10 TEMMUZ 2018 – ELAZIĞ AT YARIŞI TAHMİNİ

10 Temmuz 2018 SALI günü ELAZIĞ Hipodromu’nda 7 koşulu bir at yarışı programı bulunmaktadır. ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 19:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

10 TEMMUZ 2018 SALI ELAZIĞ 15. Yarış gününde 7 koşu ile ekranlara gelecektir. ELAZIĞ at yarışı tahminimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15/DHÖW/Dişi yarışı ile ELAZIĞ’da ALTILI GANYAN oyunu başlayacaktır. 1800 metrelik kum pistte yapılacak koşuda; 5 – ADALETKAYA burada 2.15’lik derecesi ile rakiplerini rahatça geçebileceğine inandığım safkanlardan biridir… Eksik koşması halinde ise; 6 – PARA SAÇAN hata affetmeyecek isim olarak gözüküyor.

 3. KOŞU 2 Yaşlı İngilizlerin 1100 metrelik kum pistte ki MAIDEN/Dişi koşusu ile BEŞLİ GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 10 safkanın katılacağı zorlu mücadelede; 10 – WHITE FACE son yarışın da biraz sorunlu gibi gözüktü ama tabiki en iyi dereceye sahip olmasından ötürü kuponlarda başlıca bulunması gereken isimdir… Dediğim gibi herhangi bir arıza yok ise bu defa MAIDEN’a veda edebilir… Rakipleri ise; 8 – OLIVES ve 5 – EĞRİBÜK GÜZELİ olacağını düşünüyorum.

 4. KOŞU GÜNÜN GANYANI SGK ELAZIĞ İL MÜDÜRLÜĞÜ KOŞUSU KISA VADE-6 mücadeleye; 3 ve Yukarı 9 İngiliz atı katılacaktır. 1800 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 1 – RÜZGAR GOLD , 3 – CURVE , 5 – SAWYER ve 6 – SILVERADO kuponlara ayrımsız yazılmasını önereceğim başlıca safkanlardır… Sürpriz için 8 – ESENPOYRAZ değerlendirilebilir.

 5. KOŞU 4 ve Yukarı Arap atların 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4/DHÖW koşuda; Safkanların son yarışlarını incelediğimde 6 – DELİCİHAN‘ın 1.23.70’lik derecesi ilk göze çarpan ayrıntı olmaktadır… Tabi o gün doping vs. yok ise gayet başarılı bir derece çıkarmış… Koşularına genel olarak bakıldığında ise safkanda pek birşey yok ama dediğim gibi burası ELAZIĞ, her an her şey olabilir… Bir gün iyi koşan at ertesi gün gezmeye gelmiş gibi sonlarda eğlenebiliyor veya eğlendirilebiliyor… Neyse gelelim diğer şanslı isimlere; 1 – CANGOBAK , 2 – TURABİ , 3 – AYŞEROSE , 4 – İNANLI OĞLU ve 5 – CAPPADOCIA yazıp, geçiyorum…

 6. KOŞU 3 Yaşlı 12 İngiliz safkanın start alacağı tabela ayağında ki ŞARTLI-4 mücadele, 1700 metrelik kum pistte ekranlara gelecektir. Üst üste kazandığı yarışlarıyla URFA’da dikkatleri üzerine toplayan 2 – RODOLFO günün ilk bankosu olarak kuponlara yazılabilir.

 7. KOŞU 4 Yaşlı Arapların 1500 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14/DHÖW koşusuyla birlikte programın son startı verilecektir. Başarılı yarışları ile göz dolduran 3 – UÇARKANAT‘ın birinciliğin güçlü adayı olduğunu belirtmek isterim.

10 TEMMUZ 2018 – ELAZIĞ ALTILI GANYAN ŞABLONU: İstanbul banko altılı

  1. AYAK: 5 – ADALETKAYA // 6
  2. AYAK: 10 – WHITE FACE // 8 – 5
  3. AYAK: 1 – 3 – 5 – 6 // 8
  4. AYAK: 6 – 1 – 2 – 3 – 4 – 5
  5. AYAK: 2 – RODOLFO (BANKO)
  6. AYAK: 3 – UÇARKANAT (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.