10 MART 2020 – ADANA AT YARIŞI TAHMİNİ

10 Mart Salı günü ilk yarış yeri olarak seyredeceğimiz ADANA YEŞİLOBA Hipodromu‘nda 7 koşulu altılı ganyan programı yer almaktadır. 10 Mart 2020 (10.03.2020) Adana at yarışı oyunu 2. Koşu ile saat 15:30‘da başlayacaktır.

Adana 30. Yarış günü programı için hazırladığımız 7 koşulu at yarışı tahminlerimiz ile altılı ganyan kurgularınızda yardımcı olmayı hedefliyoruz… Burada sunulan tahminlerin yanı sıra, sizlerin de hazırlamış olduğu tahminleri, kolay bir şekilde siteye gönderebileceğinizi belirtmek isteriz. Bu yazımızın sonunda “Sizlerden Gelen Tahminler” bölümünde gerekli alanları doldurarak (lütfen geçerli mail adresinizle) ve her ayağı bir satıra gelecek şekilde yani alt alta yazıp yollarsanız (yan yana yazılan tahminler onaylanmaz), onaylayıp yayınlanmasını sağlarız… Bu sayede yarışseverlerin bir araya geldiği bu platformda herkesin takip ettiği safkanlar ve oynayacağı altılılar ortak bir noktada değerlendirilmiş olacaktır… Birinin gözünden kaçanı, diğeri yakalayıp paylaşabilir. Farklı tahminleri inceleyerek kendi altılı kurgunuzu yaratmanıza olanak sağlanacaktır.

 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)4 ve Yukarı Arapların katılacağı 2000 metrelik uzun mesafeli çim pistte ki HANDİKAP-17/DHÖW mücadelesiyle Yeşiloba’da Altılı Ganyan’ın başlangıç startı verilecektir. Bu pist ve mesafede etkili yarışlara imza atmış olan 10 – MAVİ ATEŞ ve 6 – ÖZDAMAR‘ı muhakkak öncelikli olarak kuponlara yazmanızı öneririz. Daha sonra; 1 – YIRTLAZ , 2 – ADİLABİ ve 3 – GÜRMANŞAH‘ı ekleyerek bu ayağı sağlama alabilirsiniz.

 3. KOŞU 4 Yaşlı 14 Arap atın start alacağı 1900 metrelik kum pist üzerinde ki HANDİKAP-14/DHÖW/Dişi yarışı ile Beşli Ganyan oyunu başlayacaktır. 1 – SELDA HANIM ve 3 – NAZARKIZ (7 ile eküri) arasında ki çekişmenin birinciyi belirleyeceğini düşünüyorum. Rakipleri olarak; 2 – PERİLİ KAYA , 10 – GEL GAYRI , 12 – TANNURUNKIZI ve 13 – BERSUN ATEŞİ geniş oyunlarda ihmal edilmemesi gerekir.

 4. KOŞU ÖZGECAN ASLAN KOŞUSU KISA VADE-9 yarışıyla birlikte Dörtlü Ganyan’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde ki birincilik çekişmesinde; 1 – HEADMAN (2 ile eküri) , 3 – SPARTACUS (7 ile eküri) ve 5 – BABAFIRAT kurgularda eşit şans verilmesi taraftarıyız.

 5. KOŞU 4 Yaşlı Arap safkanların bir araya geleceği AÇIK G-3/DHT koşusu ise, Üçlü Ganyan oyununun ilk ayağını ekranlara getirecektir. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 2 – MEGA STAR koruduğu formu ve etkili pilotuyla günün ilk bankosu olarak önerimizdir.

 6. KOŞU 4 ve Yukarı 8 İngiliz atın start alacağı tabela ayağında ki HANDİKAP-16 koşu, 2100 metrelik uzun mesafeli kum pistte yapılacaktır. 4 – VICTOR WOLLES ve 5 – PURO ikilisi kuponlarda ayrımsız bir şekilde değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

 7. KOŞU 3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15/Dişi yarışıyla birlikte programın kapanış startı verilecektir. 1800 metrelik çim pistte gerçekleştirilecek birincilik çekişmesinde; 9 – PAMPHYLIA (10 ile eküri) galoplarında ki başarısı ile yarışın favorisi olarak gördüğümüz isimdir.

 

10 MART 2020 – ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNİ

  1. AYAK: 10 – 6 // 1 – 2 – 3
  2. AYAK: 1 – 3 // 2 – 10 – 12 – 13
  3. AYAK: 1 – 3 – 5
  4. AYAK: 2 – MEGA STAR (BANKO)
  5. AYAK: 4 – 5
  6. AYAK: 9 – PAMPHYLIA (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.