10 MART 2016 – ŞANLI URFA SİSTEM ALTILISI (BY HİKO)

ŞANLI URFA 10 Mart 2016 Perşembe günü 6 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. Altılı Ganyan 1. Koşu ile saat: 18:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

1. KOŞU: – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 9 – PRENSES GÜLŞAH ilk atım ekürilerden 12 – MİLONGA (ek: 5 – BLUE LİFE) bu atın sıkı rakibi olur ağır kilolu atlardan 2 – AKSTAR’da ihmal edilmemelidir.

2. KOŞU: Bu koşuda favori atı plasesi ile birlikte yazmak yerinde olur diyorum. Bunlarda 2 – ORFEUS (ek. 13 – ORESTOS) ve 4 – MİRZEYBİN.

3. KOŞU: Urfa 4 yaşlı araplara ait koşularda önermekten bıkmadığım 1 – AKZİYARET AĞASI yine ilk atım bu atın rakibi 5 – ÇAĞLARBEYİ olur sürprizi ise 4 – CAYMAZER’den beklemekteyim.

4. KOŞU: Böyle kupalı bir koşuda banko bir at verebilmeyi çok isterdim fakat son üç yıldır bu koşuda favori at hiç ganyan olamadığı gibi sadece bir koşu hariç dereceye bile girememiş o yüzden önereceğim 3 ismi birlikte yazmaya gayret ediniz. Başta 2 – PEKKURT diyorum ben daha sonra 1 – GÜVENBAKAN ve tabiki favori 3 – OZİBEY.

5. KOŞU: Zayıf sayılabilecek bugünkü Urfa programında banko at bulmakta zorluk çekiyoruz bu koşuda banko at olarak 5 – EZMATRA (ek.3 – BAŞARILAR) önerebilirim bana göre bu atın rakibi 6 – KIZILYILMAZ olabilir.

6. KOŞU: Biliyorsunuz şartlı 5 yarışlar kv ve açık koşu koşan atların ön hazırlık yapabildiği bir koşu düzeneği ve kaliteli atlara mahsus olur bu gurubunda en kaliteli atı bence 13 – KÜÇÜKMATRA (ek. 3 – KANDEMİRKIR) ekürileri bu iki ata ilk rakip 2 – BROWSER olarak görüyorum bu iki atın dışına çıkarsa ise 12 – KLEİNER KİND , 8 – ÇINARBAŞ , 5 – SUN RESİTAL  devreye girerler.

 

10 MART 2016 – ŞANLI URFA ALTILISI  ŞABLONU:

1.AYAK: 9 – 12/5 – 2

2.AYAK: 2/13 – 4

3.AYAK: 1 – 5 **** 4

4.AYAK: 2 – 1 – 3

5.AYAK: 5 – EZMATRA (ek.3 – BAŞARILAR)

6.AYAK: 13 – 2 **** 12 – 8 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.