10 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI

10 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI

İSTANBUL 10 TEMMUZ 2016 PAZAR günü 9 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 1. Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile Saat: 14:00’da, 7’li Plase ve 7’li Ganyan 3. Koşu ile Saat: 15:00’da, 2.Altılı Ganyan oyunu ise 4. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

10 TEMMUZ PAZAR günü yapılacak olan İSTANBUL gündüz yarışları 9 koşu programıyla ekranlara gelecektir. Günün ilk yarış programı olan İSTANBUL VELİEFENDİDE beş önemli yarış bulunmaktadır. 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi olarak iki ayrı koşuda “SADETTİN KOŞUSU” bulunmaktadır. Daha sonra “YAVUZ SULTAN SELİM KOŞUSU” , “MODABURNU KOŞUSU” ve “KAZIM KÖYLÜ KOŞUSU” olmak üzere günün ilgi çeken yarışları ekranlara 1. KOŞU, 4. KOŞU , 6. KOŞU , 7. KOŞU ve 8. KOŞU’lar ile gelecektir. 10 TEMMUZ 2016 İstanbul at yarışı tahminlerimiz ise şu şekildedir;

1. KOŞU: – (1.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi ile İSTANBUL’da BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyununa start verilecektir. 1200 mt.’lik çim pistte yarış hayatlarına merhaba diyecek 8 safkanın birincilik için verecekleri mücadeleyi izleyeceğiz. Elbette yarış karakterleri belli olmayan bu safkanların ilk defa pistte nasıl bir yarış sergileyeceklerini bilemeyiz. Ama galoplarına ve en büyük etken jokeylerine göre önerebileceğim isimler; 6 – NAVARON (1 ile eküri) , 3 – CHECK OR RAISE ve 2 – ASLANPARÇASI bu koşu için yeterli olacaktır. Tabiki değişik atın gelmesi de şaşırtmamalıdır. Çünkü; İlk startlarında sorun yaşayabilen safkanlar olabiliyor. Favorinin startta kalması, pleasenin son viraj dönülürken savrulması diğer safkanların potoya uzanmasına sebebiyet verebilir. Bu tür koşular biraz şans, biraz da his olarak değerlendirilerek oynanmalıdır. Dileyen bu ayağı çok at ile geçebilir. Ama bizler burada küçük kuponların oyun kurgularını yansıtmak için bu üç safkanın yazılması gerektiğini belirtmek isteriz.

2. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 koşusunda; 2 – ENDLESS ve 4 – FASHITIVE arasında birincilik mücadelesi olacaktır. Bu iki safkanın yanına rakip arayanlar ise  1 – BABBINO CARO ve 3 – EXCHANGER yapılabilir.

3. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL’da yedili ganyan oyunu ekranlara gelecektir. 5 – LEMNOS ve 1 – ASLANAĞZI ikilisi bu koşuda önerebileceğim isimlerdir.

4. KOŞU: – (2.ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesinde 1 – BLUE KING , 2 – DEPOSITORY ve 6 – SÜRAT MAKİNESİ ayrımsız olarak kuponlara yazılmalıdır.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. 1500 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – DUKE OF KENT ve 2 – MYTHOGENIC ikilisi bu koşuda ön planda olan safkanlardır.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin GR-1 mücadelesinde 4 – FARKIN ATEŞİ günün bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-24 mücadelesi ile İKİNCİ ÜÇLÜ GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 2 – SELÇUKLUBEYİ ve 3 – KAFADAR öncelikli olarak kuponlara yazılması gereken isimlerdir. Rakip olarak 6 – ADAAĞASI ve 8 – TİBET değerlendirilebilir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı Araplar GR-3 koşusu ile ALTILI GANYAN’ın tabela ayağına start verilecektir. 1200 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2 – BEYAZ KULE sevdiği pistte, uyumlu jokeyi ile bir kez daha kazanmaya en yakın isim olacaktır.

9. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi ile İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda günün son ayağı ekranlara gelecektir. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 5 – EL CONQUERADOR alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Rakip arayanlar 1 – KAREEM ve 4 – CİVANHAN yazılabilir.

10 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL 1.ALTILI ŞABLONU: 

1.AYAK: 6 – 3 – 2

2.AYAK: 2 – 4 // 1 – 3

3.AYAK: 5 – 1

4.AYAK: 1 – 2 – 6

5.AYAK: 1 – 2

6.AYAK: 4 – FARKIN ATEŞİ (BANKO)

10 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL 2.ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 – 2 – 6

2.AYAK: 1 – 2

3.AYAK: 4 – FARKIN ATEŞİ (BANKO)

4.AYAK: 2 – 3 // 6 – 8

5.AYAK: 2 – BEYAZ KULE (BANKO)

6.AYAK: 5 – EL CONQUERADOR // 1 – 4

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

5 Yorum - "10 TEMMUZ 2016 – İSTANBUL ALTILISI"

En Yeniler Eskiler
ilker onal

Super tek kelime ile harika
Bir arkadasimin vesilesi ile ilk defa sitenize girdim ozellikle ve bilerek bu saati tercih ettim su anki yorumlariniz bile beni cezbetti tebbikler
Basarilariniz daim olsun

M.Akif

Tek kelime ile hayran kaldım yorumlarına 5 gündür takip ediyorum seni başarılarının devamını dilerim güzel insan saygılar

Gökhan

Süpersin harika bir yorum dün Ankara yarışında enderefe tekin harikaydı.

yüksel

muhteşem tahmin ve yorumlar …30 seneden beri müşterek bahis oynayan biri olarak sizi tebrik ederim.benim de nacizane fikrim son aYAKTAKİ 4 NO’LU Civanhan’ın geçilmeyeceği yönünde….