10 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

10 MAYIS 2016 – KOCAELİ ALTILISI

KOCAELİ 10 MAYIS 2016 Pazartesi günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan oyunu  1. Koşu ile saat: 19:00’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

10 Mayıs KOCAELİ’de gece yarışları düzenleniyor. Yine 6 koşulu bir program mevcut. 9Mayıs Kocaeli’ye nazaran daha basit ve zayıf gibi görünen bir program. Bakalım neler olacak neler… Kocaeli altılı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin BAŞLANGIÇ KOŞUSU olarak ekranlara gelecek olan ŞARTLI-1 mücadeleyle altılı ganyan oyunu KOCAELİ’de başlayacaktır. 4 – KING KAISER ve 2 – DURAN AĞA yarışı kazanmaya en yakın safkanlar olarak gözükmektedir. Rakipleri; 1 – ATARA ATAR ve 3 – FIRST CHANCE geniş kuponlar da yer alabilecek diğer şanslı safkanlardır. Hafif kilo avantajıyla süpriz yapabileceğini düşündüğüm isim ise 5 – KOLERA (7 ile eküri) dikkat edilmesi gerekilen bir diğer safkandır.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanlarının start aldığı bu koşuda 4 – GÖRÜNTÜ günün ilk bankosu olarak önermek istiyorum. 

3. KOŞU: Geçen 1800 mt.’lik yarışını rahat bir şekilde kazanan 1 – AYNATINAZ yine KOCAELİ’de günün bir diğer bankosu olarak değerlendirilebilir.

4. KOŞU: Kocaeli günün önemli yarışlarından birine ev sahipliği yapıyor. Altılı ganyanın dördüncü ayağı olan bu yarışta; “ADAPAZARI KOŞUSU” gerçekleştirilecektir. 3 Yaşlı İngilizlerin KV-8 mücadelesi ekranlara gelecektir. Koşunun favori ismi 3 – RED LEBEL ve 4 – SASPUNAS burada öne çıkan iki isimdir. Rakip olarak; 1 – GOLDEN SWORD ve 5 – VELİAHT kuponlarda yer alabilir.

5. KOŞU: 4 Yaşlı Arap Safkanlarının Handikap-16 mücadelesinde 6 – GÜÇSALAN kısa mesafeli bu koşuda başarılı olacağına inandığım bir isimdir. Daha önceden KOCAELİ’de 1200 mt.’de güzel bir derece yaparak ikincilikle ayrılmıştı. Şimdi sanırım bütün bültenlerin en sonuncu atıdır ama benim ilk atım olarak önerimdir. Rakip arayanlara; 4 – BAŞMİMAR ve 2 – BAHTIAK kuponlar da yer almalıdır düşüncesindeyim.

6. KOŞU: Kocaeli’de günün son ayağında 1 – MUSYUS alternatif banko olarak yazılabilir. Yanına at eklemek isterseniz öncelikle 3 – VAYVAYVAY ve 2 – ZEYTİNOĞLU şans verilebilecek safkanlardır.

10 MAYIS 2016 KOCAELİ ALTILI ŞABLONU

1.AYAK: 4 – 2 // 1 – 3 // 5

2.AYAK: 4 – GÖRÜNTÜ (BANKO)

3.AYAK: 1 – AYNATINAZ (BANKO)

4.AYAK: 3 – 4 // 1 – 5

5.AYAK: 6 – GÜÇSALAN // 4 – 2

6.AYAK: 1 – MUSYUS // 3 – 2

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on StumbleUponPin on PinterestShare on LinkedInDigg this


SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER

İlk Tahmini Sen Yap!

wpDiscuz