10 AĞUSTOS 2016 – ELAZIĞ ALTILISI

ELAZIĞ 10 Ağustos 2016 Çarşamba günü 8 koşulu bir yarış programı bulunmaktadır. 7’li Please ve 7’li Ganyan 2. Koşu ile Saat: 15:00’de, Altılı Ganyan oyunu ise 3. Koşu ile saat: 15:30’da başlamaktadır. Bol Şanslar Dilerim…

10 AĞUSTOS Çarşamba Elazığ Hipodromunda 7 koşulu bir program bulunmaktadır. Günün önemli yarışı 7. Koşuda ekranlara gelecek olan "GAKKOŞ KOŞUSU'dur." 10 Ağustos Elazığ at yarışı tahminlerim şu şekildedir;

1. KOŞU: 4 ve Yukarı Arapların HANDİKAP-16 mücadelesi ile 1. ÜÇLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. 1500 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 7 – DORUKEFE ve 2 – VİNDIRHAT kazanmasını beklediğim ikilidir. Rakip arayanlar; 3 – GUTİ (5 ile eküri) , 1 – KIRKDÖRT ve 8 – YANDIMAYŞE'yi geniş kuponlar da yazabilirler.

2. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR): 2 Yaşlı İngiliz safkanların MAIDEN mücadelesi ile YEDİLİ GANYAN oyunu başlayacaktır. 1100 mt.'lik kısa mesafeli bu koşuda; Galobunu beğendiğim 2 – HARPUT BEYİ öncelikli olarak şans verilmesi gereken safkan olduğunu düşünüyorum. Rakip olarak 1 – BABA ABDULLAH , 5 – GÜLŞİLAN , 4 – JOLLY ROGER ve 7 – KURTAR ZEYNA değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): Üst üste iki MAIDEN koşu'da biraz abartı olmuş sanki… Arada bir nefes alsaydık hani fena olmazdı. Birisi Yedili ayağında birisi ALTILI ayağında oh ne güzel. Zaten kalabalık koşular birde böyle üst üste MAIDEN olunca yarışseverin iyice kafası allak bullak oluyordur… Neyse madem böyle uygun gördüler bize de tahmin yazmak düşer… ELAZIĞ'da Altılı Ganyanın başlayacağı bu koşu'da; 9 – SEORA sizlere banko olarak önerebileceğim bir isimdir. Lakin MAIDEN olduğu için insan ister istemez biraz çekiniyor. Hele bir de ELAZIĞ olunca ohhh çalsın sazlar oynasın kızlar… Bu yüzden rakip olarak; 1 – BORBORE ve 2 – DEOMAX değerlendirebilirsiniz. (Tek atmayanlar, geniş kupon yapanlar için…)

4. KOŞU: 3 Yaşlı Arap safkanların ŞARTLI-2 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 1 – ELFİN ve 5 – ABİDE TAY ilk tuttuğum safkanlardır. Rakip olarak; 12 – YALNIZKARTAL (7 ile eküri) , 4 – İRADE HANIM ve 6 – SEVDİĞİMKIZ yazılabilir.

5. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesinde; 2 – ANIZARBOS ağır kilosuna rağmen önceki yarışında yapmış olduğu derece 2.00.59 bu grubu geçmeye yeterlidir diye düşünüyorum. Yarım kiloluk bir fazlalığı söz konusu ama o zamanki sert grupta bu dereceyi yaparak tabela dışında kalması da normal karşılanmalıdır diye düşünüyorum. Riski göze alarak bu koşuda ANIZARBOS banko olarak önermek istiyorum.

6. KOŞU: 2 Yaşlı İngiliz atların ŞARTLI-4 mücadelesi ile ELAZIĞ'da İkinci Üçlü Ganyan oyununa start verilecektir. 1200 mt.'lik kum pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; 2 – VOLKANIMSIN günün bir diğer bankosu olarak sizlere önerebileceğim isimdir. Neden VOLKANIMSIN derseniz 1100 mt.'lik kum pistteki derecesi 1.10.39'dur ve rakiplerine göre en iyi dereceye sahip safkandır.

7. KOŞU: ELAZIĞ'da Tabela ayağına geldiğimizde ise; 4 ve Yukarı Arap safkanların katılımı ile gerçekleştirilecek olan "GAKKOŞ KOŞUSU" için KV-6 mücadele ekranlara gelecektir. 1900 mt.'lik kum pistte izleyeceğimiz bu yarışta; 1 – KAÇAR FEVZİ , 2 – OZİBEY , 3 – CAPPADOCIA ve 12 – ŞUBATHAN ayrımsız olarak şans verilmesi gereken safkanlar olduğunu düşünüyorum. Özellikle ŞUBATHAN dikkat edilmesi gereken isimdir.

8 KOŞU: 3 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-3 mücadelesi ile ELAZIĞ'da günün son startı verilecektir. 2 – ÜNLÜOĞLU ve 8 – MASTAR KIZI normal şartlarda yarışı kazanmaya yakın ikilidir. Bunların dışında rakip yazmak isteyenlere; 4 – TIME OF FLIGHT ve 1 – CAPITANE'yi önerebilirim.

10 AĞUSTOS 2016 – ELAZIĞ ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 9 – SEORA // 1 – 2

2.AYAK: 1 – 5 // 12 – 4 – 6

3.AYAK: 2 – ANIZARBOS (BANKO)

4.AYAK: 2 – VOLKANIMSIN (BANKO)

5.AYAK: 1 – 2 – 3 – 12

6.AYAK: 2 – 8 // 4 – 1

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.