10 EKİM 2016 – ANKARA ALTILISI

Pazartesi günü ANKARA'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

10 EKİM 2016 Pazartesi günü ANKARA 75. YIL HİPODROMU'nda 7 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 10 Ekim 2016 (10.10.2016) Ankara at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-3 mücadelesi ile ANKARA'da Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu start verilecektir. 1400 mt.'lik çim pistte izleyeceğimiz bu koşuda; 1 – ANALUX ve 3 – GARNET ikilisinden birincilik bekliyorum. İlk defa çim pistte start alacak olan 5 – CARPE KOI geniş kuponlarda yer verebilirsiniz…

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN koşusu ile 75. Yıl Hipodromunda ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek olan MAIDEN mücadelede; 1 – CARACAS , 2 – MAYTENALLY , 8 – OCEAN GODDESS ve 9 – SENOŞ yazarak geçebiliriz diye düşünüyorum. Sürpriz arayanlar; 10 – WIN RIVER GIRL dikkat…

3. KOŞU: 3 Yaşlı Arap atların HANDİKAP-15 yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyunu için start verilecektir. 1 – İLGAR TAY ve 2 – FALEZ ikilisini öncelikli olarak tuttuğumu belirtmek isterim. Bu ikilinin eksik koşmasını avantaja çevirebilecek safkanlar ise; 7 – İDEALİST , 4 – ÇİFTE KAVRULMUŞ ve 3 – MÜCBİR olabilir.

4. KOŞU: 4 Yaşlı Arapların HANDİKAP-14 mücadelesinde; Yarışı genel hatlarıyla incelediğimde ortaya çıkanları size aktarmak istiyorum. 5 – UÇAN MERT kim ile start alıyor, DENİZ YILDIZ… Daha önceden 3 defa birlikte start aldığı jokeyi ile birinci olamayan bir safkan ve üstelik yarın AGF'de ilk sırayı alacak isim. Peki koşunun please ismi olan 3 – ÇUVALDIZ kim ile piste çıkıyor, M. BAYDAN… Daha önceden 11 defa birlikte start aldığı jokeyi ile birinciliğe sahip olamayan bir isim… Şimdi söz sizde iki safkan var iki de jokey. Ben DENİZ YILDIZ'ın favori getirdiği hiç hatırlamıyorum, aynı şekilde M. BAYDAN'da zaten 11 defa binmiş getiremediği atı 12. defa binince getirebilecek mi orasıda tartışılır… Ama yazmadan geçemiyoruz maalesef bu safkanları. Bu ikiliye rakip olarak; 2 – DEMİRCENK ve 8 – NECATİ AMCA'yı yazmadan duramayacağım. Kimse kusura bakmasın dilerseniz siz bu ayakta tuttuğunuz atları tek atabilir veya yanlarına ekleme yapabilirsiniz. 

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-3 koşusu 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. Seri stili ile çıktığı gibi bile bitirebileceğini düşündüğüm 2 – GÖRÜNTÜ günün ilk bankosu olarak önereceğim safkandır.

6. KOŞU: Tabela ayağında günün bir diğer MAIDEN koşusu ekranlara gelecektir. 7 – DOĞA KRALİÇESİ , 6 – ASLA VAZGEÇEMEM , 5 – ZÜLFO KIRVE , 4 – PINKGOLD ve 3 – MISTER TICKER yazarak geçilebilir… Dilerseniz sıralamayı kendi kurgunuza göre değiştirebilir veya ufak kupon yaparsanız değerlendirmeye ona göre yapınız…

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile ANKARA'da günün son startı verilecektir. 6 – TENERIFE günün bir diğer bankosu olarak tuttuğum safkandır. Son koşusunun izlerini bu defa jokeyi Ö. YILDIRIM ile silecektir düşüncesindeyim.

10 EKİM 2016 – ANKARA ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 1 – 2 – 8 – 9 // 10
  2. AYAK: 1 – 2 // 7 – 4 – 3
  3. AYAK: 5 – 3 // 2 – 8
  4. AYAK: 2 – GÖRÜNTÜ (BANKO)
  5. AYAK: 7 – 6 – 5 – 4 – 3
  6. AYAK: 6 – TENERIFE (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.