1 TEMMUZ 2016 – İZMİR ALTILISI

İZMİR 1 TEMMUZ CUMA günü AT YARIŞI Programında 9 koşu vardır. BİRİNCİ ALTILI GANYAN oyunu 1. koşu ile saat: 14:00’de, YEDİLİ GANYAN oyunu 3. koşu ile saat: 15:00’da ve İKİNCİ ALTILI GANYAN oyunu ise 4. Koşu ile saat: 15:30’da başlayacaktır. Bol Şanslar Dilerim…

1 TEMMUZ 2016 CUMA günü İzmir’de İKİ ALTILI programı bulunmaktadır. Yeni bir ay yeni bir başlangıç olması dileğiyle… Tüm yarışseverlerimize bol şans, bol kazanç dileriz… 01.07.2016 İzmir at yarışı tahminlerimize geçebiliriz.

1. KOŞU – (BİRİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR)2 Yaşlı İngiliz safkanların ŞARTLI-1 mücadelesi ile İZMİR’de günün ilk startı ve BİRİNCİ ALTILI GANYAN’ın ilk ayağı ekranlara gelecektir. Yarış hayatlarına bu koşu ile başlayacak olan 9 İngiliz safkanı için ayaklarının düz basmasını temenni ederiz. 4 – MOON BROTHER ve 1 – AMARCORD öncelikli olarak yarışı kazanmaya en yakın ikilidir. Rakipleri ise; 9 – NYMPHADORA , 3 – EL FUEGO ve 7 – THREE FIRE hata kollayacak safkanlardır.

2. KOŞU: 5 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesi 1400 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. 1 – ZAMAN YOLCUSU alternatif banko olarak değerlendirilebilir. En ciddi rakibi son iki koşusunu KOCAELİ pistinde kazanan 5 – KIZIL HANÇER olabilir. 2 – KUZİKO ve uzun aradan sonra piste çıkacak olan 6 – AK BEYAZ BEY geniş kuponlarda değerlendirilebilir.

3. KOŞU – (YEDİLİ GANYAN ve YEDİLİ PLEASE BU KOŞUDAN BAŞLAR)İzmir’de Yedili Ganyan ve Yedili Pleasenin başlayacağı bu koşuda ise 4 ve Yukarı ARAPLARIN ŞARTLI-4 mücadelesi ekranlara gelecektir. Her ne kadar çim koşusu eksik olsa da 2 – BURKAL bu grubun üzerinde bir safkandır ve ilk olarak değerlendirilmesi gereken isimdir. Rakip arayanlar; 3 – GÖRKEMBEY , 4 – MAGMA (5 ile eküri) , 1 – TANAÇAN ve 10 – DÜŞÜMDEKİ geniş kuponlar da yer alması gereken safkanlardır. 

4. KOŞU – (İKİNCİ ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): İZMİR’de İKİNCİ ALTILI GANYAN oyununun başlangıç koşusunu oluşturan 2 Yaşlı İngilizlerin ŞARTLI-1 mücadelesi 1100 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecektir. Yine ilk defa piste çıkacak olan 10 İngiliz safkanının ayaklarının düz basmasını temenni ederiz. 2 – DARK DUNGEON ve 10 – TORUNUM MİRA öncelikli olarak koşuyu kazanmaya en yakın safkanlardır. Rakipleri ise; 1 – CAFERAĞA , 6 – SON OF SOUL ve 3 – EL ASESINO geniş kuponlar da değerlendirilmesi gereken isimlerdir. 

5. KOŞU3 Yaşlı İngilizlerin HANDİKAP-15 mücadelesi ile BEŞLİ GANYAN oyununa start verilecektir. Bu koşu 1600 mt.’lik kum pistte gerçekleştirilecektir. İzmir’de bu mesafede 1.43.87’lik derece ile koşuyu tamamlayan 9 – POWER ON bu defa hafif kilo avantajı ile rakiplerine göre biraz daha şanslı olabileceğini düşünüyorum. Rakipleri ise; 1 – LADY DIAMOND , 6 – LEVES , 8 – FOURTY FOUR ve 2 – FLY CAT hata affetmeyecek isimlerdir. Koşuda sürprizi 7 – FİRDEVS yapabilir.

6. KOŞU: 4 ve Yukarı İngilizler ŞARTLI-5 mücadele ile DÖRTLÜ GANYAN oyununa start verilecektir. 1400 mt.’lik çim pistte gerçekleştirilecek bu koşuda; Bir yanda İZMİR’de ilk defa start alacak olan 2 – START OF MELİH diğer yanda İZMİR pistini seven 3 – OFSAYT ikilisini ayrımsız şekilde kuponlara yazmak gerekir. STAR OF MELİH pisti yadırgamaz ise kazanır gibi görünüyor. Lakin pist ile ilgili bir sıkıntı çeker ise OFSAYT koşuyu kazanmaya en yakın rakiptir.

7. KOŞU: 3 Yaşlı Arapların AÇIK GR-3 koşusu ile İZMİR’de zorlu bir mücadele ekranlara gelecektir. 5 – SAADIN GÜCÜ etkili jokeyi ile bir kez daha birinciliğe uzanacaktır düşüncesindeyim. Günün bankosu olarak önerebileceğim isimdir.

8. KOŞU: İZMİR’de tabela ayağında yine yarış hayatına başlayacak olan 10 İngiliz safkanın ŞARTLI-1 mücadelesini izleyeceğiz. 1000 mt.’lik galobunda rakiplerine göre kazanmaya en yakın görünen 3 – BABA VANGA günün ikinci bankosu olacaktır. Bir önceki koşuda SAADIN GÜCÜ ile bu koşudaki BABA VANGA’ya HALİS KARATAŞ’ın binmiş olması biraz sizleri tedirgin edebilir. Dileyen bu iki bankodan birinin yanına tuttuğu isimleri rakip olarak ekleyebilirler.

9. KOŞU: Günün son yarışı olarak izleyeceğimiz 4 ve Yukarı Arap safkanların HANDİKAP-15 mücadelesinde; 1 – KARADALGA rahat bir yarış kazanabilir. Burada tek ciddi rakibi ise 2 – MELOŞ olacaktır.

1 TEMMUZ 2016 – İZMİR BİRİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 4 – 1 // 9 – 3 – 7
 2. AYAK: 1 – ZAMAN YOLCUSU // 5 // 2 – 6
 3. AYAK: 2 – BURKAL // 3 – 4 – 1 – 10
 4. AYAK: 2 – 10 // 1 – 6 – 3
 5. AYAK: 9 – POWER ON // 1 – 6 – 8 – 2 // 7
 6. AYAK: 2 – 3

1 TEMMUZ 2016 – İZMİR İKİNCİ ALTILI ŞABLONU:

 1. AYAK: 2 – 10 // 1 – 6 – 3
 2. AYAK: 9 – POWER ON // 1 – 6 – 8 – 2 // 7
 3. AYAK: 2 – 3
 4. AYAK: 5 – SAADIN GÜCÜ (BANKO)
 5. AYAK: 3 – BABA VANGA (BANKO)
 6. AYAK: 1 – KARADALGA // 2
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.