşuda ilk şans verilmesini önerebileceğim safkandır. En ciddi rakibi ise 1 – JETFLY olmasını bekliyorum.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile İZMİR'de Tabela ayağına start verilecektir. 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 4 – BAY ÇİFTÇİOĞLU, 2 – SERKANBEY ve 5 – ÇARÇIRA kuponlara ayrımsız yazılmalıdır. 3 – ZENCİRBEY ve 1 – İZMİRŞAHI sürpriz yapabilir.

8. KOŞU: Günün son koşusu MAIDEN bir mücadele ile ekranlara gelecektir. 5 – MÖSYÖSPARTAKÜS bir diğer banko olarak düşünüleceğini belirtelim. Yine de MAIDEN bir koşu ve her duruma açık olduğunu unutmayarak tuttuğunuz safkanları yazmanızı öneririz.

11 AĞUSTOS 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 11 – KURALSIZ (BANKO)
  2. AYAK: 12 – 2 – 6
  3. AYAK: 6 – ADONİSİM (BANKO)
  4. AYAK: 2 – RAMAZAN EFENDİ // 1
  5. AYAK: 4 – 2 – 5 // 3 – 1
  6. AYAK: 5 – MÖSYÖSPARTAKÜS (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.