10 ŞUBAT 2019 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

10 ŞUBAT 2019 PAZAR günü Adana YEŞİLOBA Hipodromunda 6 koşulu bir at yarışı programı izleyeceğiz.. ALTILI GANYAN oyunu 1. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dileriz.

10 Şubat 2019 Pazar (10.02.2019) ADANA 18. Yarış gününde 6 koşu ekranlara gelecektir. ADANA at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

Jokey Halis Karataş rapor aldığı için bugün Adana’da at binemeyecek. Karataş’ın yerine at binecek muhtemel jokeyler henüz belli olmadı.

 1. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)3 Yaşlı İngilizlerin 1500 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14/Dişi yarışıyla birlikte ALTILI GANYAN’ın başlangıç startı verilecektir. 5 – HUUT ve 3 – ŞÜŞÜ ikilisi birinciliğin güçlü adayları olup, 2 – SILVER ARROW , 4 – FARA FERN , 8 – GÜZİDE ZEYNEBİM ve 1 – JESSAMINE rakip arayanların geniş kurgulara ekleyebileceği safkanlardır. 

 2. KOŞU 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek HANDİKAP-14/DHÖW yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 4 ve Yukarı 11 Arap atının start alacağı mücadelede; Koruduğu formu ile 1 – BİLGİNKADİR kazanmaya en yakın safkan konumundadır. Eksik koşması halinde ise 8 – OĞLUMEJDER hata kollayacağını düşündüğümüz rakiptir.. 2 – BAYÇINAR geniş oyunlarda sürpriz olarak değerlendirilebilir.

 3. KOŞU 4 Yaşlı Arapların katılacağı ŞARTLI-5/DHÖW koşusu ise 1900 metrelik kum pist üzerinde ekranlara gelecektir… Aynı zamanda DÖRTLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturan bu yarışta; 5 – ŞİMŞEKBERK bu mesafede 2.16’lık derecesiyle kuponlarda öncelikli olarak bulunmasını önereceğimiz ilk isimdir… Rakipleri ise; 4 – ÖZBİLDEN ve 7 – ALICIKUŞ olacağını düşünüyoruz… 

 4. KOŞU : TARSUS BELEDİYE BAŞKANLIĞI KOŞUSU KISA VADE-8/DHÖW mücadelesi ise, günün önemli yarışı olup 2200 metrelik uzun mesafeli kum pistte ekranlara gelecektir. Halis KARATAŞ ile ilk defa sahaya çıkacak olan 2 – BAY EMİR galoplarında ki başarısını yarışa yansıtması halinde fotoyu önde geçen isim olacaktır… Bizler, şablonda banko olarak yer vereceğiz, dilerseniz üç safkanın start alacağı bu ayağı HEPSİ diyerek rahat bir yarışta izleyebilirsiniz. 

 5. KOŞU : Adana altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde; 4 ve Yukarı İngilizlerin 1400 metrelik kum pistte ki ŞARTLI-3 yarışını seyredeceğiz… 2 – ANKA ve 3 – SHUTKA birinciliğin güçlü adayları olarak küçük kurgularda ayrımsız değerlendirilebilecek safkanlardır… Rakip yazacaklar ise; HEPSİ demeleri en doğru tercih olacaktır… (5 ile 6 eküri)

 6. KOŞU YEŞİLOBA’da günün son startını oluşturan HANDİKAP-14 mücadeleye; 4 ve Yukarı 13 İngiliz atı katılacaktır. 1900 metrelik kum pistte gerçekleştirilecek zorlu sınavda; Kazandığı yarış sonrası, koruduğu formuyla 3 – LUCKY FALCON günün bir diğer bankosu olarak önerimizdir. 

Sitemizde ki şablonun haricinde hemen aşağıda yer alan “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Burada; O programa ait oynadığınız kuponu gönderebilir veya gönderilen kuponları inceleyerek kurgu çıkarabilirsiniz.

10 ŞUBAT 2019 – ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONU: Adana banko altılı

  1. AYAK: 5 – 3 // 2 – 4 – 8 – 1
  2. AYAK: 1 – BİLGİNKADİR // 8 // 2
  3. AYAK: 5 – ŞİMŞEKBER// 4 – 7
  4. AYAK: 2 – BAY EMİR (BANKO)
  5. AYAK: 2 – 3 // 4 – 5 – 1
  6. AYAK: 3 – LUCKY FALCON (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.