10 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

10 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 10 NİSAN 2016 PAZAR günü AT YARIŞI Programında 7 koşu vardır. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 1. Koşu ile saat: 15:00’da, Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

Pazar günü ilk yarış programı olan İZMİR altılısı ile tahminlerimize geçelim… 

 

1. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Araplar Handikap-15 mücadele ile yedili oyunu başlayacaktır. Bu koşuda; 3 – GÖKALTAY bir adım önde gözükse de 2 – HORASANGÜNEŞİ ve 1 – BOZDAĞ EFESİ bu koşuda kazanmaya yakın diğer safkanlar olarak çıkmaktadır. 

2. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 ve Yukarı Araplar HANDİKAP-17 kısa mesafeli bu koşu ile altılı ganyan oyununa İZMİR’de start verilmiş oluyor. Birbirine denk güçte safkanların bu müthiş mücadelesinde benim önerilerim; 5 – ZAFERİMOL ve 1 – BÜRKAN (3 ile eküri) öncelikli tuttuğum safkanlardır. 4 – SAVAŞ ATI ve 7 – MURATEFE rakiplerinin hatasını kollayacak isimler olarak görünmektedir.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 koşusu ile beşli ganyan oyunu İZMİR’de başlayacaktır. Bu koşuda; 1 – GEÇİT YOK ve 5 – SCHOOL DANCER öncelik verilmesi gereken isimler olduğunu düşünüyorum. Ağır kilosuna rağmen 2 – KANATORYA az da olsa şanslı olarak kuponlara yazılabilir görüşündeyim. 

4. KOŞU: Geldik dörtlü ganyan oyunun başlangıç ayağına… Sadece dört safkanın start aldığı bu koşu 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi olarak sınıflandırılmış. Favori ve please isimlerin genelde kazandığı bu yarışın 1 – HARDRIDGE ve 2 – BABİ arasında geçeceğini düşünüyorum.

5. KOŞU: Ağır kilolar ile kısa mesafeli koşularında başarılı olan ve biraz mesafenin uzaması ile yine de formunu koruduğunu gözlemlediğim 6 – BABADÖKER banko olarak yazılabilecek bir isim olarak ön plana çıkıyor. Rakip yazmak isteyenler burada tuttuğu safkanları ekleyebilirler. Ama benim düşüncem BABADÖKER’in bu koşuyu etkili jokeyi ile kazanacağı yönündedir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-5 mücadelesi belkide günün en zorlu yarışı olacaktır. Birbirine denk güçte safkanların start aldığı bu yarışta; 6 – RAZYANA , 2 – KATRE ve 1 – DOLUDİZGİN yazarak bu ayağı geçebiliriz düşüncesindeyim. Rakip arayanlar bence HEPSİ demeli bu ayak için.

7. KOŞU: İzmir’de altılı ganyanın son ayağını yine bir banko önerim ile bitirmek istiyorum. 1 – MY GOLD bu kısa mesafeli koşuda benim ikinci bankom olarak sizlere önerimdir.

 

10 NİSAN 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 5 – 1 // 4 – 7
  2. AYAK: 1 – 5 – 2
  3. AYAK: 1 – 2
  4. AYAK: 6 – BABADÖKER (BANKO)
  5. AYAK: 6 – 2 – 1
  6. AYAK: 1 – MY GOLD (BANKO)

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!