10 TEMMUZ 2018 – ANKARA AT YARIŞI TAHMİNİ

Program üzerinde ki önemli mücadeleler; 3. Koşu’da “GÖLBAŞI KOŞUSU” KISA VADE-22 ve 6. Koşu’da “SEYMENLER KOŞUSU” AÇIK A-3 yarışlardır… 

10 TEMMUZ 2018 (10.07.2018) SALI, ANKARA 40. Yarış gününde 9 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. 75. Yıl Hipodromu’nda yapılacak at yarışı programında; BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 14:00’da ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

ANKARA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı 6 Arap atının start alacağı günün ilk mücadelesi olan ŞARTLI-5/DHÖW yarış ile ANKARA’da 1. ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; HEPSİ diyerek rahat bir koşu izleyelim… Çünkü; İlk ayaktan daha kendini belli ediyor program, her an taklaya gelebileceğimiz bir yarış gibi görüyorum…

 2. KOŞU 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik kısa mesafeli çim pistte ki ŞARTLI-1/DHÖW koşusuyla birlikte 1. BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. Yarış hayatlarına merhaba diyecek 10 safkanın birincilik çekişmesinde; 1 – ANADOLU yine burada alternatif tek düşünülebilecek safkan olup, rakip yazacaklara; 7 – ÖMÜR ve MASAL‘ı öneririm.

 3. KOŞU 3 ve Yukarı İngilizlerin katılacağı günün ilk önemli mücadelesi olan “GÖLBAŞI KOŞUSU” KISA VADE-22 yarış, 1200 metrelik çim pist üzerinde yapılacaktır. 4 – MISTER RIGHT ve 5 – KEEP WALKING ikilisi fotoya kadar birincilik için çekişeceklerini düşünüyorum… 2 – DEMİRBÜKEN ise hata kollayacak diğer şanslı isim olup, geniş kuponlarda bulunmalıdır…

 4. KOŞU  – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 Yaşlı 11 Arap safkanın 1600 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-15/DHÖW koşusu ile 2. ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. Start arasından sonra ilk yarışını kazanan 4 – TURBOKADİR formda isimlerden biri olup burada ilk şans vereceğim isimdir… Rakipleri; 5 – CİHANDAR ŞAH ve 3 – UÇANATEŞ olabilir…

 5. KOŞU : GÜNÜN GANYANI Programda ki bir diğer ŞARTLI-1/DHÖW mücadele ise, 2. BEŞLİ GANYAN oyununun ilk startını oluşturacaktır. 3 Yaşlı Arapların 1200 metrelik çim pistte gerçekleştirecekleri zorlu yarışta; Çalışmalarını beğendiğim 10 – MUTLULUK GÖZYAŞI günün ilk bankosu olarak kuponlara önerimdir.

 6. KOŞU 2100 metrelik uzun mesafeli kum pist yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. Aynı zaman da günün bir diğer önemli mücadelesi olan “SEYMENLER KOŞUSU” AÇIK A-3 yarışı izleyeceğiz… 3 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı bu koşuda; Kalitesini, gücünü ve tabiki binicisini beğendiğim 1 – BADARBUNGA uzunu seven yapısıyla günün bir diğer bankosu olarak kuponlara önerimdir.

 7. KOŞU 2 Yaşlı 7 İngiliz safkanın katılacağı ŞARTLI-4 yarış, 1300 metrelik çim pistte gerçekleştirilecektir. Karışmaya müsait gördüğüm ve altılıya para yaptırabileceğini düşündüğüm yarışlardan bir diğeri… HEPSİ diyerek rahat bir koşu izlemenizi tavsiye ederim. Bu tür yarışlar hep sürprize açıktır, favori de gelebilir. Ama görünen şu ki safkanlar denk güçte ve iki safkan haricinde hepsi çim pist görmüş isimler…. Yalnız yeterli değil, bu kadar az koşu ile safkanların yarış karakterlerinin oturduğunu söyleyemeyiz. O yüzden riske girmeden, geçelim.

 8. KOŞU ANKARA’da tabela ayağını oluşturan ŞARTLI-5 koşuda; 3 ve Yukarı 7 İngiliz atı start alacaktır. 1500 metrelik kum pist üzerinde yapılacak mücadelede; Yarışın 5 – EREN EFENDİ‘nin lehine olduğunu düşünüyorum… Eksik koşması halinde; 7 – GALLOP TO WEST , 2 – HAS YAĞIZ ve 1 – HUMBARA‘nın şanslı olabileceğinin altını çizelim…

 9. KOŞU 1600 metrelik çim pistte ki HANDİKAP-16 mücadeleye; 3 Yaşlı 11 İngiliz safkan katılacaktır. Günün son startının verileceği bu yarışta; 2 – LITTLE KING , 3 – COOL PRINCE , 7 – ATLAS BEYİ ve 8 – BALISTIC BULLET birlikte şans vereceğim, grubun önde gelen isimleridir.

10 TEMMUZ 2018 – ANKARA BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU: Ankara banko altılı

 1. AYAK: HEPSİ
 2. AYAK: 1 – ANADOLU // 7
 3. AYAK: 4 – 5 // 2
 4. AYAK: 4 – TURBOKADİR // 5 – 3
 5. AYAK: 10 – MUTLULUK GÖZYAŞI (BANKO)
 6. AYAK: 1 – BADARBUNGA (BANKO)

10 TEMMUZ 2018 – ANKARA İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – TURBOKADİR // 5 – 3
 2. AYAK: 10 – MUTLULUK GÖZYAŞI (BANKO)
 3. AYAK: 1 – BADARBUNGA (BANKO)
 4. AYAK: HEPSİ
 5. AYAK: 5 – EREN EFENDİ // 7 – 2 – 1
 6. AYAK: 2 – 3 – 7 – 8
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.