10 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

18. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 10 ŞUBAT 2019 (10.02.2019) PAZAR günü 6 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 15:00’de başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin, 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki HANDİKAP-16 mücadelesiyle ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz… 6 – PETTIT BLUE ve 7 – VICTORY WAY ikilisi bu ayağın önde gelen safkanları olup kuponlarda ayrımsız yazılmasını öneririz… 4 – LORD OF TIME ve 3 – MERDAN geniş oyunlara eklenebilir…

 2. KOŞU : 4 ve Yukarı 6 İngiliz atının start alacağı ŞARTLI-5 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1600 metrelik kum pist üzerinde ki birincilik çekişmesinde; Koruduğu formu ve grubun üzerinde gördüğümüz 5 – AKSAKALLI daha öncede üstünlük sağladığı rakiplerinin yanında günün bankosu olarak önerimizdir. 

 3. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1400 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-15 mücadelesi ise DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturmaktadır. 1 – STEEL CLAW ve 2 – CELAL BABA bu ayağın öncelikli olarak kazanması en muhtemel isimleridir… Sürpriz arayanlara; 5 – BLACKBALL yazmalarını öneririz. 

 4. KOŞU SATVET KOŞUSU AÇIK G-2/DHT mücadelesiyle ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 Yaşlı Arapların 1400 metrelik kum pistte gerçekleştirecekleri zorlu sınavda; Önceki yarışlarını da incelediğimiz de 4 – MEMDUHAĞA‘nın rakiplerini her daim geride bırakarak uyumlu pilotuyla fotoya uzandığını görüyoruz… Şuan yine aynı rakipleriyle lehine mesafede MEMDUHAĞA’nın kazanmasını bekliyoruz… Tabi en büyük etken yine binicisi… Binici hatası olursa 106 günlük ara falan demez 3 – EGEBERK fotoya uzanır…

 5. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde; 3 Yaşlı İngilizlerin KISA VADE-6 yarışı ekranlara gelecektir. 1900 metrelik kum pist üzerinde yapılacak koşuda; 4 – PERFECT RUNNER grup içerisinde en iyi dereceye sahip olmasından ötürü bir adım önde tuttuğumuz safkandır… En ciddi rakibi olarak son yarışını BURSA’da kazanan 2 – EMEKYEMEZ‘i geniş oyunlara yazabileceğinizi belirtelim.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı Arapların 1900 metrelik kum pistte ki HANDİKAP-14/DHÖW koşusu ile günün son startı verilecektir. 1 – ZAMAN YOLCUSU , 6 – UĞURCANBABA ve 9 – BİLGELİ kuponlarda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi gereken safkanlardır. 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

10 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 6 – 7 // 4 – 3
  2. AYAK: 5 – AKSAKALLI (BANKO) 
  3. AYAK: 1 – 2 // 5
  4. AYAK: 4 – MEMDUHAĞA // 3
  5. AYAK: 4 – PERFECT RUNNER // 1
  6. AYAK: 1 – 6 – 9
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.