10 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI (BY HİKO)

10 NİSAN 2016 – ADANA SİSTEM ALTILISI BY HİKO

ADANA 10 Nisan 2016  Pazar günü 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır.7’li Plase ve 7’li Ganyan 1. Koşu ile Saat: 18:30’da,  Altılı Ganyan oyunu ise 2. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim… 

1. KOŞU: – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDANBAŞLAR): 4 – FALL THE SUN bu koşuyu kazanıcaktır ikili için önce 2 – MAN OF FİRE sonra 5 – OCEAN EYE

2. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 – İBOKAYA’nın kazandığı son yarışı izledim tekrar ve önde çok boş bıraktılar bu koşudada buna benzer bir koşu bekliyorum bu atı önde rahatsız edecek tek bir at var oda 6 – OLCAYBEY ne kadar etkili olabilir bilmiyorum ama boş bırakıldımı bu at tekrar potalar bence en sıkı rakibi sonda sprint mesafesini ayarlayabilirse 2 – ESMEREFE olur bence beraberce yazılmalı koşuda sürpriz ihtimalinide göze alarak son koşularını tabela dibinde bitiren başta 5 – İZOLLU ve 4 – DALLICALI sürpriz için ideal isimler.

3. KOŞU: Bu koşu için yaptığım araştırmada ilk at olarak 7 – SEDATBEY çıktı daha sonra 4 – BEŞİRYILDIZ ve 3 – ANADOLUKAN ve koşunun favorisi 5 – KATI SEMİH sıralamam bu şekilde.

4. KOŞU: 4 – TATVAN KIZILCA tek geçilebilecek günün nadide safkanlarından biridir atın çalışmaları ve bu mesafede kazandığı son koşusundaki derece bunu gösteriyor rakip olarak 3 – LADİN diyorum.

5. KOŞU:  Koşuyu önde süratlendirecek bir atın olmaması nedeniyle ağır tempoda gidecek olan bu koşuda 1 – İMPARATOR iyi bir tempo ile kazanabilir en yakın rakibi 2 – SEZAR olarak görünüyor. Nasıl olsa dördüncülüğüm garanti demeyip yarışa asılması halinde uzun süredir koşmayan 4 – KIRMANŞAH bu iki ata korkulu anlar yaşatabilir. 3 – TUNAHANBEY’i ise bir alt gurupta değerlendirebiliriz.

6. KOŞU: Kuşkusuz 1 – BEST OF ELİF bu gurubun üzerinde bir safkan totosuda bunu belli ediyor zaten kazanması çok normal bir sonuç. Beni düşündüren konu üzerindeki jokeyle ilk tanışması ve bu tür koşuları ekseriyetle puana göre ikinci atların kazanması bu bakımdan ben bu ata rakip olarak 2 – LEGENDARY QUEEN (ek.3-HUMAKUŞU) ekürilerininde yazılması taraftarıyım üstelik best of elifin kazandığı son koşudaki jokeyi legendary queen’e  binen Ö.Kaya.

7. KOŞU: Son koşuda çok atın start almasına rağmen sürpriz ihtimali çok zayıf yinede fazla at yazmakta yarar görüyorum sıralamam şu şekilde 8 – JAMAİCA GİRL, 9 CASH OUT, 4 – GOLD CHANCE, 6 – ARASEFE ve 12 – OLİMPİC HERO.

10 NİSAN 2016 – ADANA ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 3 – 2 //// 6 – 5 – 4

2.AYAK: 7 – 4 – 3 – 5

3.AYAK: 4 – TATVAN KIZILCA banko

4.AYAK: 1 //// 2 – 4 – 3

5.AYAK: 1 – (2/3)

6.AYAK: 8 – 9 – 4 – 6 – 12

SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!