10 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILISI

10 ŞUBAT CUMA günü İZMİR'deki yarış programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 18:00'de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

10 ŞUBAT 2017 CUMA günü İZMİR Şirinyer Hipodromunda gerçekleştirilecek olan GECE yarışları 7 Koşulu at yarışı programını oluşturacaktır. 10 ŞUBAT 2017 (10.02.2017) Cuma İZMİR at yarışı tahminlerimiz şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı Arap atların ŞARTLI-3 koşusu ile ŞİRİNYER Hipodromunda YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu için 1500 mt.'lik kum pistte ilk start verilecektir. 1 – EYVAH UZUN MEHMET ve 3 – MY SULTAN ikilisi yazıp hemen altılı ayağına geçmek istiyorum…

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 1400 mt.'lik kum pistte ŞARTLI-1 mücadele ile yarış hayatlarına merhaba diyecek olan 3 Yaşlı 8 İngiliz atının koşusunu seyredeceğiz… Öncelikli olarak ayaklarının düz basmasını temenni ederiz daha sonra ALTILI GANYAN'ın başlayacağı bu koşunun; 1 – CANDY COURT ve 4 – NALDÖKENLİ GAGOŞ arasında geçmesini bekliyorum…

3. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDADIR… 4 ve Yukarı İngiliz safkanların SATIŞ-1 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1400 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu koşu aynı zamanda günün ganyanını kovalayacağımız yarış olduğunu hatırlatmak isterim. 4 – CORITIBA bana göre burada birinciliğin en güçlü adayı olarak gözüküyor. Ama hem günün ganyanı hen satış koşusu olunca işe biraz renk getirebilirler diye rakipleri olan; 2 – BUNGEE JUMPER , 1 – ADONİSİM, 6 – SLAYER SCREAM ve 5 – EXTRA POWER geniş kuponlarda değerlendirmekte fayda var.

4. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ise 1900 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Hem dişi safkanlar hem mesafe tehlikeli biz hiç riske girmeden; 3 – HAMARAT , 1 – CİMİNLİ , 2 – PRINCESS ADA (6 ile eküri) ve 7 – YEŞİLMİŞİK yazıp geçip kenara bir yere yarışı izleyelim derim.

5. KOŞU: 1900 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecek olan ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç koşusunu; 3 Yaşlı İngiliz atların HANDİKAP-15 mücadelesi oluşturacaktır. 1 – PEPITO normal koşullarda kazanmaya en yakın safkandır… AÇIK GR-3 mücadeleye katılıp tabela yapmış bir isim… Ama ne bileyim işin içinde İZMİR olunca insan duraksıyor. Bu aralar İZMİR'de pek iç açıcı yarışlar seyredemiyoruz… O yüzden ben geniş kupon yapacak dostlarıma; 2 – PREDESTINATION ve 3 – USLUHAN'ı yazmalarını önereceğim. Tabiki herkesin bütçesi elverdiği şekilde oyun yapar misal ben bile eğer çok tutacak olursa kuponum PEPITO'yu banko olarak kuponuma yazabilirim. Bizler ufak kuponlar ile harçlık çıkarma derdindeyiz. Bu oyundan zengin olamayacağımızı zaten biliyoruz. 

6. KOŞUİZMİR'de tabela ayağında bir diğer ŞARTLI-1 koşu için start verilecektir… Normal koşullarda ilk defa start alacak safkanların içerisinden tek vermem ama burada hem safkana hem jokeye hem galoba hem de koşu şartlarına uygun olarak 1 – BEY FIRAT'ı günün ilk bankosu olarak seçtim… Dilerseniz yanına tuttuğunuz isimleri ekleyebilirsiniz.

7. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların katılımı ile gerçekleştirilecek olan ŞARTLI-2 mücadele 1900 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. ALTILI'nın son ayağı olan bu yarışta; 2 – KIZILHAN günün bir diğer banko ismi olarak sizlere önereceğim safkandır.

10 ŞUBAT 2017 – İZMİR ALTILI ŞABLONU: 

1. AYAK:  1 – 4

2. AYAK:  4 – CORITIBA // 2 – 1 – 6 – 5

3. AYAK:  3 – 1 – 2 – 7

4. AYAK:  1 – PEPITO // 2 – 3

5. AYAK:  1 – BEY FIRAT (BANKO)

6. AYAK:  2 – KIZILHAN (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.