10 OCAK 2017 – KOCAELİ ALTILISI

10 OCAK SALI günü 6 koşulu bir yarış programı olan KOCAELİ'de; Altılı Ganyan oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlamaktadır. altilim.net olarak Bol Şanslar Dilerim…

10 OCAK 2017 Salı günü KOCAELİ Hipodromunda 6 koşu ekranlara gelecektir. 10 OCAK 2017 (10.01.2017) Kocaeli at yarışı tahminimiz şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı İngilizlerin ŞARTLI-2 mücadelesi olan bu koşu ile KOCAELİ Hipodromunda ALTILI GANYAN heyecanı için ilk start verilecektir. 1700 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek yarışta; 2 – GREEN PUSS , 1 – DİLBAR ve 4 – KRALİÇE HERA kazanmasını beklediğim isimlerdir. 5 – LA NOUBA ise sürpriz safkan olarak takibe alabilirsiniz.

2. KOŞU: GÜNÜN GANYANI UYGULAMASI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR…  1500 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz BEŞLİ GANYAN'ın başlangıç koşusuna; 4 Yaşlı Arap safkanları katılacaktır. HANDİKAP-14/DHÖW olan bu koşuda 12 safkan birincilik için piste çıkacaktır… 7 – DEVREŞ'in koşuları hep dikkatimi çekti nedense bir talihsizlik var üstünden atamadı gitti… Galobuna bakıyorsun mükemmel ama gel gör ki yarışlara bunu bir türlü yansıtamıyor. Ama içimden bir ses günün ganyanı olarak piyasaya çıkarsa hiç şaşırma diyor. O yüzden kafa atı olarak yazmak istiyorum… Eğer yine eksik koşar ise; 5 – KILIÇSOY önceki koşuda da Yarımboyluk bir fark ile yarışı DEVREŞ'in önünde bitirmeyi başaran safkan olarak adından söz ettirebilir… Sonraki şanslı gördüğüm isimler ise; 1 – KIRBULUT , 8 – SAPANCALI KIR KIZ , 9 – PEKSOYUNOĞLU , 10 – KAPTANIM ve 6 – BÜTÜNHABER'i geniş kuponlar eklemeden geçmesinler derim…

3. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte yapılacak HANDİKAP-16 mücadelede 5 ve Yukarı Arap atları start alacaktır. Uzun mesafede ekranlara gelecek bu yarış ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. GÜNDÜZELİ niye kendi atları olan 1 – EGEBEYİ'ne binmiyorda gidiyor 4 – KOÇALİ'ye biniyor… Hadi açıklayın bakalım. Oyun içinde oyun… Bu ikili yarışseverin dikkatini dağıtması için mi yapılıyor yoksa. Herkes bizim gibi uyanık ya bu ikiliyi yazıp hangisi gelirse gelsin garantiye aldık diye düşünüpte başka bir yerden başka bir safkanın çıkıp gelmesi sonucunda uğradığımız hüsrana ne demeli? Heh şimdi dikkatleri topladık… Anlaşılan bir cambazlık var. Çözeceğiz. O. YILDIZ ile son startını beğendiğim 5 – EDEBEY ve 7 – SERHASAN nedense binicisinin bir türlü yarış kazandığını göremesemde burada biraz ümitli olup bu ikiliyi kuponlarınıza yazmanızı öneririm. Tabiki bu benim kurgum. Yukarıdaki açıkladığım olayı anlayanlar yarışseverin dikkatinin dağılması yönünde olabileceğini belirttim. Belkide tam aksine ikisinden biri çıkar gelir. Zaten bizde bu ikili gelmez ise neler olabileceğini anlattık… 

4. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-15 koşusu ise; 1700 mt.'lik kum pistte ekranlara gelecektir. Etkili jokeyi ile start alan 4 – GÜLDİKEN günün ilk banko safkanı olarak önerimdir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngiliz atların 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistteki HANDİKAP-15 yarışı ile KOCAELİ'de tabela ayağı için start verilecektir. 5 – BEAUGAZON , 4 – PRINCESS ADA , 8 – KING OF BROTHERS , 1 – HERO ADMIRAL , 7 – ATLETICO , 6 – BOYKA ve 9 – ZEYTİNOĞLU yazıp bu karışık koşuyu sigortalamak istiyorum.

6. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-14 koşusu 1200 mt.'lik kısa mesafeli kum pistte yapılacak olup, günün son ayağını oluşturmaktadır. 3 – TOKATÇI riskli gibi dursada usta bir jokey ile piste çıkacağından kazanmaya yakın gördüğüm safkandır.

10 OCAK 2017 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 2 – 1 – 4 // 5

2.AYAK: 7 – DEVREŞ // 5 // 1 – 8 – 9 – 10 – 6

3.AYAK: 1 – 4 // 5 – 7

4.AYAK: 4 – GÜLDİKEN (BANKO)

5.AYAK: 5 – 4 – 8 – 1 – 7 – 6 – 9

6.AYAK: 3 – TOKATÇI (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.