10 MART 2017 – İZMİR ALTILISI

10 MART 2017 CUMA günü İzmir at yarışı programında 6 koşu vardır. ALTILI GANYAN oyununun 1. Koşu ile Saat: 19:00‘de başlayacaktır. 

10 MART CUMA günü ŞİRİNYER Hipodromu’nda düzenlenecek 6 koşulu programında bütün yarışseverlerimize ve takipçilerimize bol şanslar dileriz… 10 MART 2017 (10.03.2017) İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir.

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA EKRANLARA GELECEKTİR. 4 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile ŞİRİNYER Hipodromu’nda ALTILI GANYAN oyunu için ilk start verilecektir. 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz koşuda; 3 – HAYATVAR önceki koşularında bu pist ve mesafede 2 boy startta kalmasına rağmen rakiplerine nazaran iyi bir dereceye sahip isim olarak önplana çıkıyor. Ama tabiki riskli bir koşu. Çünkü; En son 1400 mt.’lik yarışında tabelaya girememiş olması biraz düşündürücü… Belki de kısa mesafede etkili olamayan bu isim uzunda kendisini gösteriyor olabilir… Rakipleri olarak; 4 – İZEMKIZIM , 10 – TUNCAL HANIM, 9 – TORUNUM ECE ve 5 – KISIRDÖNGÜ kuponlara sigorta mahiyetinde eklenmelidir.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-17 mücadelesi 1400 mt.’lik kum pistte ekranlara gelecektir. 5 – BLACK SUN birincilik için ilk tuttuğum at. Rakip ekleyerek geniş kupon yapacaklar; 9 – YILDIRIM ŞAH , 2 – LOVE ME TENDER ve 8 – BABİ‘yi gözardı etmesinler derim.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz atların 1900 mt.’lik kum pistteki ŞARTLI-5 koşusu ile DÖRTLÜ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1 – FERHATHAN ve 4 – WIN THE WEST yazıp rahat bir yarış izleyebiliriz. Lakin M. KAYA ile start alan 2 – PREDESTINATION yeri olanlar eklemeye çalışsın.

4. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların HANDİKAP-16 mücadelesi ise İZMİR’de ÜÇLÜ GANYAN’ın başlangıç ayağını oluşturacaktır. 1200 mt.’lik kısa mesafeli kum pistte ekranlara gelecek koşuda; 1 – KARADAMAR‘ın çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum… Zaten bu sınıfın üzerinde bir safkan yani resmen bize hediye edilmiş bir banko gibi düşünün… 

5. KOŞU: 1600 mt.’lik kum pistte yapılacak 4 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-4 yarışı ile tabela ayağı için 6 Arap atı mücadele verecektir… 6 – METAL FIRTINASI bariz bir şekilde ben ikinci bankoyum diye bağırıyor… Ama üstündeki GÖKHAN GÖKÇE’ye güvenemiyorum ki arkadaş… Habire ikinci getirdiği at, gelde şimdi tek at… Alternatif olarak sunuyorum bu safkanı ve yanına rakip yazmak isteyenlere; 2 – MÖSYÖPARTAKÜS ve 5 – HARZEMŞAHLI‘nın ciddi rakip olabileceğini düşünüyorum. Sürpriz için 4 – VASEEM dikkat…

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin SATIŞ-1 koşusu ile İZMİR’de günün son yarışı başlayacaktır. 1900 mt.’lik kum pistte izleyeceğimiz yarışta; 26.01.2017’de bu pist ve mesafede, aynı binicisi ile koşudan SELÇUKOĞLU’nun arkasından ikincilik yaparak ayrılan 7 – BUNGEE JUMPER, bu defa daha rahat bir koşu çıkaracağından günün ikinci bankosu olarak sunmak istiyorum… Bütün herşey lehine olan bu isim 85 handikap puanı ile grubun en yüksek handikapına sahip safkanıdır. Bu SATIŞ koşularında da biraz olsun ben yüksek handikaplı atların başarılı olduğunu takip ediyorum… Burada hem handikap, hem binici hemde mesafenin lehine olan BUNGEE JUMPER’ın kazanmasını bekliyorum.

10 MART 2017 – İZMİR ALTILI TAHMİNİ ŞABLONUMUZ

1. AYAK: 3 – HAYATVAR // 4 – 10 – 9 – 5

2. AYAK: 5 – BLACK SUN // 9 – 2 – 8 (4 KOŞMAZ)

3. AYAK: 1 – 4 // 2

4. AYAK: 1 – KARADAMAR (BANKO)

5. AYAK: 6 – METAL FIRTINASI // 2 – 5 // 4

6. AYAK: 7 – BUNGEE JUMPER (BANKO)

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.