10 EKİM 2016 – ADANA ALTILISI

PAZARTESİ günü ADANA YEŞİLOBA Hipodromunda 9 koşulu bir yarış programı ekranlara gelecektir. BİRİNCİ ALTILI ve İKİNCİ ALTILI programlarına ev sahipliği yapacak olan ADANA YEŞİLOBA HİPODROMUNDA; BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 16:45'de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. Koşu ile saat: 18:00'de başlarkenİKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 4. Koşu ile Saat: 18:30’da ekranlara gelecektir. Bol Şanslar Dilerim.

10 Ekim Pazartesi gününün ikinci yarış programı olan ADANA'da ÇİFTE ALTILI bulunmaktadır… Ekranlara gelecek 9 koşu ile yarışseverlerin kendilerine yakın buldukları programa ALTILI yapmalarını öneririrz… İki Altılı var diye har vurup harman savurmayalım… 10 EKİM 2016 (10.10.2016) Adana at yarışı tahminleri şu şekildedir;

1. KOŞU (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arap atların start alacağı MAIDEN mücadelede; 5 – TEKBABA , 7 – BALDAN TATLI , 2 – BÜYÜK LODOS ve 4 – PRENS KEDO birlikte kuponlara yazılmasını önereceğim isimlerdir. Sürpriz için 3 – HATAYLI bir kenarda bulunsun derim.

2. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların ŞARTLI-4 koşusu 1800 mt.'lik çim pistte ekranlara gelecektir. 8 – ESANADOLU (2 ve 4 ile eküri) , 5 – DURANTAŞ ve 3 – DİLŞEKER yazarak sağlama alabiliriz…

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-4 mücadelesi 1300 mt.'lik çim pistte yapılacaktır. Bu koşu ile ADANA'da Yedili Ganyan oyunu başlayacaktır. 3 – GOLDEN PUNCH ve 2 – DELİ EMİN ikilisi yeterli olabilir.

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)ADANA'da 2. ALTILI Programı yine MAIDEN bir mücadele ile başlayacaktır. 1 – AKSEKİ FIRTINASI ve 10 – SEVİLAY burada kazanmasını beklediğim safkanlardır. Rakip arayanlar ise; 11 – SONGÜL ABLA'yı değerlendirmeye alabilirler.

5. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz atların HANDİKAP-14 koşusu ile BEŞLİ GANYAN başlayacaktır. 1200 mt.'lik kısa mesafeli çim pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 9 – BELERGORSK biraz riskli de olsa günün ilk bankosu olarak önereceğim… Altılı oynuyoruz sonuçta risk almadan olmaz değil mi… Ben yaptığı derecesi ile rakiplerine göre bir adım önde olan safkanın burada kazanmasını bekliyorum. Dilerseniz sizler yanına tuttuğunuz atları yazabilirsiniz.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesinde ise; Sevdiği pist ve mesafede, uyumlu jokeyi ile bir kez daha piste çıkan 3 – FORT LAUDERDALE bu kez kazanmasını beklediğim safkan olarak gözüme çarpmaktadır… Son koşularını bu mesafede gerçekleştiren FORT LAUDERDALE ikinciliklerle pistten ayrılmıştır. Şimdi daha formda gireceği yarışta rakiplerine karşı direnebilirse tatlı bir ganyan ile karşımıza çıkacaktır. Adana olunca işin rengi farklı oluyor… Aynı Diyarbakır, Elazığ vs. gibi bir yer oldu artık. Her ayakta favori gelmeyeceğini de artık bildiğimiz için ince eleyip sık dokuyarak sürprize kimlerin imza atabileceğini ölçüp, tartıp sizlere sunmaya gayret gösteriyoruz… Burada bu safkanın yanına da dilerseniz koşunun favori isimlerini ekleyebilirsiniz. Her zaman diyoruz bu tür yerlerde iddaalı olmamak gerekiyor. Bizim sürpriz için beklediğimiz yer de favori gelebilir. Favori olarak yazdığımız yerde ummadığımız bir at çıkıp gelebilir. Bizlerin tahminlerini değerlendirirken lütfen bültenlerdeki galoplara, koşulara bakarak uygun bir şekilde değerlendirin. Bizler hava olsun, civa olsun diye burada bu safkanları gelişigüzel yazmıyoruz. Bazı haddini bilmezler bizlere yorumlardan adeta çemkiriyor. BANKOLAR GELMİYOR, daha iyi çalış diyorlar… BRE HADSİZ !!! Geliri olmayan atı mı sunuyoruz ? veya sana zorla burada bizim bankomuzu kuponuna mı yaz diyoruz. Ücretsiz bir şekilde kendimiz ne oynuyorsak burada onu paylaşıyoruz. Emin ol senin gibiler ancak PARALI SİTELERE Layıktır… Sen HADSİZ olduğun müddetçe o yorumlarını yayınlamayacağım. Çünkü; Sen bizi sorgulayacak yaşta ve akılda birisi değilsin. Ben banko veririm ikinci gelir. Sen türkiyenin tekini atarsın sonuncu gelir… Benim tahminlerimi incelemeden senin atların gelmiyor deme, yeri gelir 15 liralık atı sunarız şablonda yeri gelir favoriye yer vermeyiz… Biz burada YARIŞSEVERLERİN kazanmaları için bir yol gösterici olmak istiyoruz. Hiç bir zaman kimseye kendimizi kanıtlayacak değiliz. Tutarsa birlikte seviniriz, tutmazsa eğlencelik altılı der geçeriz… Ama senin gibiler nerelerden buraya geliyor biz biliyoruz. Neyse arada seninde cevabını vermiş olalım, içimizde kalmasın. Sonra benim yorumlarım neden çıkmıyor diye bir daha yazma. Bu sana ilk ve son cevabım olacaktır çünkü… Sen git para ver altılı al diğer sitelerden sana o yakışır…

7. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesi ile 2. ÜÇLÜ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1700 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek olan bu koşuda; 1 – KHOR KALBA ve 3 – SPEEDY GUNNER ikilisi küçük kuponlarda yeterli olacaktır. 2 – HECTOR , 6 – MARIAGE ve 5 – LEGEND OF CARIA ise geniş kuponlara rakip olarak eklenebilir.

8. KOŞU: Günün bir diğer MAIDEN mücadelesinde; 2 – BABAKAFKAS , 3 – KILÇIK , 11 – KÖRDÜĞÜM ve 8 – DAYE HATUN yazalım, hiç riske girmeden izleyelim…

9. KOŞU: ADANA'da son ayağa geldiğimizde ise; 2000 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-14 mücadelesi ile günün son startı verilecektir. 2 – JINS PRIDE burada ilk tuttuğum safkan olup, birinciliğin en güçlü adayı olacaktır. Eksik koşu sergiler ise; 5 – HÜRKUŞ , 4 – BENGUN ve 1 – İSTİRK devreye girebilecek isimlerdir. 

10 EKİM 2016 – BİRİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 5 – 7 – 2 – 4 // 3
 2. AYAK: 8 – 5 – 3
 3. AYAK: 3 – 2
 4. AYAK: 1 – 10 // 11
 5. AYAK: 9 – BELERGORSK (BANKO)
 6. AYAK: 3 – FORT LAUDERDALE (BANKO)

10 EKİM 2016 – İKİNCİ ALTILI GANYAN ŞABLONU:

 1. AYAK: 1 – 10 // 11
 2. AYAK: 9 – BELERGORSK (BANKO)
 3. AYAK: 3 – FORT LAUDERDALE (BANKO)
 4. AYAK: 1 – 3 // 2 – 6 – 5
 5. AYAK: 2 – 3 – 11 – 8
 6. AYAK: 2 – JINS PRIDE // 5 – 4 – 1
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.