10 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILISI

CUMARTESİ günü İSTANBUL'da 7 koşulu bir yarış program bulunmaktadır. 7'li Ganyan ve 7'li Please 1. Koşu ile saat 14:30'da, 6'Lı Ganyan oyunu ise 2. Koşu saat: 15:00'da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim.

10 ARALIK CUMARTESİ günü ilk altılı (gündüz) programı olan İSTANBUL yarışları 7 koşulu bir program ile ekranlara gelecektir. Günün önemli yarışı; 5. Koşu'da ekranlara gelecek olan "TAKSİM KOŞUSU" olacaktır. 10 ARALIK 2016 (10.12.2016) İstanbul at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir;

1. KOŞU- (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı Arapların MAIDEN koşusu ile başlayacak olan YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE oyunu 1400 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 7 – TETİNA bu defa birazdaha şanslı olacak gibi. Neden derseniz; Jokeyi Özcan YILDIRIM ikinci defa tercih ederek biniyor safkana. Yedili Ayağı için güzel bir tek adayı olmayı hak ediyor.

2. KOŞU- (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-16 mücadelesi ile ALTILI GANYAN'ın ilk ayağı için start verilecektir. 2000 mt.'lik kum pistte yapılacak yarışta; En iyi dereceye sahip olan 6 – VICTORY SUN ve 4 – BLACK WASP öncelikli olarak yarışı kazanmalarını beklediğim isimlerdir. Rakip arayanlar; 1 – KEPEZ STORM , 5 – BEKMEZ ve 2 – REDENTOR geniş kuponlara eklenebilecek diğer şanslı safkanlar olarak görüyorum.

3. KOŞU: 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirecekleri ŞARTLI-4 yarış ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç koşusu ekranlara gelecektir. 7 – POWER LOVE ve 8 – ISKRA (1 ile eküri) ikilisinin birincilik çekişmesine son atakları ile katılabileceğini düşündüğüm 2 – FLY TIME ve 4 – GÖZDE GELİN çok at yazanların gözardı etmemesi gereken safkanlardır.

4. KOŞU: GÜNÜN GANYANI BU KOŞUDA BULUNMAKTADIR… İKİNCİ MAIDEN yarış olan bu koşuda ise; Son yarışında ŞARTLI-3 koşan ve üçüncülük ile pistten ayrılan 7 – KONUKSEVER burada çok şanslı bir safkan olup alternatif banko olarak değerlendirilebilir. Lakin gel gör ki GÜNÜN GANYANI girince işin içine biraz kafalar karışıyor değil mi? O yüzden bu ayağı tek atamayanlar; 3 – BUBURC , 4 – CANIM ÇİCEK ve 9 – SERAP SULTAN geniş kuponlarınıza yazabileceğini isimlerdir.

5. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların katılacağı TAKSİM KOŞUSU 1300 mt.'lik kum pistte yapılacaktır. KV-8 mücadele olan bu yarışta; İşin içinden çıkabilen ha bu yana gelsin beraber izleyelim yarışı. Halis dayı yarışın en favori safkanı olan 2 – SEYYAH ile karşımızda… Şimdi tek atsak acaba sinirlerimiz zıplar mı? Yanına at yazsak kaç tane yazacağız? Hepsinin getirisi, götürüsü var… Kaliteli isimleri bir araya toplayarak küçük kupon yapmamıza engel oluyorlar. Halis bey 2 defa binmiş SEYYAH'a ikisinde de üzmemiş. Bir daha banko olarak verelim bakalım nasıl bir duruş sergileyecek burada… Günün ilk banko safkanı olarak 2 – SEYYAH burada önerimdir. Halis KARATAŞ isterse rahat rahat getirir diye düşünüyorum. Siz bilirsiniz yine yıkmak veya yıkmamak sizin kurgunuza kalmış.

6. KOŞU: VELİEFENDİ Hipodromunda tabela ayağına geldiğimizde 4 Yaşlı Arapların ŞARTLI-5 koşusunu seyredeceğiz. Geçen yarışta ne olmuş tam anlamadım ama 3 – KASMANBEY sanırım kuşa mı basmış, martıya mı değmiş ne yapmış. Onu yazıyordu bütün sosyal medya. Eğer o olmasaydı MENGÜBERT'i geçermiş falan filan. Neyse şimdi biraz rahat arkadaşlar, olay kuş, çiçek, böcek değildir. O gün şansı yokmuş birşeyler sebep olmuş ikinci oldu. Şimdi günün bir diğer banko safkanı olarak öneriyorum.

7. KOŞU: 2000 mt.'lik kum pistte ise günün son ayağı için start verilecektir. Bu koşuda da 4 ve Yukarı Arap safkanların ŞARTLI-4 yarışı ekranlara gelecektir. 1 – BİLGEKURT ve 6 – TORNACI ikilisi birinciliğin güçlü adayları olarak gördüğüm isimlerdir. Rakipleri ise; 5 – MERCANLI , 2 – KOÇALİ ve 3 – ASLANSÜTÜ geniş kuponlara yazılmalıdır.

10 ARALIK 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU:

  1. AYAK: 6 – 4 // 1 – 5 – 2
  2. AYAK: 7 – 8 // 2 – 4
  3. AYAK: 7 – KONUKSEVER // 3 – 4 – 9
  4. AYAK: 2 – SEYYAH (BANKO)
  5. AYAK: 3 – KASMANBEY (BANKO)
  6. AYAK: 1 – 6 // 5 – 2 – 3
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.