10 OCAK 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 10 Ocak 2016  Pazar  günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.  7’li Please ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – BÜYÜK BURÇ, 11 – SEVİMKIZ ilk şanslı isimler 5 – KARABURAK bu ikilinin hatasını kolluyacaktır.

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Altılının ilk ayağında sürpriz bekliyorum o yüzden fazla at yazmakta yarar var ben sırası ile 4 at vericem diğerlerinide siz yazabilirsiniz bunlar: 9 – GÖKÇEER, 8 – BABASÖNMEZ, ağır kilosuna rağmen 7 – TYPHOON ve 5 – SERTAĞA

3. KOŞU: 3 – FENERLİCAN ve 4 – İMPARATOR arasında geçmesini bekliyorum yazabilenler 2 – BAŞPEHLİVAN ve 6 – SAADIN ZAFERİ ekleyebilirler 7 – SEZAR benim için muamma. ( 3 – FENERLİCAN tek olabilir)

4. KOŞU: 3 – BİRADERHAN, 11 – TUMBUL TUMBUL, 8 – İBOKAYA yeterlidir bu ayak için ufakta olsa bir bomba ihtimali gördüğüm için 5 – ÇAĞLARKAN ve 1 – BENİTA’dan bu gerçekleşebilir.

5. KOŞU: Bu koşu geçen yıllarda 1900 ve 1400 metrelerde gerçekleştirilmiş bu yıl 1500 de koşuluyor ve hiç favori bir at kazanmamış o yüzden benim sıralamam şöyle olacak: 2 – EUPRHATES, 1 – COOGER ve ekürilerden 3 – FOREVER HERE şeklinde ufak kuponlar için tek 2 – EUPRHATESİ’i öneririm.

6. KOŞU: 1 – CAMELOT ve 3 – BY RA arasında geçecek bu mücadeleyi arkalarında 5 – NADİRE seyreder. ( 1 – CAMELOT tek olabilir)

7. KOŞU: 3 – DIBLANZADE ve 13 – CHANDRAKANTA arasındaki mücadeleye 4 – WAVE RUNNER VE 8 – KARTACALI katılabilir.

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.