1 ŞUBAT 2019 – İZMİR AT YARIŞI TAHMİNİ

14. Yarış günü olan İZMİR ŞİRİNYER Hipodromu’nda, 1 ŞUBAT 2019 (01.02.2019) CUMA günü 7 koşulu at yarışı programı izleyeceğiz… ALTILI GANYAN oyunu 2. Koşu ile saat 18:30’da başlayacaktır…

İzmir at yarışı tahminlerimiz şu şekildedir; 

 2. KOŞU  – (ALTILI GANYAN BU KOŞUDAN BAŞLAR): 4 Yaşlı Arapların MAIDEN/DHÖW mücadelesiyle birlikte ŞİRİNYER’de ALTILI GANYAN’ın başlangıç ayağını seyredeceğiz. 1200 metrelik kısa mesafeli kum pist üzerinde gerçekleştirilecek koşuda; 3 – CENGİZEFE içlerinde en hazır gördüğümüz safkan olup, 1400 metrelik derecesi 1.41.67 ile yine önplana çıkardığımız isimdir… Rakip yazarak sağlama alacak yarışseverlerimize; 1 – ARBEDAŞAĞA ve 10 – ECEM SULTAN‘ı öneririz. 

 3. KOŞU : 4 ve Yukarı İngilizlerin start alacağı ŞARTLI-5/Dişi yarışı ile BEŞLİ GANYAN oyununun başlangıç ayağı ekranlara gelecektir. 2000 metrelik uzun mesafeli kum pist üzerinde ki birincilik çekişmesinde; Son koşusunda start arasından sonra beklenileni veremeyen 4 – SALAMIS bu defa daha hazır gireceği mücadelede kazanması en muhtemel isimdir. 

 4. KOŞU 3 Yaşlı İngiliz safkanların 1900 metrelik kum pistte ki KISA VADE-6/Dişi yarışı ile DÖRTLÜ GANYAN’ın ilk startı verilecektir. 8 safkanın katılacağı zorlu mücadelede; 1 – INNOVATION ve 8 – SAFNUR ikilisi bu ayağın kapalısı olarak nitelendirilebilir.

 5. KOŞU ALSANCAK KOŞUSU AÇIK G-2 mücadelede; 3 Yaşlı 6 İngiliz atı start alacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde seyredeceğimiz koşu ile ÜÇLÜ GANYAN oyunu da başlamış olacaktır. 1600 metrelik mesafede 1.40.93’lük derecesiyle en yakın rakibine 3.5 boy fark atan 4 – LEAD SOLDIER aynı grupla tekrar start alıyor ve kazanmaya en yakın safkan olarak karşımıza çıkıyor… Lakin değişen binicisiyle 1 – ANGEL OF DEATH bu defa arada ki farkı kapatabilecek rakip olarak geniş oyunlarda değerlendirilebilir.

 6. KOŞU İzmir altılı ganyan programında tabela ayağına geldiğimizde günün bir sonraki MAIDEN/DHÖW yarışı ekranlara gelecektir. 4 Yaşlı Arapların start alacağı 1200 metrelik kum pist mücadelesinde; 1 – AŞANBEY , 3 – ÇİVRİLLİ ve 6 – OĞLUM AZAD birinciliğin güçlü adayları olup, küçük kurgularda ayrımsız yazılması taraftarıyız… Geniş oyunlarda ise; 8 – AKBEYAZ AFRODİT ve 2 – BABA HAYRİ‘yi ihmal etmeyiniz.

 7. KOŞU 1400 metrelik kum pist üzerinde yapılacak günün son ayağında ki HANDİKAP-14 koşuya; 4 ve Yukarı 16 İngiliz atı katılacaktır. 1400 metrelik kum pist üzerinde gerçekleştirilecek yarışta; 8 – KAVACIK BEYİ günün bir diğer bankosu olarak şablonumuzda yer vereceğimiz grubun en hazır ismidir… 

at yarışı tahminleri paylaşım platformumuzda, sizlerde altılı kuponlarınızı paylaşmayı unutmayınız. Sayfanın aşağısında “SİZLERDEN GELEN TAHMİNLER” bölümü bulunmaktadır. Ya da Anasayfada yazı başlıklarımızın hemen altında TAHMİN GÖNDER butonuna basabilirsiniz.

1 ŞUBAT 2019 – İZMİR ALTILI GANYAN ŞABLONU: İzmir banko altılı

  1. AYAK: 3 – CENGİZEFE // 1 – 10
  2. AYAK: 4 – SALAMIS (BANKO)
  3. AYAK: 1 – 8
  4. AYAK: 4 – LEAD SOLDIER // 1
  5. AYAK: 1 – 3 – 6 // 8 – 2
  6. AYAK: 8 – KAVACIK BEYİ (BANKO)
Not: Tüm tahminler, milyonlarca datadan alınarak yapay zeka tarafından oluşturulmaktadır. Sürpriz isimlere öncelik vermektedir. Dolayısıyla takibinizdeki favori isimlere kuponda yer vermeyi unutmayınız.
Yorum gönderimi kapatılmıştır. Mobil uygulamamızı indirerek siz de kendi kuponlarınızı gönderebilir, günlük onlarca usta tahmincinin kuponlarına ücretsiz ulaşabilirsiniz.