10 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILISI

Altılı Tahminleri İSTANBUL 10 AĞUSTOS Çarşamba günü AT YARIŞI Programında 8 koşu vardır. Siz değerli yarışseverlerimiz için www.altilim.net adresinde İSTANBUL PROGRAMI için oluşturduğumuz şablon ve yorumları sunmaya çalışacağız. Yedili Ganyan ve Yedili Please oyunu 2. koşu ile saat: 18:30'da, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 19:00'da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

ÇARŞAMBA gece yarışlarına ev sahipliği yapan İSTANBUL VELİEFENDİ Hipodromunda 8 koşulu yarış programı bulunmaktadır. Günün önemli yarışları "TUNCA KOŞUSU" , "ŞÜKRÜ YURTERİ KOŞUSU" ve "YAZ HANDİKAPI KOŞUSU" olacaktır. 10 Ağustos İstanbul at yarışı tahminleri şu şekilde olacaktır.

1. KOŞU: BİRİNCİ ÜÇLÜ GANYAN'ın başlangıç ayağı olan bu yarışta SATIŞ-2 mücadele ekranlara gelecektir. 1 – GOYCOCHEA kazanmaya en yakın gördüğüm safkan olup, 2 – SABRİ BABA ciddi rakibi olacaktır düşüncesindeyim.

2. KOŞU – (YEDİLİ  GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 5 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile VELİEFENDİ'de Yedili Ganyan ayağına start verilecektir. 6 – GEZEGEN ve 7 – KIZILTUĞLUM kazanmaya en yakın safkanlar olarak ön plana çıkmaktadır. 5 – YİĞİTEFEKAAN ve 3 – AZELHAN rakip olarak değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 3 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-5 mücadelesi ile İSTANBUL'da ALTILI GANYAN oyunu ekranlara gelecektir. 1400 mt.'lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Son yarışlarını ölçü almadığım 5 – BUTTERFLY DREAMS güçlü rakiplerinden etkilenerek tabela dışında kalmıştır. Burada biraz daha rahat bir koşu sergileyerek potoya uzanmaya en yakın gördüğüm isimdir. Rakip yazmak isterseniz; 4 – FLY TIME ve 1 – BÖRTE değerlendirilebilir. 3 – DRY CLEANER ve 8 – PERHANE sonraki şanslı safkanlardır.

4. KOŞU: 2 Yaşlı İngilizlerin MAIDEN mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu yarışta; 3 – POYRAZ yarışı kazanmaya en yakın safkan olarak göze çarpmaktadır. En ciddi rakibinin ise DAI JIN orjinine sahip olan 4 – PROXIMO olacağını düşünüyorum.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların KV-21 koşusu 2000 mt.'lik uzun mesafeli kum pistte gerçekleştirilecektir. 8 kaliteli safkanın katıldığı nefes kesecek bu yarışta; Son koşusunu kazanarak pistten ayrılan 3 – ADAAĞASI uyumlu jokeyi ile yine kazanmasını beklediğim ilk isimdir. Eksik koşması veya kilodan (63 kg. ile start alacak) etkilenmesi durumunda; 4 – BUDAKHAN ve 7 – ASLANPARÇASI hata affetmeyecek isimler olacaktır. 1 – KAFADAR sürprizcilerin değerlendirmesi gereken bir safkandır.

6. KOŞU: 3 ve Yukarı İngiliz safkanların KV-8 mücadelesi ile VELİEFENDİ HİPODROM'unda 2. Üçlü Ganyan oyunu başlayacaktır. Koştuğu yarışlarda hep ağır kilo ile birinci olmayı başaran 2 – PAYİTAHT bir kez daha S. KAYA idaresinde birinciliğin en güçlü adayıdır. Günün bankosu olarak değerlendirilebilir.

7. KOŞU: 3 ve Yukarı İngilizlerin KV-25 mücadelesinde: 3 – İLKAAN usta jokeyi ile rahat bir yarış kazanmasını bekliyorum. Sürpriz için ise 7 – GRAVESEND değerlendirilebilir.

8. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların ŞARTLI-4 koşusu ile İSTANBUL'da günün son startı verilecektir. 1 – SEYYAHKIZI ve 6 – KINALI KUZU kazanmasını beklediğim safkanlardır. Rakip olarak; 10 – İLKADIM ve 5 – İMHAN geniş kuponlara yazabilirsiniz.

10 AĞUSTOS 2016 – İSTANBUL ALTILI ŞABLONU

1. AYAK: 5 – BUTTERFLY DREAMS // 4 – 1 // 3 – 8

2. AYAK: 3 – POYRAZ // 4

3. AYAK: 3 – ADAAĞASI // 4 – 7 // 1

4. AYAK: 2 – PAYİTAHT (BANKO)

5. AYAK: 3 – İLKAAN // 7

6. AYAK: 1 – 6 // 10 – 5

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.