1 Temmuz 2020 Çarşamba akşam koşuları Elazığ‘da devam ediyor. 8 koşuluk yarış programında altılı ganyan 3.koşu ile birlikte saat 19:00’da start alacak.

3.KOŞU ALTILI GANYAN BAŞLAR.

Oldukça kötü safkanların yer aldığı handikap14 mücadele ile başlıyoruz. Ayabakan orjinli (9)KARADAĞLI isimli safkanı ilk sırada tutuyorum. Rakibi olarak ekürilerden (7)BABA SÖNMEZ sürpriz beklediğim isimdir. Yarışın haklı favorilerinden (1)HACIVAT ve (10)JOKERTUMBUL kollanmalıdır. (2)SOKAK KRALI ve (3)KURUŞUNOĞLU ile birlikte (4)TUMBULKAVÇİNOĞLU‘nu ekleyip kalabalık bir başlangıç yapmak istiyorum.

4.KOŞU

Daha önce birlikte 11 kez start aldığı Mehmet Doğan idaresinde (10)RISE OF SILIENCE bu grupta kolladığım ilk isimdir. Alternatif tek olabilir. Rakibi olarak (8)LADY PERFECT‘i görüyorum. Yeri olanlar için (5)REBEL BLOOD ilave edilebilir.

5.KOŞU 

Sonunda doğru düzgün safkanları görebildik 🙂 Fırat Üniversitesi Veteriner Fakültesi Dekanlığı Koşusu’nda (4)GÖZDE OĞLUM ve son startında göz dolduran (3)BEATY SUN öncelikli safkanlarımdır. Eksik koşmaları halinde (2)ERKARSLAN devreye girecektir. (6)MİRTAY ihmale gelmeyecek bir isim olup (1)SILVER CLOUD sıralamamı belirleyen son isimdir.

6.KOŞU

Mehmet Taşkaya idaresinde start alacak (3)KRALIN ADAMI 1900 kum pistte kazanmasını bekliyorum. 7 gün önce start alan safkanın form durumu iyi. Yıkmak isteyenler için (9)SABRİNİN ATI ve (8)POYRAZ ATEŞİ yarıştaki iddalı isimler olacaktır.

7.KOŞU

Ah (7)GLOIN vah GLOIN.. Bu safkanın son performansları beni çok üzüyor. Grubu rahat geçmesi gerekirken favori bile çıkmasını beklemiyorum. O yüzden kuponumda bulundursam dahi yanına isim yazacağım. (1)TULPARHAN ilk safkanım. (4)ZANAPALI da bir diğer rakibi olacaktır. 3 safkanla geçmek istiyorum. Yeri olanlar 9 yaşında olmasına rağmen son startını kazanan NEW ALAÇAT ve OSMANİYE ÇOCUĞU’nu ilave edebilir.

8.KOŞU

(7)YUTANGİRDAP normal şartlar altında 17 safkanın yer aldığı bu kalabalık koşuyu bile kazanması lazım. 1200 kum pistte trafik problemi olabilir. Ancak safkanı çok başarılı buluyorum. 386 gün yani 1 seneyi aşkın arası var ancak yine de galopları fena değil gibi. Bugün koşmak isterse tutulmaz. ilk safkanım. Rakibi olarak; (9)HAZİMESULTAN sürpriz isim olup Yalaz orjinli (11)NUR SALKIMI eklemek istiyorum. (15)AYİNCİSİ bir diğer sürpriz safkan. (3)DİRİKBEY ve ekürilerden (1)BÜYÜK KIRIM son olarak da (6)VEDATBABA ile Elazığ’da kapanışı yapıyorum.

 

1 TEMMUZ 2020 ELAZIĞ ALTILI KUPONU

1.AYAK – 3.KOŞU9-7-1-10-2-3-4
2.AYAK – 4.KOŞU(10)RISE OF SILIENCE // 8-5
3.AYAK – 5.KOŞU4-3-2-6-1
4.AYAK – 6.KOŞU3-9-8
5.AYAK – 7.KOŞU7-1-4
6.AYAK – 8.KOŞU(7)YUTANGİRDAP // 9-11-15-3-1-6

 

Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.