11 AĞUSTOS 2016 – ANKARA ALTILISI

11 AĞUSTOS PERŞEMBE günü ANKARA'da 10 koşulu bir yarış program bulunmaktadır.  Birinci ALTILI GANYAN Oyunu 1. Koşu ile saat: 13:30'da başlayacaktır. Yedili Ganyan oyunu 4. Koşu ile saat: 15:00'da ve İKİNCİ 6'Lı Ganyan oyunu 5. Koşu saat: 15:30'da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

PERŞEMBE günü ANKARA 75. Yıl Hipodromu üç önemli koşuya ev sahipliği yapacaktır. 8. Koşu'da; "MEHMET ALİ KİPER KOŞUSU" günün önemli yarışı olacaktır. 11 AĞUSTOS 2016 Ankara at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile ANKARA'da BİRİNCİ ALTILI GANYAN başlayacaktır. 1600 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6 – THE DAUGHTER SUN , 5 – TAMGA ve 1 – LEGA NORD kazanmaya yakın gördüğüm isimlerdir. 

2. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-3 mücadelesinde ise; 1 – BLOOMY ve 2 – SON YILDIZ ikilisinden birincilik bekliyorum. 3 – EL HAMSE sürprizcilerin değerlendirmesi gereken bir safkan olabilir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların MAIDEN mücadelesi 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 3 – BURGAÇ , 4 – BURUKMERT , 7 – KATİPHAN ve 12 – FELEKKIZI bu koşuda yeterli olacak safkanlardır. Yine de MAIDEN mücadele olmasından ötürü kafanıza yatan safkanlar var ise eklemenizi tavsiye ederim.

4. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)ANKARA'da Yedili Ganyan oyunun ekranlara geleceği bu koşuda 5 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesini izleyeceğiz. 2 – DEMRE günün ilk bankosu ve sığınılacak sağlam bir limana benziyor… Altilim.Net olarak bu koşuda uygun gördüğümüz bir safkandır.

5. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)Günün ikinci ALTILI GANYAN programı ise 4 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-15 koşusu ile başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 6 – NURKO burada rahat bir yarış sergileyerek potoya uzanabilir. Geniş kupon yapan yarışseverler ise; 5 – LADY KRAKOW , 2 – BAHATHER , 7 – EYOTA ve 4 – SNOWANGO'yı rakip olarak ekleyebilirler.

6. KOŞU: Günün ikinci MAIDEN mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 7 – TİREBOLU , 3 – ÇAĞRILAN , 4 – ERKURUŞ ve 2 – AŞIKBEY (1 ile eküri) gelmesi muhtemel ilk dört safkandır… Sürpriz için ise 5 – HÜSNÜUSTA dikkat diyelim…

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-3 mücadelesi 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleşecektir. 8 – SARPBEY öncelikli olarak burada favorimdir… Riski sevenler tek atabilirler. Rakip arayanlar; 3 – SEDATBEY'i muhakkak yazmalıdırlar. İki BEY çekişsin dursun yarışta. SARPBEY , ANKARA 2200 mt.'lik yarışından güzel bir üçüncülük ile ayrılmayı başardığından burada aynı performansı sergilemesi sonucu potoya uzanacağını düşünüyorum. Zaten eksik koşması halinde SEDATBEY affetmeyecektir. Sitemizden faydalanırken (www.altilim.net) sizlerinde tuttuğu isimleri bir kenara yazın, daha sonra karşılaştırmalı olarak uygun kurgular çıkarmaya çalışın. Hem cebinizi fazla yakmayın hem de kendinizi zora sokmayın…

8. KOŞU: "MEHMET ALİ KİPER KOŞUSU" ile 3 Yaşlı Arap safkanların GRUP-3 mücadelesini izleyeceğiz. 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta birbirinden kaliteli isimlerin birlikte start aldığını görüyoruz. Biraz zor bir koşu olsa da 5 – KADHAN ile 2 – ALTUNSARAY ikilisinden birincilik bekliyorum. At yarışı tahminlerimiz ile sizlere birşeyler katabiliyorsak ne ala…

9. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile TABELA Ayağına start verilecektir. 3 – ÖZREİS ve 2 – BAHARŞAH yine bu koşuda ayrımsız olarak şans verilmesi gereken isimlerdir. Yani yarım boy farkla bir önceki koşuda kazanan atı banko vermek doğru değildir diye düşünüyorum. Bu yüzden izleyip neler olacak göreceğiz. Ama içinizden geçen isim var ise onuda tek atabilirsiniz şansınıza…

10. KOŞU: Buraya gelene kadar yoruldum ya… Az uz değil 10 koşu hocam. Günün son yarışı ANKARA'da yine bir MAIDEN mücadele ile sonuçlanacak. Son yarışını boy farkıyla verip pistten ikincilik ile ayrılan 3 – BERATBEY ardına UZAK ARA fark atarak gelmişti… Bu koşuda günün bir diğer sağlam bankosu olarak değerlendirmeye alabileceğimiz bir isim olduğunu düşünüyorum. İlk yarışındaki performansı sergilemesi halinde UZAK ARA yarışı kazanacaktır.

Yukarıda yorumlamaya çalıştığımız safkanlar aşağıda ŞABLON olarak yazılıdır… Kendinize uygun şekilde, bütçeyi zorlamadan ve tuttuğunuz isimlere öncelik vererek eğlencenin tadını çıkarın. İllaki verdiğimiz şablonu, kupon olarak düşünüpte yatırmaya kalkmayın. Tabiki eleyeceğiniz safkanlar olacak. Sizlere yardımcı olma adına çıkarılmış bir tablo gibi düşünün… Şansınız bol, bahtınız açık olsun…

11 AĞUSTOS 2016 – ANKARA 1. ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 6 – 5 – 1 
 2. AYAK: 1 – 2 // 3
 3. AYAK: 3 – 4 – 7 – 12
 4. AYAK: 2 – DEMRE (BANKO)
 5. AYAK: 6 – NURKO // 5 – 2 – 7 – 4
 6. AYAK: 7 – 3 – 4 – 2 // 5

11 AĞUSTOS 2016 – ANKARA 2. ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 6 – NURKO // 5 – 2 – 7 – 4
 2. AYAK: 7 – 3 – 4 – 2 // 5
 3. AYAK: 8 – SARPBEY // 3
 4. AYAK: 5 – KADHAN // 2
 5. AYAK: 3 – 2
 6. AYAK: 3 – BERATBEY (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.