10 MART 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 10 MART 2016 Perşembe günü AT YARIŞI Programında 6 koşu vardır. Altılı Ganyan oyunu ise 1. Koşu ile saat: 15:00’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

 

1. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İzmir de günün ilk ayağına banko bir isim ile başlamak istiyorum. Bu grubun üstünde gördüğüm 2 – KATRE altını çizerek belirtmek isterim ki JOKEY HATASINA maruz kalmadığı müddetçe kazanmaya en yakın safkandır.

2. KOŞU: Altılının ikinci ayağı ve beşli ganyanın başlangıç koşusu olan bu yarışta sıralamam şu şekildedir; 11 – YOUNG BOND , 3 – DAYS OF THUNDER , 9 – PO ve 7 – LOVE ME TENDER isimlerinden bakalım hangisi MAIDEN’a veda edecek. 

3. KOŞU: 2 – DARK BOY ve 1 – BABADÖKER ayrımsız şekilde kuponlar da bulunmalıdır. Çünkü; Bu iki safkan arasında geçecek bir yarış olarak görüyorum. İki büyük isim… Daha önceki koşular da DARK BOY kazanmış ama son koşularında güzel bir form yakalayan BABADÖKER ciddi rakip olacaktır.

4. KOŞU: 3 – TIGLON ve 2 – KANATORYA mücadelesine daha sonradan 4 – UTKUNHAN ve 5 – YILMAZHAN katılabilir. Biraz ters bir sonucun çıkmasına müsait olan bu yarışta bu dört safkanın gelirinin olduğunu düşünüyorum. Sizler kurgunuza uygun şekilde kuponlarınıza ekleme veya çıkarma yapabilirsiniz.

5. KOŞU: 1 – NORTH VALLEY günün bir diğer bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

6. KOŞU: 2 – ZAFERİMOL ve 3 – ATEŞ YAĞMURU ayrılmaz ikili olarak kabullendiğimiz bu iki safkanı muhakkak kuponlarınıza ayırmadan yazınız.

 

10 MART 2016 – İZMİR ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 2 – KATRE (BANKO)
  2. AYAK: 11 – 3 – 9 – 7
  3. AYAK: 2 – 1
  4. AYAK: 3 – 2 – 4 – 5
  5. AYAK: 1 – NORTH VALLEY (BANKO)
  6. AYAK: 2 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.